Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rower
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Norka
admin
admin

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 11:19    Temat postu: Rower Odpowiedz z cytatem

uważam że jazda na rowerze jest jednym ze wspanialszych sportów na świecie:) dzieki niemu mamy wspaniałe samopoczucie, kondycję i zdrowie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pon Cze 18, 2007 11:19    Temat postu:

Powrót do góry
Tradycyjny Facet
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 00:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też lubie ale nie mam za wiele na to czasu, w zasadzie to tylko jak jestem w domu. Niecierpie jazdy śieżkami po mieście, to jest wykańczające, za to uwielbiam wypady za miasto w las, pola i takie tam ciche drużki, naszczęście z domu mam niedaleko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norka
admin
admin

PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja innego aktywnego wypoczynku sobie po prostu nie wyobrażam, właśnie jak jazda rowerem po lesie:) muszę tylko wyznaczyć sobie nowe scieżki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mirka34
Oświecenie
Oświecenie

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie zaczęło się tak samo, byłam kompletnie zniechęcona do sportów, a rower dał mi własnie kondycję, hobby i jeszcze świetną figurę Wink Fani rowerów, co sądzicie o takich wypożyczalniach https://www.veloking.pl/ ? Jestem teraz przez dwa miesiące w Trójmieście, nie miałam możliwości ze sobą zabrać swojego roweru, a już czuję, że brakuje mi przejażdżek, więc chętnie bym skorzystała z takiej wypożyczalni, jednak nigdy wcześniej nie miałam z żadną styczności, dlatego jestem ciekawa Waszych opinii.
Powrót do góry
hamaki4
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sob Gru 23, 2017 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej się zgadzam! Rower to najlepsza rzecz na świecie. My mamy w mieście swoją drużynę kolarską, posiadamy nawet koszulki z nazwą drużynę! Teraz zamówiliśmy bidony z http://bidon.pl/ i już nie możemy się doczekać aż przyjdą Smile
Powrót do góry
zyletka
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Sty 17, 2018 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na rowerze moglbym jezdzic kilka razy w tygodniu !
Migigabi
Barok
Barok

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię rower, mam miejski ale mi się znudził. Teraz chcę terenowy górski trekkingowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sportowa
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo często jeżdżę na rowerze jesienią i zimą. Jednocześnie wycieczki piesze to mój sposób na spędzanie wolnego czasu. Próbuję łączyć te dwie aktywności i staram się kupować odzież, która będzie odpowiednia w do tych dwóch aktywności. Według mnie świetnym łącznikiem są kurtki trekkingowe damskie Są na tyle praktyczne, że mogę korzystać z ich funkcjonalności w każdy chłodny dzień Wink
Powrót do góry
sportowiec
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też kocham jazdę na rowerze, zwłaszcza w terenie! Ostatnio odkryłem jeszcze rewelacyjne kaski i okulary Rudy Project, dzięki którym czuję się pewniej, nawet podczas treningów w ekstremalnych warunkach Smile
Powrót do góry
maria30
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim ulubionym sportem jest jazda na rowerze. A odkąd moge to łączyć bez obaw z słuchaniem muzyki to już wogule moglabym nie schodzić z roweru https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/17028/jak_bezpiecznie_sluchac_muzyki_na_rowerze W tym artykule jest dokładnei rozpisany sposób na jazdę z słuchawkami.
Powrót do góry
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rower był moja pasją kiedys, robiła setki klometrow rocznie. Jednak odkąd poznałam męza zamieniłam rower na motory:)Zakupy z akcesoriami robię tylko online, przydałoby sie kupic kilka rzeczy przed rozpoczęciem sezonu https://www.moto-abc.pl/akcesoria-motocyklowe-c-5.html Napewno cos z tego wybiorę
Powrót do góry
Albercik23
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swego czasu jeździłem sporo, potem się zrobił problem, bo się okazało, że lekarz zabronił mi takiego ekstremalnego wysiłku (robiłem koło stówy za dobrych czasów). Obecnie zastanawiam się nad kupnem zestawu do przerobienia rowera na elektryczny. Chodzi mi o coś takiego jak na http://energy-bike.pl/ - moim zdaniem to interesujące, a dzięki temu silniczkowi nie musiałbym takiej siły wkładać w wycieczki rowerowe. Miał ktoś może do czynienia z takim rowerem? Jesteście w stanie coś powiedzieć?
Powrót do góry
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 04:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam bardzo podobnie, jazda na rowerze to świetny sport, mnie na przykład bardzo odstresowuje po całym dniu pracy. No i bardzo ładnie rzeźbi nogi Smile W tym roku zafundowałam sobie nawet taki profesjonalny licznik rowerowy https://seltrade.pl/licznik-rowerowy-sigma-bc-23-16-sts-cad-bezprzewodowy-z-kadencja z wieloma funkcjami - lubię jeździć w dłuższe trasy, a fajnie będzie wiedzieć, ile kilometrów się przejechało i ile kalorii się spaliło Wink
Powrót do góry
superpromka
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też bardzo lubię jeździć rowerem, całą rodziną spędzamy jeżdżąc rowerem praktycznie każdy weekend, kiedy tylko dopisuje pogoda. Mamy tylko problem z uporządkowaniem ich Razz Macie w swoich domach stojaki na rowery? Ja się zastanawiam nad zakupem. Może to rozwiązałoby problem z bałaganem. Jakie polecacie? Potrzebuje na pięć rowerów. Jakie stojaki na rowery polecacie?
Powrót do góry
zakupek
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również kolarstwo wręcz ubóstwiam Smile Dlatego też dbam o to, aby posiadany i użytkowany przeze mnie sprzęt cechował się wszystkim co najlepsze. Na szczęście jako że żyjemy w dobie Internetu, nie jest to już tak dużym wyzwaniem, co kiedy. Widać to chociażby w ofercie tego sklepu: https://www.ceneo.pl/sklepy/centrumrowerowe.pl-s10769
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Maj 15, 2018 09:01    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: