Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

języki obce
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misst
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 09:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zainteresują Cię konwersacje po angielsku
Myślę, ze to doskonały pomysł na naukę języka angielskiego, który może Ci wiele ułatwić.
Generalnie szukaj inspiracji do nauki w internecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Maj 15, 2019 09:16    Temat postu:

Powrót do góry
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 09:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się zastanawiać. Jesli nie postawicie na naukę języka obcego, to może się to odbić na Waszej karierze. Właśnie dlatego warto podejść do tematu w racjonalny sposób i wykorzystać takie opcje jak https://www.archibald.pl/dorosli/strefa-sluchacza/bezplatne-konwersacje/ Mnie to przekonuje, więc u Was powinno być podobnie.
Powrót do góry
bienia11
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od razu mogę polecić szkołę języków obcych http://www.pischool.pl/ w Warszawie, ponieważ to jest bardzo dobrze zainwestowany czas i pieniądze. Małe grupy, profesjonalni lektorzy, którzy mają możliwość dopilnować każdego ucznia. Szkoła kładzie bardzo duży nacisk na to, by po lekcjach u nich, swobodnie komunikować się w języku obcym.
Powrót do góry
fretka1
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nauka języków, w obecnych czasach, to dla wielu szansa! Potrafią posługiwać się innym językiem niż ojczysty i angielski - naprawdę dobra sprawa. Skorzystaj więc z kursów z https://niemiecki-koscierzyna.info/strona-główna/ i poznaj umiejętności władania językiem niemieckim na wysokim poziomie! Smile
Powrót do góry
PatrycjaKa
Barok
Barok

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 00:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dla mnie super opcja okazał sie język rosyjski na który chodze do szkoły językowej Katiusza w Warszawie. Bardzo dobre podejście. świetny nacisk na konwersacje Wink
Powrót do góry
Lejla
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Pią Wrz 06, 2019 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

każdy z nas może nauczyć się języka wystarczy odrobina chęci, wolnego czasu i co najważniejsze trzeba otaczać się tym językiem (słuchać muzyki, oglądać śmieszne filmiki czy programy telewizyjne) oczywiście warto też korzystać z kursów ale moim zdaniem kontakt z żywym językiem daje znacznie lepsze efekty
Powrót do góry
mikel
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Wrz 17, 2019 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie ta "odrobina chęci" nie wystarczyła. Na początku uczyłam się sama w domu, ale później coraz częściej odpuszczałam, aż całkowicie przestałam. Dopiero do nauki zmobilizowała mnie koleżanka, która zapisała się do szkoły Berlitz https://www.berlitz.pl/ na zajęcia i szukała towarzysza, który z nią będzie uczęszczał, bo wiadomo, że we dwójkę zawsze raźniej. Smile I tak sobie obie chodzimy na zajęcia i faktycznie widzę efekty, więc moim zdaniem najlepiej jest zapisać się do dobrej szkoły językowej.
Powrót do góry
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Nie Lis 10, 2019 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach bardzo ważna jest znajomość językw obcych, niedawno zmieniłam prace i był wymóg jężyka niemieckiego. Postanowiłam zapisac sie na kursy niemieckiego kraków https://www.krakow.oei.org.pl/ Musze przyznać, ze kursy są świetnie zorganizowane i mój poziom niemieckiego znacznie sie poprawił. Ciągle sie jeszcze szkole, jednak w pracy juz całkiem sobie nieźle radzę.
Powrót do góry
astra535
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Lis 14, 2019 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś miesiąc temu zaczęłam uczyć się hiszpańskiego sama i póki co mozolnie mi idzie. Kocham podróże i chcę w końcu wybrać się na Gibraltar, a z samym angielskim to jednak trochę słabo.
Powrót do góry
bendy
Renesans
Renesans

PostWysłany: Pią Lis 15, 2019 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajomość jakiegoś języka to dodatkowa umiejętność, więc warto się zdecydować na naukę. Najlepiej zapisać się na kurs językowy. Zdecydowanie szkoła https://lincoln.edu.pl/ ma świetnych nauczycieli i wiele osób chwali te kursy. Można szybko przełamać swoje obawy i zacząć mówić np. po angielsku.
Powrót do góry
Werka
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Lis 22, 2019 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nauka każdego języka jest na swój sposób trudna. Podstawa to chęci do nauki i ciągła świadomość po co to robimy Wink
Dianka
Barok
Barok

PostWysłany: Pią Lis 22, 2019 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wszystko zależy też od podejścia lektora i tego, w jaki sposób przekazuje wiedzę. Nauka niemieckiego we Wrocławiu? Ktoś z okolic? Ja moge polecić super miejsce na kurs Smile
Powrót do góry
Dianka
Barok
Barok

PostWysłany: Pią Lis 29, 2019 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku postawiłam na język niemiecki, bo wymagali go ode mnie w pracy. Z polecenia znalazłam super miejsce i trafiłam na bardzo sympatycznych lektorów, którzy przygotowali mnie do egzaminów. Nauka Niemieckiego Warszawa? Ja mogę polecić Instytut Austriacki Smile
Powrót do góry
nolik
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Gru 18, 2019 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Język niemiecki jest mniej popularny niż język angielski. Ja postawiłabym na naukę tego drugiego, ponieważ częściej się go używa.
camio
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Czw Sty 09, 2020 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uczyłam się języków wielu: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, hindi, sanskrytu, japońskiego, chińskiego i francuskiego.
Mówię po angielsku, rozumiem po niemiecku, japoński tak w miarę, a za chiński zabiorę się po japońskim. Muszę też powtórzyć francuski, bo dość dobrze mi wchodził Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sty 09, 2020 12:48    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
Skocz do: