Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie kupujecie odzież?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kremilia
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy znacie sklep internetowy tulzo.com? Znalazłam tam bardzo nietypowe ubrania z nadrukami 3D. Przykładowo t-shirty i torby ze zdjęciami kotów, psów czy też koni. Z kolei pojemne torby mogą być świetnym prezentem dla przyjaciółki - kociary, albo siostry, która interesuje się jazdą konną.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Paź 19, 2018 12:48    Temat postu:

Powrót do góry
leuxer
Oświecenie
Oświecenie

PostWysłany: Nie Paź 21, 2018 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklep Merg.pl ma wiele do zaoferowania zwłaszcza jeżeli mówimy o sukienkach:

Wiele osób ma obawy przed robieniem zakupów odzieżowych przez intenret, a według mnie jest to najlepsze rozwiązanie - zakupy robi się tanio i szybko Very Happy
Powrót do góry
kasiulka13
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio buty znalazłam na tej stronie https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Botki-damskie_Botki-klasyczne-131.html i chyba sie tutaj zaczne rozglądać za kilkoma parami aby zrobic wieksze zamówienie.
Powrót do góry
Abi Ubu
Renesans
Renesans

PostWysłany: Pią Gru 21, 2018 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o odzież sportową, to zdarzało mi się kupować w nebbii, takim sklepie internetowym. Głownie bluzy sportowe i dresy, ale nie takie do obrabiania kantorów, wszystko całkiem stylowe. Z ciekawszych rzeczy mogę polecić np. bluzy camo.
Powrót do góry
cudownakarolinka
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko i wyłącznie sklepy internetowe.. dla dzieci sieciówki dla męża https://swiat-koszul.pl/ .. bez problemu można zwrócić bądź wymienić
Powrót do góry
Aronia12
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w różnych sklepach online ale po głębszym zastanowieniu poza allegro przychodzi do głowy pink sklep tam dostałam ostatnio super spodnie czarne eleganckie spodnie no mówie wam rewelacja.
Powrót do góry
rkwiatkowska
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam takie spodnie materiałowe damskie: https://zoio.pl/odziez-damska/spodnie/spodnie-materialowe
Każda kobieta potrzebuje pary spodni. A jeśli pracujesz w biurze, prawdopodobnie potrzebujesz kilku par do noszenia przez cały tydzień. Atrakcyjne i super funkcjonalne, odpowiednie spodnie materiałowe w damskim kroju mogą dodać elegancji i profesjonalizmu każdej kobiecie.
Powrót do góry
brzoskwinka
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie ostatnio zima zaskoczyła, więc szukałam kurtki gdzieś w mojej najbliższej okolicy, żeby szybko kupić coś cieplejszego. Kurtki damskie Wrocław na Ceneolokalnie.pl okazały się strzałem w dziesiątkę. Szybko namierzyłam odpowiedni sklep i już niedługo później było mi o niebo cieplej Smile
Powrót do góry
karolciamaleszewska
Barok
Barok

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie mogę polecić świetne sukienki na codzień z zoio.pl, mają bardzo duży wybór dodatkowo ceny są atrakcyjne według mnie. Gorąco polecam bo można znaleźć na paradę coś fajnego dla siebie. Smile Dlatego moim zdaniem warto zarżeć do tego sklepu. Wink
Powrót do góry
Tamka31
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najczęściej w internecie. Na stronach sklepów sieciówkowych lub tutaj https://www.zalando.pl/ Czasem pójdę do galerii ale bardzo tego nie lubię. Zwłaszcza, że teraz bardzo ciężko jest coś ładnego i dobrej jakości znaleźć w tych sklepach;/
Powrót do góry
lublu
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio znalazłam sklep run expert szczecin i przyznam szczerze, że od jakiegoś czasu tam kupuje wszelkie potrzebne mi rzeczy do biegania Smile
Powrót do góry
Migigabi
Barok
Barok

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam takie sukienki damskie: http://elegantendeavours.com/sukienki-damskie-podkreslajace-twoje-ksztalty/ Będziesz je długo nosiła, bo są bardzo estetyczne i stylowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fass3
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Sty 31, 2019 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio bardzo mocno zafascynowała mnie marka santoro mirabelle ich rzeczy są dla mnie przecudne! Smile zastanawiam się nad zakupem czegoś ale wiadomo, wieczny dołek finansowy ;/
Powrót do góry
Polina
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Sro Lut 06, 2019 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo często zamawiam ubrania w sieci. Ogólnie to nie przepadam za zakupami w stacjonarnych sklepach więc kupno przez internet to super opcja. Ostatnio trafiłam na fajny sklep z odzieżą damską Lemoniade https://lemoniade.pl/ . Mają bardzo duży wybór ubrań na co dzień i eleganckich a także sporo ciuchów w promocyjnych cenach Smile
Powrót do góry
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Lut 20, 2019 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, tylko od Was zależy, w którym pójdziecie kierunku. Moim zdaniem warto postawić na takie rozwiązania, które są dla Was najbardziej odpowiednie. Pamiętajcie, że moda się zmienia. yślę, że warto przyjrzeć się butom z https://wphmilitaria.pl/produkty/odziez-taktyczna/obuwie-taktyczne/buty-haix,2,13833 bo są one bardzo praktyczne. Sami sprawdźcie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lut 20, 2019 10:50    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 6 z 10
Skocz do: