Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ogrody
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kicałka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 570

PostWysłany: Czw Kwi 22, 2021 11:33    Temat postu: Ogrody Odpowiedz z cytatem

W ogrodzie świetnie wyglądają meble z technorattanu, na czasie są też meble z palet. W ogrodzie przydatna będzie też jakaś ławka, ważna jednak, aby była z dobrych materiałów, te https://www.edinos.pl/lawki-miejskie powinny się nadać - są dość minimalistyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Kwi 22, 2021 11:33    Temat postu:

Powrót do góry
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 1303

PostWysłany: Sro Kwi 28, 2021 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble meblami, a co byście powiedzieli na to, żeby postawić sobie jacuzzi w swoim ogrodzie? Mógłby to być dla Was niesamowity sposób na relaks. Na stronie internetowej https://hydropool.pl/5-powodow-dla-ktorych-warto-miec-jacuzzi-ogrodowe/ możecie przeczytać sobie artykuł, z którego dowiecie się, dlaczego warto się na coś takiego zdecydować Wink Polecam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 1016

PostWysłany: Wto Sie 24, 2021 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie kupujecie wszelkiego rodzaju nawozy i inne środki ochrony roślin? Dajcie znać, ja ze swojej strony polecam Wam sklep ogrodniczy https://androagro.pl jakość ich produktów jest naprawdę najlepsza z możliwych, a ceny też są naprawdę ok, ja kupuję tylko u nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MniejszaNiż
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 06 Paź 2017
Posty: 801

PostWysłany: Sob Sie 28, 2021 08:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie mebli ogrodowych i stylowych dodatków do ogrodu, to polecam ofertę Galerii Wnętrz Mera Smile
Sprawdźcie sami - meble ogrodowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasandra
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 466

PostWysłany: Sob Wrz 18, 2021 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja i meble i sadzonki kwiatów i krzewów zamawiam online w sklepie. A jakim? Zdecydowanie Florexpol, moim zdaniem mają najlepsze ceny i szeroki wybór różnych produktów do ogrodów. W tym roku zamówiłam dodatkowo pnące rośliny https://florexpol.eu/322-rosliny-pnace . Mam nadzieję, że z roku na ro będą wyglądać tylko lepiej na moim ogrodzeniu. A pewnie jeśli mi się efekt spodoba to będę sadzić kolejne w tym rodzaju koniecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AlexCapek
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Lut 2021
Posty: 1033

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2021 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najbardziej lubię meble ręcznie robione. One są drogie, ale ich jakość jest odpowiednia!!!!
_________________-
Tematy prac magisterskich - Położnictwo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaradna
Renesans
Renesans


Dołączył: 27 Mar 2020
Posty: 47
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Paź 15, 2021 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogrodzie,nie powinno też zabraknąć miejsca dla naszych dzieciaków.One też muszą mieć swoje miejsce,w którym będą się mogły bawić,ganiać,wypoczywać.Dobrym pomysłem jest zamontowanie drewnianego domku,albo kolorowego,placu zabaw od https://www.4iq.com.pl/233-slizgi-i-zjezdzalnie
Place zabaw tej firmy są znane ze swej solidności i różnorodności.W ich skład często wchodzą nie tylko huśtawki,ale też zjeżdżalnie, a nawet mini ścianki wspinaczkowe dla najmłodszych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Markoss
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 792

PostWysłany: Sob Paź 23, 2021 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeśli szukacie naprawdę dobrej jakości nawozów do swojego ogrodu, aby trawa rosła równo, wysoko i z dobrym ukrzewieniem to tutaj jak najbardziej mogę polecić wykorzystanie dobrego nawozu. Ja wybrałem Florovit https://sklepinco.pl/marka/florovit/ dostosowany jest do wymagań pokarmowych wszystkich gatunków traw, szczególnie do trawników ozdobnych i reprezentacyjnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MonkaBang
Renesans
Renesans


Dołączył: 20 Wrz 2021
Posty: 44

PostWysłany: Sro Lis 03, 2021 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dbanie o ogród jest wymagającą sprawą, każdemu, kto posiada własny kawałek zieleni, raczej zależy aby był on piękny i mógł spełniać swoją funkcję. Czasem, aby założyć lub zaplanować piękny ogród należy skorzystać z firmy ogrodniczej. Ja skorzystałam z usług ogrodniczych w Warszawie wykonywaną przez firmę Verano. Pomogli mi w założeniu tarasy i pielęgnacji zieleni w moim ogrodzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ernesto898
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 09 Sie 2021
Posty: 101

PostWysłany: Pią Lis 05, 2021 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obrzeża plastikowe to świetny dodatek do ogrodu. Ochronisz dodatkowo swoje rośliny i zadbasz, aby się nie niszczyły. Nie wiem jednak jak wygląda sprawa na zimę z tym i ich wytrzymałością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
medela
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 3085

PostWysłany: Wto Lis 09, 2021 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doskonałym dodatkiem do ogrodów jest również kamień ozdobny sędziszów . Znajdziecie tutaj różnorodny kamień, którego jakość jest naprawdę dobra, dodatkowo koszty nie są jakieś wygórowane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Mortalion
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 388

PostWysłany: Pon Lis 15, 2021 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że każdy kto ma własny ogród chciałby, żeby co roku były bogate zbiory. Samej zamarzył mi się sad i własne owoce, ale nie ukrywam, że niestety nie mam w tym temacie jakiejś większej wiedzy. Jeżeli mogłabym was prosić o pomoc, to dajcie znać, na co konkretnie powinnam zwrócić uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
budka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 23 Gru 2020
Posty: 693

PostWysłany: Sro Lis 17, 2021 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie, to nieszczególnie znam się na sadownictwie, natomiast mam swój ogród, a w nim kilka krzewów truskawek. W końcu od czegoś trzeba zacząć prawda? Smile Może z czasem dorobię się jakiejś pięknej jabłoni czy wiśni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bubus
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 451

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już rozmawiamy o ogrodach, to moim zdaniem, jeżeli zależy wam na pogłębianiu wiedzy w zakresie sadownictwa, to najlepiej będzie, jak w wolnej chwili przejrzycie sobie ten portal https://sadowniczeabc.pl/ . Tam można poznać aktualne ceny owoców, jak ciąć konkretne drzewa owocowe w sadzie lub jak krok po kroku założyć taki sad. Myślę, że będziecie usatysfakcjonowani z znajdujących się tam wskazówek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Filon
Antyk
Antyk


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pią Lis 19, 2021 09:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo fajnych stron poleciliście, ja mogę zachęcić was do odwiedzania bloga http://kamatocy.pl/ - tam znajdziecie mnóstwo porad i ciekawych artykułów na te tematy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lis 19, 2021 09:34    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group