Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Skóra twarzy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kicałka
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Enilome to świetne i niedrogie kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Są to dermokosmetyki opracowane przez dermatologów więc śmiało można je stosować także do cery problematycznej, na przykład wrażliwej. Koniecznie zapoznajcie się z nimi tutaj: https://www.doz.pl/apteka/k3000_1-Enilome?c_a=1.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Paź 11, 2018 08:54    Temat postu:

Powrót do góry
filipinka888
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skóra twarzy jest ważna, warto szukać ciekawych produktów zwłaszcza naturalnych do pielęgnacji. Pielęgnacja twarzy jest dla mnie najważniejsza ,często
zwracam uwagę co kupuje i jak na noszę, aby się wszystko sprawdziło.
Powrót do góry
mayczak
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Czw Lis 01, 2018 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na skórę twarzy bardzo dobry jest zabieg medycyny estetycznej - mezoterapia. Bardziej napina skórę dzięki czemu niweluje zmarszczki. Do tego nawilża ją i odżywia, miałam go wykonywanego w https://filine.pl/ i bardzo sobie chwalę tamtejszych kosmetologów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczegolnie, gdy mamy wrazliwa skore lub sklonnosci do tradziku warto zadbac o odpowiednie wsparcie kondycji naszej skory. W takich przypadkach mogą nie wystarczac zwykle zele czy peelingi. Niekiedy pomocne mogą się okazac preparaty i suplementy z ekstraktem z ajuga reptans. Takie suplementy stosuje wiele osob, ponieważ maja dobry sklad i szybko mogą nam pomoc w poprawieniu wygladu skory. Macie takie suplementy?
Powrót do góry
mialenia
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawą w profilaktyce przeciwzmarszczkowej jest odpowiednie nawilżenie cery. Zadbać o to możemy zarówno poprzez odpowiednie nawilżenie organizmu jak i poprzez stosowanie nawilżających kremów. Należy wiedzieć, że skóra przesuszona bardzo szybko wzbogaci się o nowe zmarszczki. Odpowiednim kremem, który nie tylko nawilży, ale i ujędrni skórę twarzy, jest krem Mialenia. Mialenia zawiera tylko składniki naturalnego pochodzenia, dzięki czemu jego działanie jest tak skuteczne i nada się nawet dla osób z wrażliwą cerą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tukan
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Sro Lut 13, 2019 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dbam o skórę twarzy i regularnie robię zabiegi peelingu kawitacyjnego. To zabieg oczyszczający, dostępny do tej pory tylko w gabinetach kosmetycznych. Teraz jednak można zakupić sobie takie małe, poręczne urządzenie - https://www.yourspa.pl/pl/c/PEELING/13 i wykonywać peeling w zaciszu domowym. Szczególnie polecany osobom walczącym z trądzikiem, jest też pomocny dla cery mieszanej i tłustej, przesuszonej i zmęczonej.
Powrót do góry
wieniawka
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Nie Lut 17, 2019 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, a jak dbacie o skórę wokół oczu? Nie da się ukryć, że ta strefa twarzy jest raczej zaniedbywana. Ja też do tej pory stosuję tylko krem do twarzy, a jednak warto byłoby tez zainwestować w krem pod oczy. Tym bardziej że w ciągu dnia nakładam pod oczy dość mocny korektor, skóra jest bardzo sucha. Myślałam o tych kosmetykach https://sklep.arkana.pl/b2c_pl/problem/pielegnacja-skory-oczu.html - stosowałyście już je?
Powrót do góry
fiona45
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skóra twarzy jest ważna, jeżeli nie będziemy regularnie dbać o nią to nie będzie ona taka piękna. Ostatnio widziałam, że warto demakijaż wykonywać olejkami na https://jejustore.pl/sklep/krok-pielegnacji/demakijaz-olejkiem/ i przyznam,że fajna sprawa, bo cera nie jest wysuszona.
Powrót do góry
moleczqa
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim to nawilżanie, trzeba pić dużo wody i używać kremów przeznaczonych do swojego rodzaju skóry.
Powrót do góry
PatrycjaKa
Barok
Barok

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama mam problem z suchą skórą. Jednak w moim przypadku kremy nie pomogły. Dlatego ja się zdecydowałam na zabieg regeneracji skóry z wykorzystaniem Restylane Skinboosters. Skórę przynajmniej mam teraz nawilżoną i jędrną Wink
Powrót do góry
tereskao
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

By miec zdrowa i ładnie wyglądającą skóre twarzy ważne jest jej odpowiednie oczyszczanie. Warto zatem wybrac jakiś dobry tonik. Na https://www.maxdrogeria.pl można znalezc duży wybór.
Powrót do góry
Malvvinka
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym zapytać jakich kosmetyków do twarzy, a szczególnie kremów używacie po zimie?
Powrót do góry
MIMI2332
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Mar 07, 2019 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skóra twarzy potrzebuje wielu pielęgnacji. Niestety nie wszystkie maseczki i kremy na nią działają , a niektóre nawet pogarszają jej stan. Ciężko uporać się z jej niedoskonałościami takimi jak trądzik czy zmarszczki. Jednak są na to dobre kremy z sklepu Calluna Medica. Naturalny krem przeciwtrądzikowy i regulujący sebum zwiera w sobie szałwie między innymi: szałwie, drożdze piwne.
Powrót do góry
PatrycjaKa
Barok
Barok

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozna też walczyc z niedoskonałościami naturalnymi kosmetykami jak np Essenz https://essenz.pl/product/1-serum-do-chorej-skory-30-ml mi np. bardzo fajnie złagodził podrażnienia i bardzo dobrze nawilżył cerę.
Powrót do góry
tommm
Oświecenie
Oświecenie

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy uważacie, że takie kosmetyki jak tutaj to dobra opcja https://ladiosa.pl/205-pielegnacja ? Ja się właśnie poważnie nad tym zastanawiam.
Reklama

Wysłany: Czw Mar 21, 2019 14:53    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
Skocz do: