Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dentysta dziecięcy kraków

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karol123x
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2023
Posty: 310

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2023 10:52    Temat postu: dentysta dziecięcy kraków Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim!
Niedawno przeprowadziłem się do Krakowa i nie wiem gdzie zabrać moje dziecko do stomatologa.
Bardzo prosiłbym o pomoc w znalezieniu dobrego dentysta dziecięcy kraków. Jeśli macie jakieś dobre doświadczenia z konkretnymi gabinetami stomatologicznymi lub znacie specjalistów godnych polecenia, będę wdzięczny za podzielenie się nimi w tym wątku.
Dziękuję z góry za wszelkie sugestie i rady! 😃
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Czw Kwi 06, 2023 10:52    Temat postu:

Powrót do góry
Marika
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Sro Maj 24, 2023 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My całą rodziną chodzimy do kliniki https://ipokrzyku.pl i tę placówkę na pewno mogę polecić Wam z czystym sumieniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Etusya
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Cze 2022
Posty: 2582

PostWysłany: Wto Cze 20, 2023 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam wykwalifikowanego specjalisty ds. endodoncji mikroskopowej i zastanawiam się, czy możecie mi pomóc. Słyszałam wiele dobrych opinii na temat Kliniki Stomatologicznej https://sanodental.pl/oferta/endodoncja-mikroskopowa/ , ale chciałabym również poznać Wasze doświadczenia. Czy ktoś z Was miał już kontakt z tą kliniką lub może mi polecić innego specjalistę ds. endodoncji mikroskopowej? Zależy mi na profesjonalnej obsłudze, doświadczeniu i najnowocześniejszym sprzęcie. Bezpieczeństwo i komfort pacjenta są dla mnie niezwykle istotne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bulinka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 24 Wrz 2022
Posty: 765

PostWysłany: Sob Lis 25, 2023 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zastanawiasz się, gdzie znaleźć doświadczonych stomatologów, strona https://sokolowscy.pro/ oferuje różnorodne usługi dentystyczne. Od leczenia zachowawczego po estetyczne zabiegi stomatologiczne, mogą zapewnić kompleksową opiekę dla Twoich zębów. Wejdź na stronę i sprawdź, czy ich oferta odpowiada Twoim potrzebom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Lis 25, 2023 14:50    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group