Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

gdzie kupujecie ubrania dla dzieci?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tommm
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 349
Skąd: Lipnica

PostWysłany: Pon Gru 02, 2019 03:29    Temat postu: gdzie kupujecie ubrania dla dzieci? Odpowiedz z cytatem

Tak jak w temacie - gdzie dokonujecie tego typu zakupów? Wolicie bardziej stacjonarnie czy może przez internet? Ja kupuję tylko i wyłącznie tutaj https://parys-style.pl/ bo według mnie to ogromna oszczędność czasu. Poza tym mają tam ogromny wybór, dlatego jest w czym przebierać. W sklepach stacjonarnych marnowałbym mnóstwo czasu.
_________________
Twoje pocałunki są niebezpieczne jak czekolada, nigdy nie potrafię poprzestać na jednej kostce, a cała tabliczka stanowi prawdziwe zagrożenie dla moich bioder
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Gru 02, 2019 03:29    Temat postu:

Powrót do góry
Lejla
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 126

PostWysłany: Czw Gru 05, 2019 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele sklepów z odzieżą dziecięcą niestety nie wszystkie mają produkty dobrej jakości. Mam kilka swoich faworytów wśród sieciówek, ubranko musi mieć to coś!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
centyr
Antyk
Antyk


Dołączył: 06 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pią Gru 06, 2019 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo mi się to podoba szczerze mówiąc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tatjana
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 233

PostWysłany: Pią Gru 13, 2019 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne ubranka dla dzieci,w tym chociażby body dla niemowląt znajdziemy na pewno w ofercie sklepu Robik. Ilość dostępnych tam fasonów, jak i wersji kolorystycznych jest ogromna. Ponadto mamy tutaj do czynienia z artykułami, pochodzącymi od rodzimego producenta, wobec czego nie musimy obawiać się o ich jakość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jasiu
Barok
Barok


Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 67

PostWysłany: Sro Cze 24, 2020 07:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas szuka jakiś fajnych i modnych ubrań także dla dzieci. A w szczególności jak są małe to zależy nam na takich niepowodujących uczulenia no i nie krępujących ruchów maluszka. Wiadomo, że przez pierwsze miesiące najbardziej przydadzą nam się ubranka niemowlęce. I takie znajdziecie w tym sklepie https://www.kasiaubranka.pl/Ubranka Sama tam kupuję bo mam pewność, że jakość tych ubrań jest najwyższa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
123ola
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 09 Cze 2020
Posty: 88

PostWysłany: Sro Cze 24, 2020 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupuję najczęściej online Smile Bardzo lubię sklep Maskotka.eu Smile Ostatnio znalazłam tam super sukieneczkę dla córki: sukienka dziewczęca w pantery (https://maskotka.eu/kolekcja/frontpage/sukienka-w-pantery-z-opaska) Smile Bardzo przyjemna w dotyku i super modny wzór Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borys.rzepicki
Renesans
Renesans


Dołączył: 22 Cze 2020
Posty: 42
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Cze 29, 2020 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również najczęściej kupuję ubrania dla mojego dziecka przez internet. Uważam, że jest to duże zaoszczędzenie czasu, a także często i pieniędzy. Zazwyczaj udaje mi się kupić taniej przez internet niż gdybym to robił stacjonarnie w sklepie. Jednak jeśli już kupuję stacjonarnie to są to sklepy typu sieciówki w galeriach handlowych.
_________________
Innowacyjny kalkulator leasingowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DanielTa.
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 25 Maj 2018
Posty: 469

PostWysłany: Pon Lis 23, 2020 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat zamawiałem ostatnio ubranka dla chłopca z tej oferty: https://www.51015kids.eu/chlopiec Przyznam szczerze, że byłem bardzo pozytywnie zaskoczony kiedy dotarła do mnie przesyłka. Rzeczy mają fajne ceny i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że są tez dobrej jakości. Także jeśli rozglądacie się właśnie za czymś to polecam zerknąć na ich stronkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lanzo
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Lis 2020
Posty: 2

PostWysłany: Wto Lis 24, 2020 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja również zamawiałem tam gdzie pisze mój przedmówca i przyznam, że jestem zadowolony
_________________
buty robocze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ciri
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lis 2019
Posty: 383

PostWysłany: Pon Lis 30, 2020 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie dość dobrym rozwiązaniem jest kupowanie ubrań w sklepach internetowych. Całkiem niedawno przypadkiem wpadłam na sklep, który oferuje wysokiej jakości ubrania dla dziewczynek i chłopców i jestem z niego bardzo zadowolona. Warto jest wydać nieco więcej pieniędzy na takie ubrania dziecięce i przynajmniej mieć pewność, że będą one trwałe i wygodne dla dziecka. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rexa
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sob Gru 19, 2020 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o sklepy stacjonarne, to nie mam jednego, kupuję tam, gdzie coś mi wpadnie w oko. W internecie dla dzieci to głównie https://www.51015kids.eu/dziewczynka - bo mają świetną jakość produktów i dobre ceny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1328

PostWysłany: Sro Sty 27, 2021 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na tej stronie robiliście już zakupy? Jeśli nie znacie tego sklepu, to warto sobie zerknąć do niego. Mają tam spory wybór, jeśli chodzi o odzież dla dziewczynek. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Propozycji jest sporo. Na pewno znajdziecie coś wyjątkowego, co spodoba się waszemu maluchowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
konwalia
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Maj 2019
Posty: 266

PostWysłany: Czw Lut 11, 2021 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka dni temu trafiłam na śliczną sukienkę na https://www.szipszop.pl/ubranka/sukienki . Zresztą trochę ich tam mają, także z pewnością Ty też coś wybierzesz. I pamiętaj że do końca lutego możesz skorzystać z 5 % rabatu, wystarczy wpisać kod 'ubranka5' podczas składania zamówienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krejzol
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 04 Mar 2020
Posty: 177

PostWysłany: Nie Lut 14, 2021 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałam znaleźć sklepy w swojej okolicy. Nie lubię zamawiać w sieci, wolę zobaczyć dotknąć i przymierzyć zanim zdecyduję o zakupie. Dzięki witrynie internetowej https://www.dlababelka.pl/firmy/polska/artyku%C5%82y%20dzieci%C4%99ce znalazłam sklepy z artykułami dziecięcymi w swojej okolicy. Szybko udało mi się znaleźć świetne miejsce, w którym zrobiłam duże zakupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 479

PostWysłany: Czw Lut 25, 2021 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale w sieci wybór jest dużo większy i ceny lepsza. Zawsze możesz też odesłać towar - bez podawania przyczyny. Popatrz na przykład na ten sklep https://ewacollection.eu/ - to ubranka dziecięce marki Ewa Collection. Są na rynku od 20 lat. Wykorzystują materiały najwyższej jakości, całkowicie bezpieczne dla dzieci. Wybór jest duży - dla maluszków i dzieci trochę starszych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lut 25, 2021 17:04    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group