Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Remont domu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radek
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Sty 2020
Posty: 3

PostWysłany: Wto Sty 21, 2020 08:45    Temat postu: Remont domu Odpowiedz z cytatem

Remontuje własnie dom i poszukuje elektryka, który zajmie się wymianą elektryki u mnie w domu. Sądzę, że warto skorzystać z strony usterka.pl
_________________
https://usterka.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sty 21, 2020 08:45    Temat postu:

Powrót do góry
kiermek
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1573

PostWysłany: Sob Mar 20, 2021 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o sklepy związane z elektryką to jeśli będziecie potrzebować takie rzeczy od siebie polecam ofertę https://www.interblue.pl/akcesoria-elektryczne/ przy okazji remontu kupiłem od nich sporo rzeczy w dobrej cenie i mogę też powiedzieć, że jakościowo również wygląda to super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomekpl
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Wrz 2020
Posty: 18

PostWysłany: Pią Mar 26, 2021 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że jest wiele stron z których warto skorzystać. Jednią z nich jest Blog poświęcony budownictwu. Expert-budowlany.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Demia
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Mar 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sob Mar 27, 2021 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam wszystkie remonty robię samemu, nauczyłem się.
_________________
Hotel pod poznaniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panhard
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 2250

PostWysłany: Pią Lip 23, 2021 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link http://uslugiwysokosciowe.waw.pl/malowanie-naprawa-elewacji/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Poratix67
Antyk
Antyk


Dołączył: 30 Sie 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sie 30, 2021 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Pon Sie 30, 2021 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już przecież zależy tylko od Waszych upodobań.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 17:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1245

PostWysłany: Pią Wrz 17, 2021 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku planuje też przeprowadzić remont i wiecie jakie interesowałyby mnie usługi? Malowanie dachów. Może kogoś znacie, kto zajmuje się tego typu usługami? Czy korzystaliście może ze strony https://fixly.pl/kategorie/malarz w poszukiwaniu odpowiednich fachowców dla siebie? Kolega mi powiedział o niej, dlatego pytam. Ponoć dzięki niej szybko można znaleźć usługi, takie jakie się szuka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziula
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 23 Gru 2018
Posty: 153

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2021 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie remont jest jednoznaczny z malowaniem i szczerze nie lubię malować. Dlatego zawsze wybieramy takie farby, żeby wytrzymały jak najdłużej bez odświeżania. Świetnie się sprawdza u nas biała farba Śnieżka Max White effectt - jest on farbą matową - idealnie nadaje się do nie do końca równych ścian i sufitów, bo maskuje refleksy świetlne, czyli po prostu ukrywa ich nierównośćSmile jest śnieżnobiała, świetnie kryje, łatwo się nią maluje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MniejszaNiż
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 06 Paź 2017
Posty: 814

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2021 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli planujecie remont i szukacie dobrej jakości materiałów wykończeniowych, to koniecznie sprawdźcie ofertę sklepu Eurołazienki - https://eurolazienki.pl/ Smile
Mają bardzo duży wybór płytek ceramicznych włoskich oraz hiszpańskich producentów w bezkonkurencyjnych cenach Smile
Zobaczcie sami, a będziecie zadowoleni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza695
Barok
Barok


Dołączył: 19 Sie 2021
Posty: 74

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2021 16:38    Temat postu: Re: Remont domu Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj, że obłędne dodatki do domu to podstawa ciepłej atmosfery w mieszkaniu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brawoja
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 200

PostWysłany: Pią Paź 15, 2021 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli decydujemy się na remont domu, musimy pamiętać, że najlepiej wynająć do tego doświadczoną ekipę Smile Zdaje sobie sprawę, że specjalistów jest cała masa i cieżko wybrać dobrze, ale zawsze można skorzystać z polecenia kogoś, kto już z tego rodzaju usług korzystał Smile https://malhaus.pl/uslugi-flizowanie-bialy-montaz - ofertę mają naprawde niezłą. No i doświadczenie, dzięki temu mamy pewność, że wszystkie prace będą wykonane jak należy i na czas Smile

Ostatnio zmieniony przez brawoja dnia Pon Paź 18, 2021 09:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mali_nowa
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 22 Cze 2021
Posty: 104

PostWysłany: Pią Paź 15, 2021 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z partnerem przy ostatnim remoncie zdecydowaliśmy się nieco powiększyć optycznie przestrzeń w naszym niewielkim domu. W pokoju dziennym, w którym bawią się nasze dzieciaki, zamontowaliśmy ściany szklane, które mają właśnie funkcje optycznego powiększania pomieszczenia i wygłuszania, go. Takie ściany zamówiliśmy w firmie Esglas https://esglas.pl/ i jesteśmy z efektów niezwykle zadowoleni. Wyszło rewelacyjnie! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elizaglon
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 08 Wrz 2020
Posty: 204

PostWysłany: Wto Paź 19, 2021 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno podczas malowania warto wybrać wysokiej jakości farby do malowania ścian i sufitów. Na pewno marka Dekoral może pochwalić się wysokiej jakości farbą SIGMA EXPERT SUPERMATT , która zapewnia gładkie i matowe wykończenie powierzchni bez smug. Farba jest wydajna, nie pozostawia śladu po wałku co jest niewątpliwą zaletą. To produkt nowej generacji oparty na najwyższej jakości żywicy akrylowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Źrebak21
Renesans
Renesans


Dołączył: 24 Wrz 2021
Posty: 44

PostWysłany: Sro Paź 20, 2021 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do remontu potrzeba sporo różnego rodzaju urządzeń. Warto znaleźć jakąś dobrą stronkę internetową z nimi. Sprawdźcie sobie np. https://www.milabud.pl/pl/p/MAX.GJ-TYP-100-maszyna-do-ciecia-styropianu/1259. To bardzo dobry sklep z urządzeniami takimi jak np. przecinarka do styropianu MAX.GJ Typ 100.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Paź 20, 2021 18:17    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group