Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

gospodarstwo

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
doradka
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 2

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2019 13:30    Temat postu: gospodarstwo Odpowiedz z cytatem

hej. mój dziadek ma gospodarstwo i poprosił mnie aby mu pomóc z zakupieniem odpowiedniego sprzętu. myslicie, że https://wagi-czekala.pl/uslugi/wagi-inwentarzowe/ bedzie ok? nie znam się na tym, będę wdzięczna za każdą radęSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Wrz 26, 2019 13:30    Temat postu:

Powrót do góry
Mirka34
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 147

PostWysłany: Nie Paź 27, 2019 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że tak!

Ostatnio zmieniony przez Mirka34 dnia Pią Sie 12, 2022 14:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elizaglon
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 08 Wrz 2020
Posty: 204

PostWysłany: Pią Lis 20, 2020 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dbając o rozwój własnego gospodarstwa trzeba wziąć pod uwagę, że należy dostarczać odpowiednie paszy i produkty potrzebne do odpowiedniej pielęgnacji upraw. Warto nawiązać współpracę z dobrym dystrybutorem, który posiada w ofercie produkty najlepszych marek. Zajrzyjcie na stronę https://oqema.pl/ i przekonajcie się co proponują, a do każdego klienta podchodzą indywidualnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walery123
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Sie 2019
Posty: 340

PostWysłany: Czw Maj 05, 2022 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie gospodarstwa rolnego to poważne i odpowiedzialne zajęcie, tutaj wszystko ma znacznie. Folia do sianokiszonki 750 - https://agrowrap.pl/folia-rolnicza-agrowrap/folia-do-sianokiszonki-750-mm/ to bardzo dobry wybór, jeśli produkujemy właśnie kiszonkę. Najczęściej wykorzystuje się ją jako paszę dla zwierząt, w procesie jej powstawania bardzo ważne są odpowiednie warunki, może zapewnić je tylko folia bardzo dobrej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Becia89
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 30 Kwi 2022
Posty: 117
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto Lis 15, 2022 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy dajecie nam tutaj dobre rady. Smile A czy kojarzycie może sklep internetowy https://sklep.agromex-az.pl/ ? Zaciekawiła mnie ich oferta zgrabiarek. Szczególnie spodobała mi się zgrabiarka karuzelowa PRONAR ZKP800. Zależy mi na wysokiej jakości sprzętu do mojego gospodarstwa, chcę żeby długo posłużył.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
węzeł
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 119

PostWysłany: Pią Gru 23, 2022 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak myślicie, czy dobrym rozwiązaniem będzie coś takiego jak na przykład elektryzator ? Nie znam się na ogrodnictwie, a to jednak jest dla mnie ważne, by działać odpowiednio. Dlatego poproszę Was o wskazówki, co warto mieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Gru 23, 2022 16:31    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group