Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Adwokat rozwodowy
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maksa
Antyk
Antyk

PostWysłany: Nie Paź 28, 2018 23:26    Temat postu: Adwokat rozwodowy Odpowiedz z cytatem

Niestety nie udało nam się uniknąć tego losu... Z mężem postanowiliśmy się rozstać. Szukam teraz dobrego adwokata, który zajmie się sprawą rozwodową. Szukałam już na internecie, ale nie mogłam znaleźć prawnika z odpowiednimi rekomendacjami. Może Wy macie kogoś do polecenia? Znalazłam interesującą propozycję tutaj.. Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Paź 28, 2018 23:26    Temat postu:

Powrót do góry
ElTango
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Nie Lis 04, 2018 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współczuję, teraz naprawdę wiele rodzin się rozpada. Nie wiem z czego to wynika ale naprawdę rozwodów jest masa. U mnie w rodzinie szykuje sie już trzeci rozwód - dwie kuzynki są już po a tym razem siostra podjęła decyzję o rozstaniu z mężem.
Jest już po pierwszych spotkaniach z mecenasem Budrewiczem - on będzie prowadził jej sprawę. W zasadzie to taki nasz "rodzinny" adwokat bo kuzynki też korzystały z jego pomocy. Jest bardzo skuteczny więc z pewnością szybko doprowadzi sprawę do końca.
Powrót do góry
adrian123
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Tczewie jest doba kancelaria, zajmują sie sprawami tego typu, maja sukcesy. To doświadczona i ceniona firma
Powrót do góry
tereskao
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówisz o tej kancelarii http://cejrowski.pl/ ? Jedna z bardziej cenionych w Trójmieście, więc i ja polecę.
Powrót do góry
Michaal89
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Gru 14, 2018 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba poszperać w sieci.
Willow
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Sty 02, 2019 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwody Poznań nigdy nie są piękne, rozpada się małżeństwo i zaczyna się walka o podział majątku i opiekę nad dziećmi. Zawsze w takim przypadku pomocne jest wsparcie prawnika. Kancelaria Adwokacka Adam Baszkowski oferuje dosyć spory zakres usług, na pewno ci pomogą.
Powrót do góry
Paula55
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Nie Sty 20, 2019 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz kogoś doświadczonego i sprawdzonego to sprawdź adwokat http://adwokatbartoszewicz.pl/ Dzięki niej moja sprawa nie była wcale taka straszna, jak mi się wydawało, że będzie. Nie chciałabym znowu tego powtórzyć, ale wspominam to całkiem nieźle. Ciesze się, że zdecydowałam się na Panią Bartoszewicz. W takich nieprzyjemnych chwilach, warto mieć u boku kogoś zaufanego. Nie wahaj się prosić bliskich o pomoc.
Powrót do góry
zuzka
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Nie Sty 27, 2019 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra postawiła na młodych prawników z kancelarii https://adwokatwpiasecznie.pl/ - nie żałuje bo sprawa zakończyła się szybko i po jej myśli. Teraz czeka ja jeszcze podział majątku, tez ze wsparciem pań. Czasami warto dać szansę młodej kadrze, rozwijającej skrzydła w branży bo to ambicje i wiedza, ale i doświadczenie wbrew pozorom.
Powrót do góry
zofialipska
Barok
Barok

PostWysłany: Pią Lut 01, 2019 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawe rozwodową mojej siostry prowadziła Pani Mecenas Maciejewska https://www.msz-kancelaria.pl/ Polecam, siostra była bardzo zadowolona.
Powrót do góry
zuzka
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Czw Lut 14, 2019 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o rozwód, świetnymi specjalistami w tej kwestii są http://kancelarialexa.pl . Mają na swoim koncie wiele wygranych spraw i zawsze dbają o dobro klienta. Pomogą wywalczyć Ci to, co Ci się należy. Warto zerknąć sobie na ich stronę i doczytać szczegóły.
Powrót do góry
prostolinijna
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokatem, zajmującym się rozwodami, a także innymi sprawami stricte rodzinnymi jest Sanda Guzierowicz ze Szczecina. Znajdziecie dokładny adres jej kancelarii pod adresem http://sg-adwokat.pl/ . Znam ją, bo jakiś rok temu brat miał niestety sprawę w sądzie o dziecko, musiał o nie walczyć, by widywać i móc zabierać do siebie. Na szczęście ta Pani uwierzyła w jego prawdziwą miłość i udowodniła, że matka ich dziecka to oszustka i malkontentka. Teraz mamy Stasia na co dzień u rodziców, gdzie mieszka aktualnie mój brat.
Powrót do góry
monia456
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sob Mar 09, 2019 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto znaleźć w tej sprawie dobrego adwokata. Zerknij na propozycje tutaj znajdziesz tam wiele ciekawych propozycji. Adwokat, który potrafi wiele zdziałać w różnym styl.
Powrót do góry
Brayank9
Renesans
Renesans

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o sprawy rodzinne takie jak właśnie rozwody, spadki, testamenty i wiele innych to kancelaria adwokacka http://adwokat-nawojski.pl powinna świetnie wam pomóc. Również tu możecie liczyć na kompleksową pomoc jeżeli chodzi o wiele innych spraw prawnych.
Powrót do góry
Polina
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwody to ciężki temat i kto tego nie przeżył to nie wie jak to wygląda naprawdę. Mało małżeństw rozstaje się z kulturą, często dochodzi do "prania brudów" przed sądem, obrażania, wyzwisk itp. dlatego jeśli decydujecie się na taki krok jak rozwód to skorzystajcie z pomocy doświadczonego adwokata. Sprawy rozwodowe w Krakowie doskonale przeprowadzają adwokaci z Krakowskiej Kancelarii. Warto do nich zwrócić się jeszcze przed wysłaniem pozwu, bowiem często wcześniej strony ustalają ze sobą warunki (o ile są w stanie się dogadać).
Powrót do góry
wisienka22
Barok
Barok

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej pomyślec o jakimś na prawdę dobrym adwokacie. Jak ktoś tutaj jest z Warszawy to bardzo polecam panią mecenas Magdalenę Grześkowiak. Świetny adwokat, bardzo terminowy i nie ma zadnej przegranej sprawy z jej udziałem
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Mar 28, 2019 15:33    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: