Mixon Wspołczesność

Dołączył: 17 Paź 2022 Posty: 230
|
Wysłany: Pią Kwi 24, 2026 00:26 Temat postu: Czy CS 1.6 nadal ma sens dla nowych graczy dziś? |
|
|
| Zastanawiam się ostatnio nad powrotem do starszych gier i wpadł mi do głowy Counter-Strike 1.6. Nigdy nie byłem jakimś pro graczem, raczej grałem okazjonalnie, ale klimat tej gry zawsze był wyjątkowy. Teraz widzę, że nadal można ją łatwo znaleźć i nawet trafiłem na stronę csnation.net, która wygląda na całkiem sensowną opcję, jeśli ktoś chce zacząć od zera. Tylko zastanawiam się, czy w dzisiejszych czasach nowy gracz ma tam jeszcze czego szukać. Czy poziom nie jest już za wysoki? I czy w ogóle są jeszcze serwery, gdzie można spokojnie pograć bez presji? Może ktoś z was wracał do tej gry po latach i może powiedzieć, jak to wygląda? Bo z jednej strony ciągnie mnie do prostoty tej gry, a z drugiej mam wątpliwości, czy to nie będzie zbyt trudne na start. |
|