Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy warto zamieszkać pod Warszawą
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Olida
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 29

PostWysłany: Sro Lip 12, 2017 19:01    Temat postu: Czy warto zamieszkać pod Warszawą Odpowiedz z cytatem

Dokładnie to chc e zapytać czy warto zamieszkać w Ożarowie Mazowieckim pod Warszawą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lip 12, 2017 19:01    Temat postu:

Powrót do góry
Bellina
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 13 Lip 2017
Posty: 97

PostWysłany: Czw Lip 13, 2017 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze warto rozważyć taką ofertę. Poza Warszawą jest taniej i nie ma smogu. Ważne by sprawdzić dojazd do miasta. Np. nowe osiedle KDDdevelopment http://www.kddevelopment.pl/oferta/nowy-ozarow położone jest od centrum miasta w odległość 15km, natomiast od dzielnicy Bemowo tylko 8. Można dojechać koleją lub autobusem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dojazd do Warszawy z pobliskich miejscowości jest dość dobry. Nie jest to przecież setka kilometrów. Nawet bez auta da się funkcjonować, przy odrobinie chęci. Teraz jest też sporo tanich taksówek, ja szukam zawsze przez tę porównywarkę http://taniataxi.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sambana
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Kwi 2017
Posty: 263

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że nie. Z dojazdami jest tak średnio, ile to czasu trzeba stracić w korkach by dotrzeć do centrum? Na Twoim miejscu celowałabym w jakąś warszawską dzielnicę, jeśli wolisz mieszkać trochę na uboczu gdzie jest spokojnie to najlepiej wybrać Wilanów. Tutaj też łatwiej o dobre nieruchomości, zwłaszcza biorąc pod uwagę że agenci nieruchomości dobrze znają dzielnicę. Słyszałam wiele dobrych słów o Eugeniuszu Jaworskim, jest z tych osób które traktują każdego klienta indywidualnie i kompleksowo, dokładając wszelkich starań by spełnić ich oczekiwania. W razie zmiany zdania zostawiam kontakt - 603 195 624 , wystarczy przedzwonić i się umówić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
munka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 746

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się wydaje że zamieszkanie pod Warszawą to nie jest najlepszy pomysł ze względu na te uciążliwe dojazdy w korkach. Lepiej kupić mieszkanie na takim osiedlu jak Nowy Targówek, to bardzo spokojna dzielnica, jest tam sporo przestrzeni i niedługo ruszy metro więc dojazd do centrum to kwestia kilkunastu minut
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynos
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 07 Wrz 2017
Posty: 28

PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie mieszkanie pod Warszawa to średni pomysł. Kiedy pomyślę ile czasu musiałbym tracić na stanie w korkach to mi się robi byle jak. Mieszkam na osiedlu którym zarządza firma per modum i jest naprawdę fajnie. Do tego wszędzie blisko, że nie ma się nawet gdzie rozpędzić. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem co do tego przekonany.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 14:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sienna_081
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 39

PostWysłany: Sro Sty 24, 2018 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już chyba sami musicie ocenić czy mieszkanie w takiej okolicy by Wam odpowiadało. Sprawdźcie jakie sa tam dostępne mieszkania na sprzedaż i zorientujcie sie co jest oferowane. Obejrzyjcie dokładnie zarówno mieszkanie jak i jego najbliższą okolicę. Wtedy będziecie wiedzieć czy to jest coś co Wam będzie odpowiadało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maniek
Antyk
Antyk


Dołączył: 26 Sty 2018
Posty: 7

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm, ja właśnie kupuje mieszkanie na Bemowie bo jest dobrze skomunikowane z centrum - raczej poza Warszawę bym się nie wyprowadził, w perspektywie lat więcej wydaje się na dojazdy niż zaoszczędza na kosztach zakupu Smile A i w mieście można jak widać, znaleźć ostoje natury i spokoju Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martaska
Antyk
Antyk


Dołączył: 12 Lut 2018
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że warto Wink moim zdaniem im bliżej stolicy tym lepiej Wink wiele czynników za tym przemawia Wink nawet jakbyś miał wynajmować tam mieszkanie, tutaj może znajdziesz jakieś oferty od prywatnych osób https://rentao.pl/kategoria/nieruchomosci , może akurat Ci się przyda ta stronka, bo znalazłem ją kilka dni temu Wink Co myślicie o takim podejściu do sprawy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
henio2
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy, czy chcesz być blisko miasta. Sporo osób mieszka pod Warszawą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rega
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 164

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś lubi naturę to pewnie że będzie mu się podobało mieszkanie poza miastem ale tu jest dość trudno znaleźć niedrogi dom, chyba że skontaktujesz się z biurem nieruchomości Lebiedź, pani Joanna na pewno coś atrakcyjnego Ci wyszuka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mieszkaniami nie ma dzisiaj problemu. Tutaj http://dudadevelopment.pl/ widzialam dobrego dewelopera. Czasami pomoc takiego specjalisty sie przyda, jesli chcemy znalezc ladne mieszkanie. Jest ich wiele na rynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 1304

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 08:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach moim zdaniem wybierając miejsce do zamieszkania warto brać pod uwagę to, jak wygląda w danym mieście sprawa smogu. Niestety, z tego, co czytałam na https://dariuszstasik.com/rozwiazania-smart-by-zaktywizowac-mieszkancow-trzeba-miec-jakas-marchewke-wywiad-dla-infrastruktury/, Warszawa nie wygląda pod tym względem najlepiej, dużo lepszy jest np. Gdańsk czy Wrocław, gdzie stosuje się różne nowoczesne smart rozwiązania, które pozwalają walczyć ze smogiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milejdi
Renesans
Renesans


Dołączył: 18 Paź 2018
Posty: 60

PostWysłany: Nie Paź 28, 2018 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto, warto! Niedawno kupiliśmy nasz wymarzony dom pod Warszawą i teraz się zastanawiam jak ja mogłam wytrzymać mieszkając w ścisłym mieście. Osiedle jest idealne dla rodzin z dziećmi. Więcej można zobaczyć na stronie http://www.ventana.pl/osiedle/ Dom bardzo przestronny z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Wkoło mamy ciszę, spokój i piękno natury! Spacerujemy po lasach i staliśmy się spokojniejsi!. W Warszawie ciągle brakowało mi czasu. A tutaj niby dojazdy, ale człowiek zwalnia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Paź 28, 2018 12:50    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group