Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Łazienka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tyczkamil9
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 7

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 14:07    Temat postu: Łazienka Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie.

Potrzebuje wsparcia pod kątem wyboru firmy, która zajmuje się łazienkami. Czy ktoś z Państwa może podać mi namiary na takowe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sie 27, 2019 14:07    Temat postu:

Powrót do góry
askthe5
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 12

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie, z czystym sumieniem, mogę polecić firmę https://www.harimex.pl/ Smile wykonywali u mnie w domu remont łazienki i przyznam, że było to warte zachodu oraz wszystkich pieniędzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kordi33
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 108

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remont łazienki musi być przemyślany i najlepiej, by armatura była od dobrych producentów. Ja podczas remontu korzystałem ze sklepu internetowego Mat-Dom.
Mają bardzo dużo urządzeń, ja zaopatrywałem się w wentylatory łazienkowe i grzejniki do łazienki i jestem bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tyczkamil9
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 7

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy możesz opowiedzieć mi coś więcej na ich temat? Jestem bardzo ciekawy ich rozwiązań oraz podejścia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
askthe5
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 12

PostWysłany: Pią Sie 30, 2019 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Ci jedno - to firma, na którą warto wydać pieniądze. Naprawdę. Mają naprawdę bardzo bogaty i ciekawy asortyment. Dodatkowo robocizna u nich jest na 5 z plusem!! Naprawdę nie zastanawiaj się tylko skorzystaj z ich usług. Nie pożałujesz!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tyczkamil9
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 7

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2019 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

askthe5 napisał:
Powiem Ci jedno - to firma, na którą warto wydać pieniądze. Naprawdę. Mają naprawdę bardzo bogaty i ciekawy asortyment. Dodatkowo robocizna u nich jest na 5 z plusem!! Naprawdę nie zastanawiaj się tylko skorzystaj z ich usług. Nie pożałujesz!!


Rozumiem, że jesteś zadowolony z ich usług? To bardzo dobrze! Powiedz zatem jakie realizację u Ciebie wykonywali? Bo akurat, mam do przygotowania u siebie łazienkę, dość sporych rozmiarów i nie wiem czy będę wstanie wyrobić się ze wszystkim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
askthe5
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 12

PostWysłany: Sro Wrz 04, 2019 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyczkamil9 napisał:
askthe5 napisał:
Powiem Ci jedno - to firma, na którą warto wydać pieniądze. Naprawdę. Mają naprawdę bardzo bogaty i ciekawy asortyment. Dodatkowo robocizna u nich jest na 5 z plusem!! Naprawdę nie zastanawiaj się tylko skorzystaj z ich usług. Nie pożałujesz!!


Rozumiem, że jesteś zadowolony z ich usług? To bardzo dobrze! Powiedz zatem jakie realizację u Ciebie wykonywali? Bo akurat, mam do przygotowania u siebie łazienkę, dość sporych rozmiarów i nie wiem czy będę wstanie wyrobić się ze wszystkim.


Owszem ^^ korzystałem, jakiś czas temu. Mogę z czystym sumieniem dzięki temu ich polecić, bo co jak co, ale na swojej robocie to oni się po prostu znają jak mało kto!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tyczkamil9
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 7

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może powiedzieć coś więcej na temat ich pracy u Ciebie? Co mieli do wykonania, jaki był czas realizacji czy jesteś zadowolony po jakimś czasie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
askthe5
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 12

PostWysłany: Pią Wrz 06, 2019 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyczkamil9 napisał:
A może powiedzieć coś więcej na temat ich pracy u Ciebie? Co mieli do wykonania, jaki był czas realizacji czy jesteś zadowolony po jakimś czasie?


Owszem i to bardzo mocno ^^ przede wszystkim robili u nas niewielka łazienkę. Robili też łazienkę u moich teściów, zdecydowanie większą. W sumie to teściowe nam ich polecili. Wszystko sprawnie, szybko (skończyli dzień przed planowanym terminem) i naprawdę sprawnie. Pieniądz nie najmniejszy, ale też nie było jakiegoś strasznego zdzierania. Dostosowali wszystko do naszych potrzeb ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tyczkamil9
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 7

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już są jakieś konkretne informacje. A jakieś minusy? Czy według Ciebie były jakieś? Czy raczej firma, którą w ciemno można polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
askthe5
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 12

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2019 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyczkamil9 napisał:
To już są jakieś konkretne informacje. A jakieś minusy? Czy według Ciebie były jakieś? Czy raczej firma, którą w ciemno można polecić?


W moim odczuciu nic nie można było podciągnąć za jakiś minus konkretny. Czasem panowie się spóźnili, czasem czegoś zapomnieli, ale to raczej na zasadzie "ot człowiek zalatany". Do ich roboty nie można się przyczepić tak samo co do jakości samych rzeczy, które do nas dostarczyli. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tyczkamil9
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 7

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2019 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem. Rzeczywiście, nie są to jakieś straszne minusy. Powiedz mi, czy u Ciebie była robiony "prosty" i niewymagający remont czy raczej coś ekstra?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Wrz 11, 2019 18:22    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group