Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Suplementy diety
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Wto Cze 05, 2007 12:06    Temat postu: Suplementy diety Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny i chłopaki. Byłam dzisiaj w supermarkecie i z paru polek zaatakowały mnie herbatki odchudzające. chciałabym sobie kupić jakąś tylko no właśnie nie wiem jaką, może wy coś kupujecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Wto Cze 05, 2007 12:06    Temat postu:

Powrót do góry
Zaira
Barok
Barok


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 71

PostWysłany: Wto Cze 05, 2007 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś byłam w takiej herbaciarni "Herbaty świata" i poprosiłam panią aby doradziła mi herbatkę odchudzającą dla kolezanki.Kupiłam PU-ERH z cytryną ,podobno dobra i można zaparzać kilka razy Wink
_________________
Szczęście jest jak motyl: kiedy usiłujesz je złapać, zawsze wymyka ci się z rąk. Ale jeśli cichutko usiądziesz, to może samo do ciebie przyleci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile No właśnie ja mam straszliwy problem z tymi herbatkami. wiem, że zielona jest fajna ale ohydna w smaku. Ostatnio reklamują rozne herbatki w tv i nie wiem czy ktoras jest warta tego zeby sie na nią skusic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Zaira
Barok
Barok


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 71

PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu zielona ohydna w smaku?Ja czasem zieloną piję sobie ot tak.Zależy z jakim dodatkiem smakowym.Nie wiem czy akurat o taką chodzi ,ale ja piję Lipton zieloną i całkiem mi smakuje. Wink
_________________
Szczęście jest jak motyl: kiedy usiłujesz je złapać, zawsze wymyka ci się z rąk. Ale jeśli cichutko usiądziesz, to może samo do ciebie przyleci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zieloną, czy czerwoną herbatę to można słodzić? czy to jest absolutnie zabronione? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Zaira
Barok
Barok


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 71

PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak,ja też nie mogłabym sobie odmówić jakiejkolwiek herbaty bez cukru.Co do herbatek odchudzających właśnie sobie przypomniałam,że moja siostra bardzo chwaliła herbatkę VITAX Słyszałyście coś o niej?Moja siostra mówiła ,że jest świetna! Wink Odsyłam na stronę http://www.vitax.com.pl/linia_wellness.php do Herbatki "Smukła Talia" Smile
_________________
Szczęście jest jak motyl: kiedy usiłujesz je złapać, zawsze wymyka ci się z rąk. Ale jeśli cichutko usiądziesz, to może samo do ciebie przyleci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pon Lip 16, 2007 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozostanę przy zielonej, muszę przyznać ze coraz bardziej zaczęłam się do niej przyzwyczajac:) wbrew pozorom, nie jest taka niedobra, i niesmaczna jak mi się wydawalo na początku;-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nobiera
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 13

PostWysłany: Pon Lut 20, 2017 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakie suplementy najlepiej stosować ? czy lepiej ich unikać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babeczka
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 93
Skąd: Wisła

PostWysłany: Sro Lut 22, 2017 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suplementy są dodatkiem do diety i ćwiczeń. Bardzo fajne i naturalne są z Olimpu - brałam therm line fast z ekstraktem zielonej herbaty i kawy. Super sprawa bo spalanie zbędnego tłuszczyku poszło szybciej niż przez stosowaniem go.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Uma
Antyk
Antyk


Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 7

PostWysłany: Pią Lut 24, 2017 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, poczytaj o suplementach w necie, może tu : http://obk.pl/czy-suplementy-diety-naprawde-wspomagaja-odchudzanie/ wiadomo, że to wspomagacz podczas diety i ćwiczeń - nie należy brać samych suplementów a później dziwić się, że nie działają Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maika
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto Mar 21, 2017 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto zajrzeć na sklep sfd jeżeli myśli się o kupnie suplementów. Mają dobre ceny i szeroki wybór różnych firm.
_________________
Zobacz kiedy mogą pojawić się pierwsze zmarszczki http://www.mimiczne-zmarszczki.pl/kiedy-pojawiaja-sie-zmarszczki-mimiczne-na-policzkach-i-pod-oczami/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andrzej431
Antyk
Antyk


Dołączył: 18 Maj 2017
Posty: 2

PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dobre są te sumplementy
_________________
pożyczka pozabankowa bez bik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melody09
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Maj 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto Maj 23, 2017 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No kup i sprawdź jeśli chcesz.
_________________
porównywarka oc samochodu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babeczka
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 93
Skąd: Wisła

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Herbatek nie próbowałam ja się wspomagam suplementem therm line pro - http://thermline.com.pl/therm-line-pro . Podstawa to oczywiście dieta i ćwiczenia ale suplement wyregulował mój metabolizm i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej podczas wysiłku fizycznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElTango
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Czw Lip 06, 2017 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie suplementy na odchudzanie jakoś nie przekonują. Ja bym stawiała na jakieś środki, które wspomagają zdrowie. Czytalam ostatnio, że zioła ajurwedyjskie mają dobre właściwości zdrowotne. Czy któraś z Was stosowała takie zioła? Znalazłam sklep http://www.himalayaherbs.pl , w którym można kupić tego typu suplementy ziołowe, tylko pytanie czy warto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lip 06, 2017 19:46    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group