Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Własny warsztat
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiulka13
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 11:08    Temat postu: Własny warsztat Odpowiedz z cytatem

Planuje stworzyć warsztat w swoim garażu, nie ma to byc nic zwiazanego z zarobkiem, ot zwykły warsztat kobiety pracującej złotej rączki Smile gdzie mogę kupić dobrej jakości narzędzia ? i co byście mi polecili mieć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lis 07, 2018 11:08    Temat postu:

Powrót do góry
maria30
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezu! nie jestem jedyna Very Happy a jaki warsztat będziesz sobie tworzyć? ja posiadam własne królestwo motoryzacyjne! tak ja! kobieta do której mąż raz w roku przychodzi z prośbą zmiany oleju i klocków! Można? Smile Szukaj w necie, ja znalazłam bankę podciśnieniem do wysysania płynów z silnika w dobrej cenie na allegro Smile
Powrót do góry
partnerka
Renesans
Renesans

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W warsztacie powinny znaleźć sie na pewno artykuły elektryczne https://www.stukpuk.pl/artykuly-elektryczne Znajdziesz na tej stronie wszystko czego będziesz potrzebować, również materiały budowlane etc. Ja rozglądam sie tutaj za materiałami budowlanymi ponieważ już od dawna planuje remont mojego mieszkania, oraz położenie kafli w kuchni.
Powrót do góry
pandemonik
Barok
Barok

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 23:33    Temat postu: Re: Własny warsztat Odpowiedz z cytatem

kasiulka13 napisał:
Planuje stworzyć warsztat w swoim garażu, nie ma to byc nic zwiazanego z zarobkiem, ot zwykły warsztat kobiety pracującej złotej rączki Smile gdzie mogę kupić dobrej jakości narzędzia ? i co byście mi polecili mieć?

Przede wszystkim gratulujęSmile Fajnie, że są jeszcze na tym świecie kobiety które coś potrafią poza gadką o ciuszkach i kosmetykach:) Powiedz jednak co będziesz naprawiać- tylko swoje auto, czy wszystkie drobiazgi w domu i ogrodzie rownież? Bo warsztat to dość szerokie pojęcie. Może wtedy uda mi się coś doradzić. No i życzę sukcesu.
Powrót do góry
wieniawka
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki własny warsztat to nie lada wyzwanie. Poza umiejętnościami, trzeba też mieć dobry sprzęt. Na przykład młotowiertarkę, albo inne elektronarzędzia z oferty https://phuabc.com.pl/mlotowiertarki-udarowe-sds .Macie już coś na oku?
Powrót do góry
milejdi
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Sob Gru 08, 2018 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przydomowym warsztacie oprócz narzędzi nie powinno również zabraknąć zawleczek, śrubek, stopek itp. Zamawiam sobie cały niezbędny asortyment w sklepie internetowym http://apromet.pl/katalog/zawleczki/ Ja również jestem miłośniczką hobby "zrób to sam" Powoli angażują się w to także dzieci. Niestety nie mam garażu, żeby go przerobić na warsztat!
Powrót do góry
Polina
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Wto Lut 05, 2019 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadanie własnego warsztatu wiąże się z koniecznością zakupu odpowiedniego wyposażenia. Jeśli praca w warsztacie związana jest z obróbka metalu to będą potrzebne akcesoria i narzędzia ślusarskie. Bardzo duży wybór profesjonalnych narzędzi oferuje sklep https://artykulytechniczne.pl/produkty/narzynki.html . Tu kupicie artykuły ślusarskie bardzo dobrych producentów w rozsądnych cenach.
Powrót do góry
Marta3
Barok
Barok

PostWysłany: Sro Lut 06, 2019 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawą każdego warsztatu są dobrej jakości narzędzia przeznaczone do różnych zadań. Najważniejsze z nich to oczywiście elektronarzędzia. Mój mąż sam od dłuższego czasu kupuje dobrej jakości narzędzia dla własnych potrzeb. Nie mamy zbyt dużego warsztatu, ale tego typu akcesoria bardzo często przydają się w każdym domu.
Powrót do góry
izunia
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sob Lut 23, 2019 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to podziwiam Smile jedyne co umiem zrobić to dolać płynu do spryskiwaczy Very Happy resztę ogarnia mój facet, jak szukasz dobrych narędzi to ryobi ma bardzo fajne akumulatorowe z tym systemem one plus, możesz na pewno zamówic na narzedzia.pl mają dobre ceny
Powrót do góry
smalinosik
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może macie namiary na jakieś ciekawe platformy dla elektroników? Ja od siebie mogę polecić http://micros.com.pl/pl/catalog/082085049/transoptory-pojedyncze sklep, który ma w ofercie takie rzeczy, jak transoptory pojedyncze. Może szukacie jakichś podzespołów, a ktoś wie gdzie można je kupić?
Powrót do góry
semira9932
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Wto Mar 05, 2019 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do własnego warsztatu na pewno przydarzą się różne narzędzia Szukajcie ich w sklepach budowlanych lub mimo wszystko online, ponieważ tam takie same narzędzia, jak w sklepach można znaleźć w świetnych cenach, z których warto korzystać, jeśli tylko mamy okazję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Paula55
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Pią Mar 29, 2019 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obróbka metalu to naprawdę nie jest prosty proces, więc nie warto zabierać się za to samodzielnie. Takie działania lepiej zlecić firmie, która się na tym zna. Jeśli chcecie o tym więcej poczytać to zerknijcie na stronę https://www.silesen.pl/o-firmie/ Wiem, że specjalizują się w oni wykonywaniu nawet najmniejszych i skomplikowanych elementów.
Powrót do góry
andjarek
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najłatwiej w przykładowej Castoramie, bądź innym markecie budowlanym
fernando
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tego musiałbyś sobie w garażu wykopać kanał
Powrót do góry
wieniawka
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Pon Cze 03, 2019 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak warsztat to i narzędzia. Jestem ciekawa, gdzie je kupujecie? Ja właśnie szukam nowej frezarki, przeglądam asortyment w sklepie https://phuabc.com.pl/elektronarzedzia/frezarki ale nie wiem, czym się powinnam sugerować przy wyborze. Mogę liczyć na was? Zależy mi na sprzęcie dobrej jakości, który posłuży nam w domu przez kilka lat.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Cze 03, 2019 11:35    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: