Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrada
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasze Uczucia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martasusel
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 22 Lut 2019
Posty: 21

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez jestem ciekawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lut 22, 2019 15:21    Temat postu:

Powrót do góry
perlowa
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Lut 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sob Lut 23, 2019 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie do konca moge sie zgodzic z tym co powiedzialas. Wiesz, duzo tutaj zalezy od konkretnej sytuacji w jakiej sie znajdujemy dlatego to dosc skomplikowany temat. Chodzi o znalezienie jakiegos kompromisu miedzy obydwa stronami .. checi powrotu do tego co bylo wczesniej. Zdrada nie do konca musi byc tylko fizyczna .. tak myslano jeszcze kilka lat temu. Teraz psychologowie mowia o conajmniej kilku jej rodzajach - https://www.sensity.pl/rodzaje-zdrady/ Z tego co udalo mi sie zaobserwowac w swoim srodowisku .. to najczesciej spotykana jest zdrada emocjonalna. Wszystko dzieje sie dlatego, ze prawie kazdy moze w pare chwil zalozyc sobie konto na portalu randkowym .. a dalej to juz leci z gorki. Dlatego tak wazna rzecza jest znalezienie sobie komus komu mozna w pelni zaufac. Nie jest to proste i wymaga czasu/poswiecienia .. innej drogi jednak nie widze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prostolinijna
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Cze 2018
Posty: 260

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrada to przykra sytuacja. Nie sposób jej zapomnieć, jednak można doszukać się jej powodów. Ustawienia systemowe to terapia szukająca przyczyn w relacjach rodzinnych. Często się zdarza, że dzieci wchłaniają nawyki czy sposoby zachowania rodziców, bądź żyją z jakimś narzuconym wzorcem zachowań. Zdrada może (choć nie musi) wynikać z zakrzywionych relacji w rodzinie. Warto pod tym kątem o tym pomyśleć. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tej metodzie, pójdźcie na spotkanie do Szkoły Cichych Ustawień pani Renaty Downar. W dniach 16-17 marca odbędzie się tam sesja dotycząca Miłości, choroby i uzdrowienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Willow
Renesans
Renesans


Dołączył: 05 Wrz 2018
Posty: 59

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdradę bardzo ciężko jest wybaczyć, często nie obędzie się bez rozwodu. W takim przypadku przyda się kancelaria specjalizująca się w zakresie prawo rodzinne Poznań. Kancelaria Adam Baszkowski na pewno pomoże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi78
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 177

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prostolinijna napisał:
Zdrada to przykra sytuacja. Nie sposób jej zapomnieć, jednak można doszukać się jej powodów. Ustawienia systemowe to terapia szukająca przyczyn w relacjach rodzinnych. Często się zdarza, że dzieci wchłaniają nawyki czy sposoby zachowania rodziców, bądź żyją z jakimś narzuconym wzorcem zachowań. Zdrada może (choć nie musi) wynikać z zakrzywionych relacji w rodzinie. Warto pod tym kątem o tym pomyśleć. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tej metodzie, pójdźcie na spotkanie do Szkoły Cichych Ustawień pani Renaty Downar. W dniach 16-17 marca odbędzie się tam sesja dotycząca Miłości, choroby i uzdrowienia.


A byłas już na takiej terapi ? Jestem ciekawa czy ona faktycznie działa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 405

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początek randkowania mysle ze dobre są knajpki, restauracje czy kino. W dalszym etapie znajomosci mozna przejść na poziom wyżej. Mój partner nie ma zadnych problemów z potencją, jednak ja od jakiegos czasu mam problem z libido, kompletnie nie mam ochoty na seks i wogole nie czuje ognia w łózku. Niestety jak sie domyslacie przez to zaczeły sie nasze problemy w związku, postanowiłam to szybko zmienic i kupić środki na libido u kobiet https://sexshop112.pl/ Na szczescie poskutkowało i nasze życie erotyczne znowu hula a w związku układa się świetnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BennyK
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 01:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrada to naprawdę bolesna sprawa, na szczęście nigdy mnie to nie spotkało, ale wśród znajomych się zdarzało. Jeśli mamy podejrzenia, że nasza ukochana osoba nas zdradza, to moim zdaniem trzeba to potwierdzić w jakiś sposób, czy to wynająć detektywa czy przez badania wariografem jak tutaj https://www.wariograf.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekoladowa14
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 28
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem możliwe jest wybaczenie ALE wymaga to dużej ilości cierpliwości, szczerych rozmów oraz wylanych łez. To podstawa, aby móc wrócić do normalności sprzed tej sytuacji, ale niestety - nawet wtedy niektóre związki się rozpadają. Sad
_________________
Każdy dzień to WALKA! Sprawdź na skorzaneo.pl i przekonaj się na własnej skórze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pieknyolek
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 206

PostWysłany: Sro Cze 12, 2019 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli Cię zdradziła to nie czekaj tylko bierz rozwód. Wynajmij prawnika ze strony http://grozdanovic.pl/kontakt-2/ i zostaw ją z niczym !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Energia
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 24

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak ważny był dla Ciebie seks? Czy byliście dopasowani pod tym względem? To ważne pytania, bo jeśli dla jednej strony seks jest bardzo ważny, a dla drugiej może zostać pominięty, to cóż, nic dziwnego że zdarzyła się zdradza. Może przeczytaj poradnik dlaczego warto uprawiać seks i jak zbudować intymność na tym elemencie wspólnego odczuwania : https://releve.pl/blog/seks-podstawa-udanego-zwiazku/ i być może odnajdziesz coś dla siebie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zlone
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 28 Cze 2019
Posty: 36

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co innego zdrada w związku, a co innego w już zalegalizowanym małżeństwie. Wtedy to są jeszcze większe problemy, chociażby z podziałem majątku. Nie ukrywajmy, dwoje ludzi w takim konflikcie rzadko kiedy się dogaduje i tu już musi wejść adwokat. Osobiście znam adwokatów z tej kancelarii https://rozwody-trojmiasto.pl/ pełen profesjonalizm. Mam jednak nadzieję, że nikt nie będzie potrzebował takiej pomocy Smile
_________________
agadarek.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majjax99@o2.pl
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 19

PostWysłany: Pią Sie 09, 2019 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli coś podejrzewasz ale nie jesteś w pełni przekonana to sprawdź jak podsłuchiwać . Istnieje aplikacja która po zainstalowaniu na telefonie umożliwia podsłuch na żywo, albo nawet włączenie kamery
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pudelkowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 359

PostWysłany: Pią Wrz 06, 2019 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, ale trzeba to przyznać - zdrady są dziś na porządku dziennym. Gdybym tylko miała jakieś podejrzenia co do mojego męża, to bez wahania założyłabym mu podsłuch w telefonie. Żadna kobieta nie chce być zdradzaną...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panhard
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 2250

PostWysłany: Czw Wrz 12, 2019 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zobaczyć na ten artykuł wszystko jest wyjaśnione ! http://www.mocpotencji.pl/kto-moze-a-kto-nie-powinien-zazywac-kamagry/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ragi27
Renesans
Renesans


Dołączył: 11 Lip 2019
Posty: 52

PostWysłany: Nie Wrz 22, 2019 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja gdy odkryłam zdradę mojego męża od razu zdecydowałam się na rozwód. Znajoma poleciła mi kancelarię http://www.consulti.pl . I rzeczywiście jestem z nich zadowolona, zawsze mogłam liczyć na ich pomoc i poradę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Wrz 22, 2019 09:55    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasze Uczucia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group