Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Badania profilaktyczne
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 11:16    Temat postu: Badania profilaktyczne Odpowiedz z cytatem

No właśnie kochane Panie i Wspaniali Panowie? Mowić to tutaj chodzicie robić regularnie badania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pon Cze 18, 2007 11:16    Temat postu:

Powrót do góry
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ilonko a myślisz że ja lubię się badać?? Dla mnie to jest jeden wielki horror jak mam iśc do lekarza, a co dopiero się badać. To nie chodzi o to, że ja się boję badań czy obawiam się samych wyników badań. To po prostu wynika z faktu że szpitale, przychodnie kojarzą mi się w ogole z chorobami, zarazkami. i tak jakoś widzisz;-) jak to ze mną jest
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Shanna
Antyk
Antyk


Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2018 09:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubi sie czy nie, na badania chodzic trzeba.
_________________
Daj sie skusić na https://vialise.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
munka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 756

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie! Trzeba się badać! Ja też skorzystałam ostatnio z akcji Zdrowa Jesień organizowanej przez laboratoria Diagnostyka i pobrałam dla nas bony rabatowe, mamy czas do 30 listopada żeby się przebadać w promocyjnej cenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina077
Barok
Barok


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 76

PostWysłany: Nie Paź 21, 2018 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama jeśli nic się nie dzieję, to raz do roku chodzę na badania krwi żeby sprawdzić czy wszystko w porządku. Częstsze badania na pewno są zalecane w przypadku różnych chorób, uwarunkowań genetycznych czy oczywiście w ciąży, kiedy kobieta musi zbadać nie tylko siebie ale i dziecko, które nosi (np. badania na wady genetyczne - http://gameta.pl/badania-prenatalne/usg-genetyczne/). Zdecydowanie takie badania są niezwykle potrzebne, żeby w porę wykryć wszelkie nieprawidłowości i podjąć leczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara1978
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 34

PostWysłany: Sro Gru 26, 2018 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie badania są absolutnie niezbędne jesli chcemy na bieżąco śledzić stan zdrowia naszego dziecka. W czasie ciąży trzeba byc naprawdę ostrożną i słuchac zaleceń lekarza i korzystać z mozliwości medycyny. Nie wolno zapominać o suplementach diety, jak na przykład polecana przez ginekologów Composita (https://compositamama.pl/). Zawiera ona aktywną formę kwasu foliowego, niezbędną dla prawidłowego rozwoju dziecka oraz chelatowaną formę żelaza, która z kolei chroni matkę przed anemią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kanter02
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Gru 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią Gru 28, 2018 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto regularnie chodzić do dentysty. Lepiej odżałować traz pare stówek niż potem mieć problemy. Żeby to jeszcze były tylko finansowe problemy... Ból zęba to chyba najgorszy możliwy ból Sad Dlatego bardzo polecama bo warto!
_________________
Cześć i czołem!

http://smile.expert/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mgrocik
Antyk
Antyk


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto byłoby zostawić ten temat specjalistom? Sądzę, że to może być bardzo dobre rozwiązanie.
_________________
Bóg karze nie człowieka, ale grzech.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tosia
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 33

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba profilaktycznie chodzić na badania to ważne, bo wcześnie wykryta choroba jeszcze da się leczyć. Nie wiem czy wierzycie w medycynę naturalną, ale zioła i dieta dużo dają. Zobaczcie sobie stronę https://truehealth.pl/produkty tam znajdziecie pakiety na różne dolegliwości, ponoć skuteczne. Jeżeli chodzi o suplementy diety to polecam oleje CBD.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivander
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sty 16, 2019 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że profilaktyka to sprawa kluczowa. Sam chodzę tak często jak tylko mogę i zachęcam do tego całą rodzinę, a zwłaszcza panie. Uważam, że one są narażone na o wiele więcej chorób.
_________________
nowe darmowe gry hazardowe 777 bez logowania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rega
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 164

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, chociaż panowie też powinni się regularnie badać, my całą rodziną chodzimy do Panaceum robić analizy https://panaceum-waw.pl/oferta/badania-laboratoryjne/ bo tam nie ma kolejek i wyniki są dokładne a przy tym większość wyników masz już tego samego dnia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela25
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 128

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Ja mam do Was pytanie na temat leczenia kataru u dzieci. Moje dziecko od kilku dni ma problem z uciążliwym katarem i żadne leki mu nie pomagają Sad Zaczęłam czytać katarek opinie, bo słyszałam od znajomych, że to świetny produkt na katar u dzieci. Mieliście to urządzenie? Jeśli tak, to czy uważacie, że jest ono warte zakupu? Z góry dziękuję za wszystkie rady! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula55
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 163

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że warto trochę bardziej zadbać o swoje zdrowie. Jeżeli towarzyszą wam bóle kręgosłupa to musicie udać się do specjalisty. Wiem, że dużej liczbie osób pomagają profesjonalne masaże. Nie wiem do końca jak to działa, ale czują oni później ulgę. Może warto tego spróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kindzia0034
Renesans
Renesans


Dołączył: 30 Lis 2017
Posty: 60

PostWysłany: Nie Cze 02, 2019 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na badania krwi i moczu chodzę co najmniej raz na rok, żeby wiedzieć czy coś złego się nie dzieje pomimo braku objawów. Sprawdzam wtedy morfologię krwi, leukocyty w moczu czy żelazo i inne pierwiastki. W ten sposób można się szybko dowiedzieć, jaki jest stan mojego zdrowia i czy nie trzeba podjąć leczenie lub uzupełnić jakieś składniki w diecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena65
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 30

PostWysłany: Nie Cze 30, 2019 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Badania profilaktyczne to podstawa. Ja sama dość często z nich korzystam. Niedawno okazało się, że mam spore niedobory żelaza. Polecono mi suplement Blueiron i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona. Produkt dobrze smakuje i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Poza tym dość szybko poprawił mój poziom żelaza i samopoczucie. Myślę więc, że spokojnie mogę polecić, jeśli ktoś ma podobny problem jak ja. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Cze 30, 2019 17:09    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group