Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Badania profilaktyczne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bożena
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Gru 2020
Posty: 891

PostWysłany: Nie Paź 31, 2021 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie do badań profilaktycznych przekonała koleżanka, która przez to, że zaniedbała badania miała duże problemy ze zdrowiem. A diagnostyka w Jeleniej Górze jest naprawdę dobrze wyposażona. Więc postanowiłam robić badania co pół roku, żeby mieć pewność, że wszystko jest dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Paź 31, 2021 18:03    Temat postu:

Powrót do góry
kiermek
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1578

PostWysłany: Wto Gru 14, 2021 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim układzie ja mam pytanie odnośnie badań takich jak http://www.badaniaeeg.pl/eeg-leszno/ w okolicach Leszna mamy na forum ludzi z tych okolic, które mogą mi napisać kilka słów na temat jakości? Zależy mi na tym aby EEG zostało wykonane profesjonalnie i dokładnie. Cena nie gra roli tylko jakość. Podpowiecie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iskap
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 12

PostWysłany: Wto Gru 21, 2021 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ciekawy wątek! Smile
_______________
leczenie alkoholizmu - Każdego roku na świecie z powodu alkoholu umiera ponad 3 miliony osób. Nie pozwól na to, abyś Ty lub ktoś z bliskich Ci osób dołączył do tego grona! Nasze ośrodki terapii uzależnień wyróżnia wieloletnie doświadczenie oraz zespół najlepszych specjalistów ds. leczenia alkoholizmu. Poznaj je wszystkie i wybierz najlepszy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Czw Gru 23, 2021 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak. Chodzi w końcu przecież o to, byście zawsze stawiali na jak najkorzystniejsze rozwiązania.

Ostatnio zmieniony przez Milosz5 dnia Pią Sie 12, 2022 14:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krejzol
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 04 Mar 2020
Posty: 177

PostWysłany: Wto Sty 04, 2022 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wam powiem, że zdecydowanie warto pamiętać o profilaktyce u mężczyzn w kwestii badania prostaty. Mój stryjek dość długo zwlekał, ale udało się w ostatniej chwili we wczesnym stadium wykryć zmianę. Wiem, że leczył się w Krakowie u urologa DR N. MED. PAWŁA PILCHA. Ma gabinet przy ulicy Krowoderskiej 17 a. Tutaj możecie znaleźć więcej informacji https://www.andrologkrakow.pl/oferta/urolog Polecam bardzo, bo to naprawdę kompetentny lekarz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sambana
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Kwi 2017
Posty: 263

PostWysłany: Sro Sty 05, 2022 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Badać się trzeba regularnie, bez tego możemy nie wykryć choroby którą można byłoby zdusić w zarodku. Jednak większość chorób to typowe przeziębienie i je na szczęście można leczyć w domu. Poczytajcie sobie jakie są domowe sposoby na katar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kulkka
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 27 Sty 2018
Posty: 154

PostWysłany: Czw Lut 17, 2022 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie badania powinniśmy robić przynajmniej raz w roku, żeby wiedzieć w jakim stanie jest nasz organizm. No i nikt inny tego za nas nie zrobi, także warto tutaj wziąć sprawy w swoje ręce. Ja byłam na początku miesiąca w szpitalu mazovia żeby zbadać właśnie się pod kątem urologicznym, czy nerki i ogólnie układ moczowy działa prawidłowo. Teraz muszę jeszcze mojego faceta do nich wysłać, bo zależy mi żebyśmy obydwoje byli przebadani.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
munka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 760

PostWysłany: Wto Mar 08, 2022 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie! Ja też tak robię,a byłam teraz na badaniach, nawet na sonovaginografii byłam w szpitalu medicover bo mój ginekolog podejrzewał że mogę mieć endometriozę i faktycznie, miał rację
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjaala
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 13 Mar 2022
Posty: 127

PostWysłany: Pon Mar 21, 2022 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajmy, że badanie piersi to kobiecy obowiązek. Ja właśnie byłam na usg i ....uff wszystko w porządku. Na usg wybrałam się do https://pchp.pl/usg.php u nas w Mikołowie. Polecam zapisać się na wizytę pod tym numerem 32 226 62 36 i zadbać o swoje zdrowie i spokojną głowę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antuanet
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 12 Sty 2021
Posty: 82
Skąd: Polskie rozstaje dróg

PostWysłany: Wto Mar 22, 2022 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kulkka napisał:
Takie badania powinniśmy robić przynajmniej raz w roku, żeby wiedzieć w jakim stanie jest nasz organizm. No i nikt inny tego za nas nie zrobi, także warto tutaj wziąć sprawy w swoje ręce.


Otóż to!
To my musimy zadbać, żeby nam się zdrowie nie posypało.
Ogólnie ja mam lekarza w wiosce takiego, co w ogóle nie daje skierowań na profilaktykę, bo mu to zwisa więc od jakiegoś czasu dzwonie telefonicznie i się umawiam wpierw na konsultację z innym lekarzem, nie z mojego rejonu, można sobie taką wizyte ustawić tu https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/ jeśli mielibyście podobne wyzwania i tam normalnie dostaje skierowania na co chcę i nie ma problemu.

A profilaktyka to klucz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werka2
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 558

PostWysłany: Wto Mar 22, 2022 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też ostatnio robiłam badania, głównie takie okresowe do pracy. Tym razem sama musiałam znaleźć sobie przychodnię gdzie je wykonam ( nie było konkretnego wskazania od pracodawcy) i skorzystałam z oferty placówki Medivita w Warszawie https://badania.medycynapracywawa.pl/. Fajne jest to, ze konsultacja odbyła się online więc nie musiałam nawet jechać na Mokotów. Sprawnie, w miłej atmosferze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Billy
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 06 Kwi 2020
Posty: 108

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2022 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam rzut beretem od siebie przychodnię, w której można zrobić bez problemu wszystkie najważniejsze badania. Znajdują się tam lekarze rodzinni, medycyny pracy, laryngologowie, okuliści i neurologowie. Nie byłem nigdy zmuszony iść gdzie indziej się badać, bo zawsze tam dostaję trafną diagnozę. Po prostu polecam wam przychodnię MEDAN, która mieści się w Jarocinie przy ul. Wrocławskiej 38 https://www.medan-zdrowie.pl/oferta Na ich stronie jest bardzo szczegółowo opisana lista badań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
perro12
Renesans
Renesans


Dołączył: 22 Kwi 2022
Posty: 55

PostWysłany: Nie Kwi 24, 2022 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam ostatnio okazję przejść przez badania wstępne. Zrealizowane w Centrum Medycyny Pracy
Hipokrates Sp. z o.o. https://www.hipokratescmp.pl/oferta/badania-wstepne zrealizowałam tak na "wszelki wypadek. Miałam kilka wątpliwości odnośnie swojego zdrowia, na szczęście badania nie wykazały niczego nieprawidłowego. Z resztą musiałam przejść przez takie badania przed rozpoczęciem nowej pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yegex94942
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2022 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Badania profilaktyczne są bardzo ważne.
Do stosowania na skórę twarzy polecam serum do twarzy Facevitall
_________________
Facevitall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MarcinKowal
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Kwi 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2022 07:10    Temat postu: badania Odpowiedz z cytatem

W związku z pracą fizyczną, dość często zdarzają mi się różne bóle czy kontuzje, dlatego korzystam z tych artykułów https://www.orteo.pl/blog/zwichniecie-barku-jak-rozpoznac oraz jeśli już jest taka konieczność udaję się do fizjoterapeuty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Kwi 29, 2022 07:10    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group