Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

języki obce
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Norka
admin
admin

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 10:31    Temat postu: języki obce Odpowiedz z cytatem

W szkole średniej uczyłam się angielskiego i niemieckiego, na studiach hiszpańskiego Smile Powiem wam jednak, że tak naprawdę to nie mogę powiedzieć że umiem ktoryś z tych języków świetnie, plynnie, itd Duzo zależy od moetody nauki. Uczyłam się niemieckiego trzy lata w liceum ale nie umiem kompletnie nic!! a dlaczego bo niecierpiałam nauczycielki, siała postrach w klasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Wto Cze 26, 2007 10:31    Temat postu:

Powrót do góry
Tradycyjny Facet
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Wto Lip 03, 2007 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Francuski moja zmora ale w liceum jak nas jeden kolo cisnął to nawet coś kumałem ale teraz czarna magia, ledwo zaliczyłem lektorat. Angielski zato leży i kwiczy już całkowicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norka
admin
admin

PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może nie masz predyspozycji do nauki języków (wbrew pozorom nie wszytscy muszą znać np. angielski bo nie potrafią się go nauczyć ) albo nie trafiłeś na odpowiednią metodę nauki języka...a metoda bardzo duzo daje:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nanobo
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Sty 20, 2017 11:37    Temat postu: Callan Odpowiedz z cytatem

Warto szukać odpowiedniej metody do nauki języka. W podstawoówce i w szkole średniej uczyłem się angielskiego. Jednak mimo wielu lat nauki nie potrafiłem płynnie posługiwać się tym językiem. Trafiłem w końcu na metodę Callana i tera bez problemu mówię po angielsku. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Laguna
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Sty 27, 2017 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tej metodzie nic nie słyszałam, możesz krótko ją opisać? Co do nauki w szkole to chyba wszyscy się zgodzą, że jest bez sensu. Nikt kto sam się nie weźmie za naukę języków obcych ten po szkole nie będzie nic wiedział niestety
dzisiow
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Lut 01, 2017 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja umiem tylko Angielski podstawę a uczylem sie tez niemca i francuskiego Smile
nobiera
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Lut 20, 2017 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też nie znam tej metody, ale w sumie... u mnie sprawdza się najbardziej pilnowanie postawy ciała i w sumie jest w tym dużo racji bo znalazłam artykuł o tym http://obk.pl/prawidlowa-postawa-ciala-a-szybkosc-uczenia-sie-i-efektywnosc-pracy/ i uważam, że każdy musi znaleźć swoj sposób. U mnie sprawdza się porządek - na biurku, postawa i spokojna głowa
Powrót do góry
jakub196
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Lip 18, 2017 05:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najważniejszy to angielski jest

Tatjana
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Nie Lip 23, 2017 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaczynając naukę od podstaw, studiowałam wieki temu język rosyjski i bez problemu go dzisiaj używam. Potem wymyśliłam sobie filologię francuską z językiem angielskim. Pierwszy z tych języków pokonał mnie totalnie. Natomiast z angielskim nie miałam nigdy większych problemów, jednakże aby go nie zapomnieć, zaglądam regularnie na platformę ELLA Language http://www.ellalanguage.com/ . Przede wszystkim bowiem można tam świetnie podszkolić angielski, poznać wiele nowych słówek i poćwiczyć gramatykęSmile Warto tam zajrzećSmile
Powrót do góry
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zrobicie, jeśli po prostu wybierzecie się do dobrej szkoły językowej. W takich miejscach jak 3way uczą młode osoby, które stosują nowoczesne metody nauczania. Warto poczytać o tym w http://www.123way.pl/ by dowiedzieć się, jak prosto da się nauczyć angielskiego.
Powrót do góry
kiniaprech
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżyków trzeba się uczyć !
Gefito88
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj znajdziecie najlepszego nauczyciela języka angielskiego - http://kursy-steltmann.pl/korepetycje/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mirka34
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najważniejsze, żeby już w szkole przyłożyć się do języków. Jakie Wy macie doświadczenia z korepetycjami z języka angielskiego czy niemieckiego? Zastanawiam się nad zajęciami dla córki, macie macie może jakieś opinie o tego typu szkołach https://edun.pl/ ? Akurat szkoła Edun ma placówki w kilku dzielnicach Warszawy, więc dojazd byłby łatwy, dlatego jestem ciekawa, czy Wy już może posyłaliście swoje dzieci na tego typu zajęcia.
Powrót do góry
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szybko można się nauczyć języka w tej szkole językowej https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-angielski/ Bardzo dobrze oni uczą, zajęcia nie są nudne. Więc przed wyjazdem za granicę czy jeśli potrzeba korepetycji to warto się u nich podszkolić.
Powrót do góry
mautka
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No teraz języki to podstawa. Jak w stolicy szukacie dobrej szkoły językowej, to polecam zapisać się do PiSchool. Mają ogromny wybór kursów, w tygodniu, w weekendy, każdy dopasuje odpowiedni kurs dla siebie. A uczyć się języków po prostu trzeba.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lis 22, 2017 18:24    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do: