Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Uzupełnianie witamin
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomagają takie witaminy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lut 27, 2018 17:19    Temat postu:

Powrót do góry
mikolajka
Antyk
Antyk


Dołączył: 01 Mar 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw Mar 01, 2018 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można w ten sposób się wzmacniać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
munka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 746

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 08:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgroźniejszy jest niedobór witaminy d i tylko tą witaminę staram się regularnie uzupełniać zwłaszcza o tej porze roku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tommo
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 94

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio mam okropne biegunki, chyba cierpię na zespół jelita wrażliwego,lekarz kazał mi stosować preparat intesta http://intesta.pl biorę juz 3 dzień ale wyraźnie czuję się lepiej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 1304

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takich kompleksów witamin to ja czasami zamawiam sobie https://www.wapteka.pl/acti-vita-miner-60-tabletek-5656,p?, czyli właśnie taki środek kompleksowy, dzięki któremu mogę podnieść poziom różnych witamin w organizmie, a nie tylko jeden. Ogólnie staram się dostarczać witamin z pożywieniem, ale wiadomo, że nie zawsze się da i czasami warto wesprzeć się tego rodzaju suplementami Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniska
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 230
Skąd: pmi

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 14:58    Temat postu: Witaminy i woda Odpowiedz z cytatem

Popieram inicjatywę uzupełnienia witamin w naturalny sposób. Co nam po chemicznych substancjach w suplementach diety, które często są słabo przyswajalne? Moim zdaniem lepiej jeść owoce i warzywa, nabiał, a także pić wodę, nawet przefiltrowaną takim sprzętem https://strefafiltrow.pl/ . Ona zwiększa przyswajalność, nawadnia, poprawiając funkcje organizmu.
_________________
MONISKA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stokrotka
Renesans
Renesans


Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 48

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naturalnym uzupełnianiu witamin jak najbardziej pomoże wyciskarka do soków Muke. Przede wszystkim pozwala na samodzielne zrobienie sobie napoju, który dzięki 30 obrotom na minutę bębna, zawierają bardzo dużo witamin i enzymów, więc to uzupełnianie jest dużo prostsze. Bez wątpienia dodatkowym plusem jest fakt, że ze wszystkich owoców i warzyw soki ten sprzęt wyciśnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Albercik23
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Kwi 2018
Posty: 8

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stokrotka, to ciekawe co piszesz, natomiast ja wszędzie widzę że się promują właśnie te Muke, a Biochef z dużo mniejszą promocją oferuje przynajmniej takiej samej jakości sprzęt, a moim skromnym zdaniem daje radę nawet lepiej niż te wyciskarki o których mówisz. Natomiast kluczem tutaj jest fakt, że wyciskarki wolnoobrotowe dają radę naprawdę. Wink)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1239

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A staracie się kupować raczej naturalne środki czy raczej nie zwracacie na to uwagi? Moim zdanie takie preparaty jakie oferuje sklep enaturalnie.pl są o wiele skuteczniejsze i bezpieczne dla naszego zdrowia. Ja tam już znalazłam kilka środków dla siebie, które planuje zakupić. Myślę, że dzięki nim wzmocnię swój organizm i poprawi się moje samopoczucie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agatte
Renesans
Renesans


Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 52

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dawna nie suplementuję witamin, bo jem bardzo dużo świeżych owoców. No i warzyw. Pamiętam jednak, że w dzieciństwie mama dawała nam vibovit dla dzieci i widziałam u znajomych, że teraz też taki jest i dzieci go dostają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu szukałam w sklepach naturalnych soków z marchewką, aby mógł je pić mój roczny synek. Niestety wszystkie te, dla dzieci nie miały dobrego składu. Będę musiała kupić większy sok, który będzie mogła pić cała rodzina. Na stronie https://www.sadywincenta.pl/sklep/smaki/sok-jablkowo-marchwiowy mają świetny naturalny sok z najlepszym składek. Nie ma dodatku cukrów i sok jest naturalnie mętny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 403

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od zawsze stawiałam na zdrową i bio żywność, a warzywa i owoce kupowałam na osiedlowym targu. W tym roku przekonałam się, że sok z owoców aronii https://bestilbio.sklep.pl/bio-sok-z-aronii-100-polska-aronia-500ml-id-500 jest mega zdrowy a przy tym pyszny. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kika
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 180

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 07:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś tutaj pisał, że na jelita i zaparcia wystarczą witaminy. Ja się z tym nie zgodzę. Często zaparcia to efekt uboczny hemoroidów. Zniwelować te dolegliwość możesz poprzez suplement https://hemorend.pl/ , ale samymi witaminami nic, a nic nie zdziałasz. Musisz o tym pamiętać, Czasami lekkostrawna dieta pomoże, jakaś dieta bogata w błonnik etc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orata
Antyk
Antyk


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 18
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, mam za sobą okresy, gdzie brałam suplementów na tonę, ale poszłam po rozum do głowy i ograniczyłam się do magnezu (jestem człowiekiem podatnym na stres), potasu przed miesiączką (łagodzi skurcze podbrzusza i zmniejsza ból w pierwszych dniach) oraz Supradynu w okresie jesiennym, który zaczynają mi doskwierać braki energii. Tak poza tym to staram się mieć zbilansowaną dietę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia-klara
Renesans
Renesans


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 52

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się faszerować suplementami. Na niedobory witamin tak naprawdę najlepsze są świeże owoce. Jeśli nie lubisz jeść ich kawałków, a masz jakieś urządzenie do ich przetwarzania, na przykład jak wyciskarka do soków i blender 2w1 to możesz z powodzeniem przyrządzić sobie i soki, i smoothie. Samo zdrowie! Po niedługim czasie regularnego pałaszowania czegoś takiego zobaczysz poprawę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Wrz 28, 2018 12:52    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group