Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Skanery 3D, modelowanie CAD, druk 3D

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariuszprzybylski
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 15:25    Temat postu: Skanery 3D, modelowanie CAD, druk 3D Odpowiedz z cytatem

Polecam stronę http://evixscan3d.pl/ . Firma świadczy usługi m. in. skanowanie 3D, modelowanie CAD, druk 3D. Zespół ekspertów, inżynierów, mechaników i programistów skupia się na ciągłym doskonaleniu linii produktów eviXscan 3D, co skutkuje wprowadzeniem na rynek nowych modeli skanerów 3D i ulepszonych wersji oprogramowania. Oferta firmy zbudowana jest na trzech filarach: oferta produktów, oferta usług i oferta szkoleń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Gru 19, 2017 15:25    Temat postu:

Powrót do góry
Lopko
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie tego typu usługi są bardzo drogie.
moniska
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 16:41    Temat postu: Drukowanie ulotek Odpowiedz z cytatem

Trzeba powiedzieć, że u nas w Polsce drukowanie 3D nadal jest drogie, dlatego niewiele osób się na nie decyduje, ja nie mam aż tylu środków jakie mogę wydać na reklamę. Interesuje mnie raczej drukarnia cyfrowa wrocław , która wydrukuje moje ulotki i bannery. Co mi doradzicie w tym temacie?
Isonko
Oświecenie
Oświecenie

PostWysłany: Sob Mar 24, 2018 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie kupujecie materiały do drukarek? Ja ostatnio praktycznie tylko w Internecie. Bardzo przypadł mi do gustu sklep internetowy https://inkhouse.pl/materialy,do-hp-laserjet-pro,m26a,d-2843.html gdzie oprócz dużego wyboru i niezłych cen ogromnym plusem jest też wysyłka, która dociera do mnie zwykle już następnego dnia.
Powrót do góry
mimi82
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem, ale ja wychodzę z założenia, że papier firmowy jest istotny szczególnie w sytuacjach gdy drukujemy sporo dokumentów. Nie jest to jakiś duży koszt, a jednak firma wygląda profesjonalniej. Ja zamawiam tutaj https://www.drukowanieulotek.pl/ . Realizacja i cena zależy od nakładu ale na stronie znajdziesz wszystkie informacje.
sienna_081
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Sob Gru 01, 2018 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi akurat jest potrzebny wydruk standardowy zaproszeń i znalazłam ofertę takiej drukarni - https://www.diamond-druk.pl/zaproszenia. Widziałam, że można dopasować ofertę do własnych potrzeb i pewnie przy większym zamówieniu są udzielane rabaty. Szczególnie fajną ofertę posiadają jeśli chodzi o różnego rodzaju usługi wydruków dla firm, jak ulotki czy teczki reklamowe.
Powrót do góry
basiunia
Renesans
Renesans

PostWysłany: Sro Paź 23, 2019 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że druk 3D coraz bardziej zyskuje na popularności. Znajduje on zastosowanie w wielu różnych gałęziach przemysłu i znacznie potrafi ułatwić wiele prac. Wiele ułatwiają także pomiary 3D, które są coraz bardziej precyzyjne i dzięki nim mamy możliwość ulepszania i naprawy poszczególnych elementów. Szczegółowe informacje na ten temat przeczytać możesz na stronie https://dziennikarstwo.edu.pl/pomiary-3d/ .
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Paź 23, 2019 19:37    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: