Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie kupujecie odzież?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Migigabi
Barok
Barok

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 07:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj opisuję jak można stylizować buty i jeansy na lato: http://dcviews.co.uk/buty-i-jeansy-jak-ubrac-sie-na-ciepla-pogode/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Wto Maj 15, 2018 07:12    Temat postu:

Powrót do góry
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda kobieta powinna mieć też w swojej garderobie eleganckie ubrania. Stawiacie na takie? Widziałam tutaj https://amsustore.com/ ekskluzywne i modne bluzki, spódnice. Takie na pewno się sprawdzą na szczególne okazje, specjalne wyjścia. Macie takie ubrania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aleks454
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Nie Maj 20, 2018 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra ma niedugo urodziny i mam spory problem z wyborem prezentu dla niej. Stwierdziłem ze kupie jej sukienke albo jakas spodnice, ktora zrobi na niej wrazenie. Bardzo dlugo szukalem jakiegos dobrego sklepu i znalazlem strone https://mosquito-sklep.pl/ , wydaje mi sie ze maja bardzo dobra oferte i ogromny wybor. Na pewno skorzystam , maja spory wybor produktow.
Powrót do góry
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale w dzisiejszych czasach jest to norma. Przecież chyba już wszyscy wykorzystują firmy kurierskie do zamawiania różnych towarów. Jak dla mnie dobrym wyborem jest fedex polska. Cennik mają atrakcyjny na tle konkurencji, a jakość usług jest przednia. Sami się o tym przekonajcie, bo możecie dzięki temu zaoszczędzić poważne pieniądze.
Powrót do góry
olga32
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam ubrania. Patrzę na blogach co modne i szukam tego w sklepach. Ostatnio podobają się się tego typu http://blog.rosanegra.pl/bluzki-wizytowe-co-warto-wiedziec bluzki wizytowe. Więc szukam modeli odpowiednich dla siebie. Pewnie znajdę jakiś sklep internetowy z odzieżą, gdzie będą takie mieli.
Powrót do góry
mautka
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Nie Cze 10, 2018 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie ubrania nosicie teraz latem? Co lubicie najbardziej? Ja sobie teraz na blogu o modzie czytam o sukienkach - https://blog.papilion.pl/sukienki-w-kwiaty-na-lato/ Bardzo lubie chodzić w sukienkach szczegolnie wlassnie teraz, jak jest tak ciepło. A jak to wygląda u Was? Smile
Powrót do góry
mayczak
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajną i dobrą gatunkowo znajdziesz na stronie: https://dolcevita-boutique.pl/rossodisera-odziez-wloska/ . Moja dziewczyna ciągle kupuje tam ciuchy i jest bardzo zadowolona, gdyż uważa, że włoska jakość jest najlepsza. Myślę, że znajdziesz tutaj coś, co spodoba się i Tobie.
Powrót do góry
skubi
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie uważacie, że dobrym pomysłem byłoby popytanie w tym temacie znajomych? Sądzę, że to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie Wink
Wariatos
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim forumowiczom tego forum. Mam zagwozdkę w ostatnim czasie ze zrobieniem jakiegoś odlotowego i unikatowego prezentu. Czy moglibyście mi coś w tym temacie poradzić? W Necie trafiłem ostatnimi czasy na tanie sukienki ciążowe. Z góry ogromne dzięki za przetestowane rady w tym zakresie tematycznym.
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam swojego jednego ulubionego sklepu... Kupuję w różnych miejscach, zależy co wpadnie w oko. Natomiast mój facet to często kupuje koszule tutaj https://modini.pl/6-modne-koszule-meskie . Koszule jak też inne produkty tego sklepu są wykonane z wysokiej jakości materiału przez co tak efektywnie się prezentują.
Powrót do góry
maksowa
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo polubiłam robić zakupy w internecie. Jest to bardzo wygodne, bo nie trzeba stać w kolejkach do przymierzalni, czy kasy, nie przepychasz się w tłumie i zazwyczaj są dostępne wszystkie rozmiary. No i już nie wspomnę o tym, że dużo większy wybór jest w sklepach online, na dodatek w korzystnych cenach. Jedynym warunkiem jest to, że trzeba znać swój rozmiar, żeby potem nie bawić się w wysyłki zwrotne Smile
Moim ostatnim zakupem jest bardzo modna w tym sezonie bluzka Vogue, którą zakładam do wszystkiego: dżinsów, spódnic i szortów Smile
Powrót do góry
mczay
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że teraz, gdy każdy z nasz ma internet, zakupy dobrze jest zamawiać online. Jak udało mi się zauważyć, potęgę internetu doceniła nawet hurtownia M-moda zajmująca się sprzedażą wysokiej jakości odzieży damskiej i dziecięcej...
Powrót do góry
maksowa
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla dziecka ubrania kupuje raczej stacjonarnie, bo różnie to bywa z rozmiarami i zawsze wolę, żeby jednak przymierzyć i mieć pewność, że odzież będzie dobra. Natomiast dla siebie kupuję przez internet, bo to bardzo wygodne i jest zdecydowanie większy wybór. Ostatnio moją miłością są spódnice ołówkowe, których szukam właśnie online, ponieważ w galeriach można znaleźć w większości tylko klasyczne czarne modele...
Powrót do góry
kasiulka13
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Pią Lip 27, 2018 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli chodzi o odzież to często zakupy robie w sklepach internetowych ostatnio znalazłam bardzo fajny sklep w którym można znaleźć nie jedne stylowe buty https://www.czasnabuty.pl/ Macie tutaj bardzo dobrą ofertę względem jakości do ceny. Warto się z nią zapoznać i poszukać czegos dla siebie.
Powrót do góry
nowoczesnapani
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Lip 27, 2018 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja buty kupuję na zalando Smile Ostatnio kupiłam świetne reebooki za 100zł! Oczywiście nówki Smile
Reklama

Wysłany: Pią Lip 27, 2018 12:10    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 4 z 10
Skocz do: