Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Panele fotowoltaiczne
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Norek
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 166

PostWysłany: Czw Mar 19, 2020 13:40    Temat postu: Panele fotowoltaiczne Odpowiedz z cytatem

Witam, jeśli jesteście zainteresowani montażem paneli fotowoltaicznych u siebie w domu, to polecam zajrzeć na stron firmy Eco Voltaika - http://ecovoltaika.eu/ . To firma, która od 10 lat działa na terenie całej Polski, ma doświadczenie i wiedzę, dzięki czemu są w stanie klientowi zaoferować usługę na najwyższym poziomie. Oczywiście poza montażem paneli zajmują się także wykonaniem projektu, pomagają załatwić wszelkie formalności a nawet pomagają uzyskać dotację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Mar 19, 2020 13:40    Temat postu:

Powrót do góry
milejdi
Renesans
Renesans


Dołączył: 18 Paź 2018
Posty: 60

PostWysłany: Pon Mar 23, 2020 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzałam ich ofertę, ale nie mają wszystkich interesujących mnie informacji. Znalazłam firmę PGreen, która ma informacje odnośnie możliwości dofinansowania https://pgreen.com.pl/fotowoltaika-rzeszow/ i to na terenie mojego Rzeszowa. Mają na stronie opcje wyliczenia kosztów instalacji w zależności od zapotrzebowania gospodarstwa na energię. Znajdziesz ją w zakładce kalkulator.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirka34
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 147

PostWysłany: Wto Mar 24, 2020 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu nie? Dzisiaj faktycznie coraz więcej osób stawia na takie rozwiązania i bardzo sobie to chwalą.

Ostatnio zmieniony przez Mirka34 dnia Pią Sie 12, 2022 14:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tetrus
Antyk
Antyk


Dołączył: 12 Mar 2020
Posty: 6
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Cze 11, 2020 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje panele fotowoltaiczne montował w całym ogrodzie i na dachu wrocławski instalator, który wyróżnia się dokładnością i konkurencyjnymi cenami http://jacek-hydraulik.pl/oferta.php. Przed zawarciem umowy uczciwie wyjaśniono jakie są plusy i minusy instalacji solarnej oraz przy moim sposobie użytkowania energii elektrycznej ile czasu będę musiał czekać na zwrot całej inwestycji. Od tego czasu minęło już ponad 6 lat wkrótce moje solary będą przynosić czysty zysk, który spożytkuję na remont instalacji wodno-kanalizacyjnej, sobie liczy już ponad kilkadziesiąt lat. Cieszę się, że baterie słoneczne można spotkać coraz częściej na naszych dachach i ogrodach, dzięki czemu zyskuje na tym środowisko naturalne i jakość powietrza którym oddychamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panhard
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 2250

PostWysłany: Pon Sie 10, 2020 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź tę stronę aby dowiedzieć się więcej o tym temacie! Wystarczy kliknąć. https://wydawnictwoantyk.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1328

PostWysłany: Pią Sie 14, 2020 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można zorientować się, które odnawialne źródła energii będą dla nas najbardziej korzystne. Pomyślcie o tym. Niewątpliwe zadbacie w ten sposób o ekologie oraz o swoje rachunki. Oszczędności w ten sposób będą spore. Taka inwestycja naprawdę szybko się zwraca. Właśnie dlatego tak wiele osób decyduje się na takie odnawialne źródła energii. Trzeba tylko wybrać taką opcję, która będzie dla nas najbardziej korzystna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 1313

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2020 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim zdecydujecie się na montaż paneli fotowoltaicznych w Waszym domu lub w firmie, to polecam skontaktować się z firmą https://www.efektywniej.pl/. Wykona ona dla Was audyt wykorzystania odnawialnych źródeł energii, a oprócz tego pomoże Wam pozyskać dofinansowanie na taki cel Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wisienka22
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 257

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2020 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Póki co to mam dom, ogrzewanie gazowe. Ale własnie nie wiem czy nie zamontuje sobie takich właśnie paneli. Moim zdaniem bardzo dobra opcja. Poza tym co do firmy to nie wiem czy nie zdecyduje się na Kratki, bo widziałam, że mają coś takeigo w swojej ofercie. Kominek mam już, zobaczymy co ciekawego mają do zaoferowania od strony paneli Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Robert7979
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 15 Paź 2020
Posty: 26

PostWysłany: Czw Paź 15, 2020 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy takiej instalacji warto rozważyć instalację pompy ciepła tak by móc za darmo ogrzewać swój dom
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panhard
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 2250

PostWysłany: Sob Paź 24, 2020 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kliknij w tę witrynę aby poszerzyć wiedzę na ten temat https://elektrokalka.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1248

PostWysłany: Czw Lis 26, 2020 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie też zastanawiałam się nad różnymi ekologicznymi rozwiązaniami i chyba pójdę w kierunku firmy respect energy. Przecież jest to sprawdzona firma, która oferuje prąd pozyskiwanych z odnawialnych źródeł. Można u nich zakupić czystą energię , która jest ekologiczna, a więc bezpieczna dla naszej palnety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marina44
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 29 Maj 2020
Posty: 95

PostWysłany: Wto Gru 22, 2020 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jak najbardziej warto. Mam nadzieję, że doczekamy czasów kiedy wszędzie będzie prąd z takich źródeł. Firmy już maja z respect energy. Mogą być eco, Co jak najbardziej działa na plus wizerunkowo. W blokach musimy jeszcze poczekać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amelina
Barok
Barok


Dołączył: 05 Maj 2018
Posty: 78

PostWysłany: Sro Gru 23, 2020 00:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam rekomendowało wielu znajomych tego wykonawce https://levada.pl/produkt/q-cell-q-peak/ wszystko robią we własnym zakresie, a nie tylko pośredniczą. Maja naprawde solidnej jakosci panele. Zreszta wlasnie ten q.peak ma wbudowana technologię komórkową q.quantum, która gwarantuje niskie koszty produkcji pradu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tonnia
Antyk
Antyk


Dołączył: 26 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sob Gru 26, 2020 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w fotowoltaikę naprawdę warto zainwestować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DanutaCzech
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Gru 2020
Posty: 3

PostWysłany: Wto Gru 29, 2020 12:03    Temat postu: fotowoltaika dla rolnika Odpowiedz z cytatem

Jasne, że tak! Inwestycja w panele fotowoltaiczne jest teraz bardzo opłacalna bo cena za prąd stale idzie w górę Smile Pozdrawiam
_________________
https://ozeprojekt.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Wto Gru 29, 2020 12:03    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group