Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak walczycie z nadmiernym owłosieniem?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Reliktowa
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Sro Sie 19, 2020 09:44    Temat postu: Jak walczycie z nadmiernym owłosieniem? Odpowiedz z cytatem

Czy poza regularnym goleniem są jeszcze jakieś metody żeby spowolnić wzrost włosów na nogach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Sie 19, 2020 09:44    Temat postu:

Powrót do góry
Wacek89
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Sie 20, 2020 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja partnerka używa depilatora Philipsa i jest całkiem zadowolona, ale mam w rodzinie ciocię, której włosy na nogach rosną straszne i jej już golenie nie pomaga. Była nawet u lekarza, który zalecił jej kurację hormonalną, bo ponoć ma za dużo jakichś męskich hormonów..

Później musi i tak pousuwać owłosienie ale na pewno nie maszynką, także jest skazana na jakąś dłuższą kurację.
Skąd się to bierze i jak to nadmierne owłosienie zwalczyć piszą na stronie jednego gabinetu kosmetycznego https://esteti-med.pl/hirsutyzm-nadmierne-owlosienie/
Powrót do góry
patilove
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Sie 21, 2020 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Włosy na nogach to mój najmniejszy problem :/ Niestety po ciąży mam pojedycze włoski w lini od pępka w dół i więcej włosów w okolicy bikini. Poza tym ultrajasne włoski na twarzy, ale pod słońce je widać i wcale ich niemało. Byłam z tym u kosmetyczki na razie raz, ale chyba coś poszło nie tak bo po wosku nadal są. Na razie zastanawiam się nad badaniami hormonalnymi (bo oprócz włosków mam też problem z krótkimi cyklami), przyszłościowo o laserze - tam gdzie włoski są ciemne, ale co z buzią zrobić - nie mam najmniejszego pojęcia.
Sumka
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Sie 28, 2020 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spsobów jest kilka,ale według mnie najlepieij podziałać tu zdecydowanie,przy pomocy lasera.
W salonie kosmetycznym w Warszawie,można wykonać depilację laserową szybko,profesjonalnie i bezpiecznie , przy użyciu nowoczesnego lasera,który sprawi,że będzie to zabieg nie tylko bezpiczny, ale co ważne bezbolesny.Salon kosmetyczny https://jadoreinstytut.com/warszawa/depilacja-laserowa/warszawa
to odpoiwednie miejsce by nie tylko pozbyć sie nadmiernego owłosienia z każdej partii ciała,ale też by mieć pewnośc,że zostanie to przeprowadzone przez specjalistów z dziedziny kosmetologii.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Sie 28, 2020 12:52    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: