Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowie mężczyzn
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pieknyolek
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Czw Lip 04, 2019 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie zapraszam na stronę likwidacja zmarszczek Szczecin

Ostatnio zmieniony przez pieknyolek dnia Sob Paź 17, 2020 07:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lip 04, 2019 10:16    Temat postu:

Powrót do góry
kamamama
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśle, że w tym wieku można już pomyśleć o braniu jakichś solidniejszych witamin, dobry jest geriamoc. Znajduje się tam kilkanaście składników m.in. żeń szeń, tiamina któa wspomaga układ pokarmowy i gojenie ran, kwas foliowy świetny na pamięć i koncentrację. Wiem że wielu facetów średnio dba o dietę a potem narzekają ze czują się zmęczeni, rozkojarzeni
Powrót do góry
ewelina.wietnamska
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2019 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mężczyźni już tacy są, że jak kobieta nie zadba o och zdrowie, to sami rzadko kiedy o nim pamiętają Wink Mój tato to bardzo ciężki przypadek, trzeb go wręcz na siłę do przychodni ciągnąć. Już od jakiegoś czasu podejrzewałyśmy z mamą, że chyba rozwija się u niego głuchota starcza, objawy były ewidentne i dopiero, jak zaczął naprawdę poważnie niedosłyszeć dał się zabrać do lekarza. Czasem warto po prostu przymusić ich do badań, zanim nie jest za późno. Swoją drogą, jakby ktoś miał z tym również problem to polecam tą klinikę: https://optimum.pl/blog/gluchota-starcza-przyczyny-objawy-zapobieganie-i-leczenie. Znają się na rzeczy i bardzo tacie pomogli z tych słuchem.
Powrót do góry
Sima
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Sob Sty 11, 2020 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki właśnie jest mój mąż. Jeśli ja o niego nie zadbam, to on już zupełnie. Szczególnie właśnie jeśli chodzi o wizyty u lekarza. Mąż ma chory kręgosłup. Jako, że ma już wynik z tomografu, trzeba by teraz umówić go na wizytę do Citomed w Toruniu https://www.citomed.pl/ Dbają tu zarówno o diagnostykę i leczenie, ale również można tu przeprowadzić operacje kręgosłupa.
Powrót do góry
Mannia
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pią Lut 14, 2020 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam przejść przez badania immunohistochemiczne powierzonego materiału prostaty. Męskie kłopoty mogą zacząć się prędzej, niż nam się wydaje! Dlatego pod żadnym pozorem nie można zwlekać. Ja przez tego typu badania przechodziłem w https://dariuszlange.pl/ .
Powrót do góry
Zawada
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2020 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że trzeba zacząć od podstaw.
Ograniczyć stresy, spać o regularnych porach, zdrowe odżywianie.
Mniej tłustego, mniej gotowego jedzenia.

Zamiast pizzy porcja mięsa, makaronu i jakiejś warzywa, sałatka z oliwkami chociażby:
https://www.aledobre.pl/27004,Oliwki_czarne_Kalamata_290g_Natureta.html

i mamy zbilansowany, sycący posiłek.
Powrót do góry
frisa
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Czw Maj 07, 2020 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawą opcją może być pakiet medyczny. Wiele osób decyduje się na tego typu rozwiązanie, bo dzięki temu można szybciej dostać się do lekarza. Jeśli zastanawiacie się nad takim rozwiązaniem, to na pewno tutaj https://mediccentre.pl/artykul/6-wyraznych-powodow-by-wybrac-prywatne-pakiety-medyczne warto sobie zerknąć i poczytać. Są tam ważne powody dla których warto zdecydować się na takie rozwiązanie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Maj 07, 2020 16:23    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: