Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

mieszkanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
juka
Antyk
Antyk


Dołączył: 10 Sie 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto Sie 11, 2020 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wybieracie się na wakacje do Hiszpanii, to polecam Wam fajne i tanie apartamenty na wynajem Hiszpania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sie 11, 2020 13:49    Temat postu:

Powrót do góry
123ola
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 09 Cze 2020
Posty: 88

PostWysłany: Pią Sie 14, 2020 07:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli po zakupie wspomnianego mieszkania, będziecie go chcieli komuś wynająć, koniecznie poczytajcie sobie o tym czy jest podnajem lokalu Smile U nas takie rozwiązanie się świetnie sprawdziło Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NowoczesnaNata
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 06 Lip 2020
Posty: 39

PostWysłany: Wto Sie 25, 2020 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy nazbierane trochę gotówki i zapewne jakieś tam kredyt weźmiemy, ale chcemy kupić mieszkanie od dewelopera. Nowe, prawie całkowicie wykończone bez dużego wkładu własnego. Znalazłam jedno osiedle > https://galinvest.com.pl/inwestycje-zrealizowane/polonijna które odpowiada mi lokalizacją Smile Nie wiem czy wy zwracacie uwagę na takie kwestie, ale dla mnie miejsce takiego mieszkania jest bardzo istotne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fretka1
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 237

PostWysłany: Pią Sie 28, 2020 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postaw na mieszkanie, które spełni wszystkie oczekiwania. Wybierz zatem opcję od https://www.ogrodywlochy.pl/ gdzie znajdziesz nie tylko przestronne i dobrze oświetlone pokoje, ale też różnorodny metraż a także korzystną cenę za m2! To niezwykle ważna kwestia i bez wątpienia warto się nad nią zastanowić, dlatego poznaj dostępne możliwości i umów się na oglądanie mieszkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
munka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 756

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2020 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że moze tam być fajnie ale rozejrzyj się na osiedlu Apartamenty Ostródzka, tam są mieszkania o zróżnicowanych metrażach położone na atrakcyjnym osiedlu i w pięknej, zielonej okolicy. Tam mi się najbardziej podobało
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1328

PostWysłany: Sro Paź 07, 2020 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno tutaj https://www.humbaka.pl/jak-kupic-mieszkanie-od-dewelopera znajdziecie ciekawy artykuł na temat zakupu mieszkania od dewelopera. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które faktycznie można wykorzystać. Ważne jest to, aby zwracać uwagę na jakość wykonania inwestycji i oczywiście lokalizację, bo to jest niezwykle ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panhard
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 2250

PostWysłany: Pią Paź 16, 2020 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kliknij w tę witrynę aby poszerzyć wiedzę na ten temat http://aipoznan.pl/mieszkania-trzypokojowe-poznan/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
camio
Barok
Barok


Dołączył: 09 Sty 2020
Posty: 70
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Paź 27, 2020 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli będziesz chcieć urządzić mieszkanie bardziej klasycznie, to na portalach z ogłoszeniami są ładne zegary antyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kobaz
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Paź 2020
Posty: 1

PostWysłany: Wto Paź 27, 2020 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

faktycznie bardzo ciekawe rozwiązania tutaj prezentujecie, muszę więcej poczytać

____
Kitesurfing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zosia L.
Barok
Barok


Dołączył: 23 Wrz 2020
Posty: 71

PostWysłany: Pon Lis 02, 2020 11:28    Temat postu: pożyczka na mieszkanie Odpowiedz z cytatem

W tym roku nareszcie kupiłam swoje wymarzone mieszkanie. Nie było to łatwe, okazało się, że pandemia wcale nie obniżyła cen na rynku nieruchomości. Trochę się obawiałam jak to będzie wyglądało od strony banku, czy banki nie będą chciały teraz naciągać klientów na dodatkowe koszty, czy raty będą większe, jakie jest normalne oprocentowanie. Dlatego poszłam do kogoś kto się na tym zna, czyli do eksperta. Zdecydowałam się na usługi grupy ANG: https://grupaang.pl/kredyty-i-pozyczki/pozyczka-hipoteczna/ Ekspert pomógł mi i wytłumaczył na czym polega różnica między kredytem a pożyczką hipoteczną. Przeanalizował moje możliwości finansowe, pomógł wybrać najbardziej odpowiedni bank i zebrać wszystkie potrzebne dokumenty. Czułam się przez cały proces bezpieczna, wiedziałam że nie wpakuję się w kłopoty z ogromną ratą miesięczną i niepotrzebnymi dodatkowymi opłatami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nesska
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Wrz 2020
Posty: 1126

PostWysłany: Pon Lis 16, 2020 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak udało Wam się już wybrać wymarzone mieszkanie dla siebie, czy nadal jesteście na etapie poszukiwań? W takim razie śmiało mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez Lokum Deweloper https://lokum-deweloper.pl/ w przypadku których będziecie mogli liczyć na wysoki standard, świetne osiedla w najlepszych lokalizacjach zarówno jeżeli chodzi o Wrocław, jak i Kraków. Pozdrawiam i życzę udanego wyboru!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zmoraja
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 290

PostWysłany: Wto Lis 17, 2020 06:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jeszcze nie wybraliście odpowiedniego mieszkania dla siebie, to zobaczcie tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To biuro nieruchomości ma duże oferty mieszkaniowe. Zawsze starają się uwzględniać wymogi klientów. A zawierane przez nich transakcje są ubezpieczone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majkax
Renesans
Renesans


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 53

PostWysłany: Czw Gru 31, 2020 08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o inwestowanie w nieruchomości ja też najpierw zastanawiałam się nad mieszkaniem w Polsce, a potem pomyślałam, że podobne pieniądze, które chciałam wydać mogę przeznaczyć na coś bardziej dochodowego, a mianowicie apartament w Hiszpanii. Zaczynam poważnie rozglądać się za jakąś ciekawą nieruchomością. Zależy mi na dobrej cenie, stanie i położeniu nieruchomości. Sporo ciekawych ofert znalazłam tutaj https://agnesinversiones.com/pl/ uważam, że to może być bardzo korzystna inwestycja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Markoss
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 808

PostWysłany: Wto Mar 16, 2021 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeżeli jesteście na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia i dużych możliwości w zakresie znalezienia dobrych inwestycji deweloperskich we Wrocławiu, czy Krakowie to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez dewelopera Lokum Deweloper https://lokum-deweloper.pl/oferta/wroclaw/ który ma wiele świetnych realizacji już skończonych, ale także w trakcie budowy. Licząc przy tym na dobry zakres cenowy i znalezienie interesujących ofert mieszkaniowych, ale również lokali usługowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bombinska.s82
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto Mar 16, 2021 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My kupiliśmy mieszkanie pod koniec tamtego roku i teraz powoli je urządzamy Smile


-------------------------------------------------
śruby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Mar 16, 2021 13:24    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group