Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Badania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiulka13
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Nie Lis 18, 2018 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej będzie dla Ciebie jak zbadasz sie w klinice prywatnej, tam dowiesz sie wszystkiego najszybciej. Polecam Ci http://centramedycznemedyceusz.pl/ Tutaj jest bardzo dobry i przeszkolony personel dzięki któremu będziesz w stanie wykonać wszystkie badania bez stania w kolejkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lis 18, 2018 19:41    Temat postu:

Powrót do góry
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma się nad czym zastanawiać, takie badania to bardzo poważna sprawa. Jeśli odpuścicie ten temat, to może się to bardzo odbić na Waszym zdrowiu i samopoczuciu. A zresztą w wielu branżach takie badania jak http://adr-help.pl/badania-psychotechniczne/ są konieczne, więc nie ma możliwości rezygnować z nich. Miejcie to na uwadze.
Powrót do góry
munka
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2019 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na badania najlepiej teraz iść w ramach kampanii droga do zdrowia, jak skorzystasz z kuponu z rabatem z tej https://www.drogadozdrowia.diag.pl/ strony to zrobisz najpotrzebniejsze badania za pół ceny i to z omówieniem wyników w cenie
Powrót do góry
Paula55
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Sob Kwi 20, 2019 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli planujecie założyć taki własny gabinet medyczny to przede wszystkim musicie miejsc znaleźć miejsce, w którym będziecie się zaopatrywać. Myślę, że może wam przydać się fartuch chirurgiczny jałowy Takich elementów nigdy za wiele.
Powrót do góry
rega
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Czw Maj 09, 2019 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A robiłam ostatnio w Panaceum badania https://panaceum-waw.pl/oferta/badania-laboratoryjne/ , zaniepokoiło mnie to ze ciągle jestem zmęczona i mam napady senności. Okazało się że mam podwyższony cukier, dzięki temu przeszłam na dietę o niskim IG i mogę normalnie finkcjonować
Powrót do góry
stecskowa
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiednia diagnoza to podstawa do tego aby wprowadzić trafione leczenie. Postawcie też dlatego na sprawdzone miejsca i odpowiednich lekarzy do konkretnych przypadków. Sprawdźcie sobie ofertę od http://inmedico.pl Ja tu znalazłam pomoc podologa Pani dr. Marioli Sznapki. Przyjmuje tu wielu innych lekarzy również
Powrót do góry
karuma
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Nie Cze 23, 2019 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem każdy powinien robić sobie chociaż raz do roku profilaktyczne badania, nawet jeśli czuje się naprawdę dobrze. Warto wykonać morfologię krwi czy zbadać mocz. Ważne jest między innymi to czy są w normie leukocyty. Jeśli wyniki badań budzą jakieś wątpliwości czy obawy warto udać się niezwłocznie do lekarza.
Powrót do góry
kulkka
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Sro Lip 17, 2019 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Badania są bardzo ważne,dlatego nie ma co ich ciągle odkładać i odkładać bo chyba chcemy być zdrowi i cieszyć się życiem jak najdłużej. Mnie wyszło podczas cytologii teraz ostatnio że mam wirusa hpv, szczęście że dopiero jest na początkowej fazie i jest szansa żeby się go pozbyć, bo teraz jestem na kuracji żelem papilocare. I mam się zgłosić na ponowne badania za pół roku
Powrót do góry
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2019 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O swoje zdrowie trzeba dbać i bardzo często także są konieczne różne badania. Tutaj w klinice można wykonać usg w Białymstoku. Lekarze zajmują się takimi badaniami i solidnie je wykonają. W ciąży, ale nie tylko niekiedy trzeba wykonywać usg różnego rodzaju.
Powrót do góry
Betsy34
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2019 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz na jakiś czas warto sobie zrobić profilaktyczne badania
Powrót do góry
konwalia
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas powinien się badać i dbać o swoje zdrowie. Bo tak naprawdę nigdy niewiadomo kiedy coś nas dopadnie. Ja lubię czytać różne artykuły na temat zdrowia https://tantumverde.pl/blog/odra-choroba-objawy-powiklania-leczenie-i-szczepienie ten mnie ostatnio zainteresował.
Powrót do góry
Mannia
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 07:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio przechodziłam przez badania w laboratorium APC http://apc-analizy.pl/ w Łodzi. Dotyczyły one immunologii, na miejscu zostały zrealizowane niezwykle fachowo. Pelen profesjonalizm!
Powrót do góry
urodziwa
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Pią Sie 28, 2020 07:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ skarbnica wiedzy tutaj! A może ktoś z was wie gdzie wykonać test na ojcostwo?
Powrót do góry
frisa
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Paź 07, 2020 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli podejrzewacie, że mogliście się zarazić koronawirusem, a lekarz czy Sanepid nie chcą wam zlecić badań w tym kierunku, to tutaj https://testujemy.org warto sobie zerknąć. Można tam wykonać prywatnie test. Moje zdanie jest takie, że zamiast żyć w niepewności i się stresować, to lepiej zdecydować się na takie rozwiązanie. Badanie jest bezbolesne, więc nie macie się czego obawiać.
Powrót do góry
tommo
Oświecenie
Oświecenie

PostWysłany: Pią Paź 16, 2020 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

badania regularne sa mega ważne. Mój maż robił badania ostatnio w ober clinic, miał robioną biopsję fuzyjną z NFZ ze względu na problemy z prostatą u dr Zwolińskiego.Mam nadzieje ze wyjdzie wszystko ok, ale coś sumienie mi podpowiada, ze to bedzie cos powaznego, trzymajcie kciuki !
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Paź 16, 2020 10:05    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do: