Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowie mężczyzn
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jinta
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Cze 21, 2017 10:25    Temat postu: Zdrowie mężczyzn Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Jakie suplementy diety będą najlepsze dla mężczyzn po 40-stce? O co najbardziej trzeba dbać?
Reklama

Wysłany: Sro Cze 21, 2017 10:25    Temat postu:

Powrót do góry
nobiera
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Cze 26, 2017 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że faceci mają trochę łatwiej, bo mają większy wybór suplementów, zresztą chyba łatwiej jest im się zmotywować. Mój mąż kupuje http://therm-line.com/therm-line-man i jest zadowolony, zresztą nie tylko on, bo i ja - różnicę widać gołym okiem. Oczywiście istotną rolę spełnia też ruch i dieta, ale na tym sama korzystam, bo często wychodzimy na basen, rowery, spacery Smile dodatkowo sama zrzuciłam trochę nadmiarowych kg chociaż nie czułam się z nimi źle, ale czuję się bardziej atrakcyjna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Wto Paź 24, 2017 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O zdrowie trzeba dbać, tym bardziej że mamy jedno... Najważniejsze jest serce też o ten element naszego organizmu trzeba dbać w szczególności. Ja swojego męża zapisałam teraz do Poznańskiej Kliniki Serca http://klinikapoznan.pl , ponieważ dokładnie badają i potrafią dopasować do pacjenta oraz jego schorzenia odpowiednią profilaktykę, czy leczenie. Także według mnie super.
Powrót do góry
smalinosik
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wiekiem spada tempo przemiany materii i trzeba zwracać coraz większą uwagę na to, co się je. Mój tata miał taki etap, że po 40stce mocno przytył. Trenował bardzo ciężko i nic. W końcu trener polecił mu boostetr testosteronu. Zamówił przez internet w znanym sklepie http://mocnysklep.pl/kategoria-produktu/boostery-testosteronu/ i szybko pojawiły się pierwsze efekty.
Powrót do góry
sienna_081
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Czw Gru 21, 2017 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym wieku dieta powinna być bogata w różnego rodzaju witaminy i minerały, które będą dbały o organizm aby nie dopuścić do pojawiania się chorób charakterystycznych dla tego wieku. Szczególnie ważne jest dbanie o układ ruchu (czytaj), kości, kręgosłup oraz stawy. Do tego warto do diety włączyć większą ilość błonnika czy siemienia lnianego, które dobrze wpłyną na układ trawienny i żołądek.
Powrót do góry
modern
Renesans
Renesans

PostWysłany: Nie Gru 31, 2017 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda - duze znaczenie w diecie faceta w tym wieku maja "przyspieszacze" metabolizmu. No niestety ale latka leca a metabolizm zwalnia. U nas wczesniej bylo tak ze robilam jedzenie dla siebie i osobno dla meza, ale od kilku mscy po jego akcjach ze wzdeciami, ktore leczyl dicopeg 10g przeszedl na moja diete. Warzywa, owoce i zboza to najlepszy trio w diecie faceta
Powrót do góry
Tatjana
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem podstawowymi kwestiami jeżeli chodzi o zdrowie osób w różnym wieku jest zarówno odpowiednia dieta, jak i aktywność fizyczna. Nie można też zapominać o przyjmowaniu witamin, takich jak chociażby https://sklep.orklacare.pl/vegevit-witamina-b12-100-tabl.html . Witamina B12 bowiem warunkuje odpowiednią pracę układu nerwowego, a jednocześnie pomaga uporać się z wiecznym uczuciem zmęczenia.
Powrót do góry
traxter
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady Smile Z całą pewnością przydadzą mi się one Smile
anesz
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wszystkie porady Smile
bodybuilder
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne jest, aby zadbać o prawidłowe funkcjonowanie jelit i pozbyć się wszelkich zalegających resztek pokarmowych, które po jakimś czasie zaczynają fermentować i gnić... Ostatnio lekarz polecił mi naturalny preparat o nazwie szakłak amerykański. Działanie tego produktu jak się okazuje nie tylko ogranicza się do przywrócenia prawidłowej perystaltyki jelit, lecz także wspiera pracę wątroby i trzustki, co jest bardzo ważne, zwłaszcza u dojrzałych mężczyzn.
Powrót do góry
moniska
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2018 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż nie dba o siebie za bardzo, dlatego ja muszę się za niego martwić. Wciskam mu nawet rankiem do ust odpowiednie witaminy Wink. Zamierzam mu i sobie wprowadzić wiosenny detoks z pomocą Sylimarolu 70, ciekawe jak zareaguje.
Maxymilian
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też chodzę regularnie do lekarza, bo bez kontroli można nie wyleczyć się na czas
Powrót do góry
kika
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A coś takiego jak program dla dietetyka kojarzycie? Bo ja zastanawiam się nad lekkim odchudzaniem. Ale nie chce robić nic na własną rękę, chce by taka dieta była zbilansowana, wypisana pod moje potrzeby i moje oczekiwania, czy coś takiego jest możliwe do zorganizowania? Bardzo mi na tym zależy.
Powrót do góry
MZar
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej każdy powinien brać suplementy specjalnie przygotowane pod niego. Żeby dowiedzieć się czego nasz organizm potrzebuje warto zrobić sobie badania krwi np. na https://zdrowegeny.pl/
Powrót do góry
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moniska napisał:
Mój mąż nie dba o siebie za bardzo, dlatego ja muszę się za niego martwić. Wciskam mu nawet rankiem do ust odpowiednie witaminy Wink. Zamierzam mu i sobie wprowadzić wiosenny detoks.

Detoks to bardzo dobry pomysł, zwłaszcza w okresie wiosennym. Jeśli zależy Ci na całkowitym oczyszczeniu swojego organizmu, to polecam Ci kurację FIVREN. Dzięki niej już w przeciągu miesiąca pozbędziesz się z organizmu wszelkich toksyn i pasożytów, co korzystnie wpłynie na funkcjonowanie Twojego układu trawiennego, poprawi Ci się stan skóry i samopoczucie, a także lepsze będą wyniki Twoich badań lekarskich Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Kwi 25, 2018 16:25    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: