Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przez żołądek do serca
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Kuchnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Norka
admin
admin

PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 10:34    Temat postu: Przez żołądek do serca Odpowiedz z cytatem

Muszę Wam się Przyznać, że nigdy jakoś nie byłam wielką entuzjastką gotowania. Jednakże odkąd poznałam swojego faceta postanowiłam poszerzyć swoje umiejętności kulinarne i lepiej gotowaćSmile Przecież wiadomo, że przez żołądek do serca:) Macie jakieś fajne przepisy na swietną i smaczną kolację?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pon Cze 04, 2007 10:34    Temat postu:

Powrót do góry
Węgielek
Moderator
Moderator

PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA nie mam na kolację, ale wiem, że mój kotek bardzo lubi jeść kurczaka w sosie z ryżem lub makaronem. Smile przepis jest banalny, mogę podać jak nie wiecie .
Norka
admin
admin

PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasne czemu nie mozesz podać Wink chociaz wydaje mi sie że wiem jak go przyządzic Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Węgielek
Moderator
Moderator

PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to wiadomo, bierze sie piers kurczaka,myje, odkrawa tłuszczyk, kroi na kawałki. patelnie sie podgrzewa, troche oleju, jak jest juz ciepłe, to wrzucamy kawałki kurczaka, dajemy dol, pieprz, przyprawe do korczaka, cary,to wedle uznania. Potem smarzymy, az sie zrobi białe, tak z 3minuty. nastepnie na małym ogniu sie dusi, przez 4 minuty, dodaje sos, smazy przez 2-3 minuty i cała filozofia(jak ugotowac ryz nie bede mowiła, bo to jest na opakowaniu kazdego pudełka Wink)
Norka
admin
admin

PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee no tyle to ja wiem Węgielku a jaka jest tajemnica tego sosu? sama go robisz czy jest z torebki, albo ze sloiczka?
Powrót do góry
Węgielek
Moderator
Moderator

PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze słoiczka oczywista xD. TO chyba najprostrzy sposób..Facet nawet przeca się nie pozna na tym czy ze słoika czy nie Wink. Ale fakt faktem...że co ci mężczyźni z kobiet robią, ja też sobie mówiłam nigdy w życiu nie będę facetowi gotować..a teraz robię to z przyjemnością ;D
Norka
admin
admin

PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wegielku ja miałam tak samo, a teraz to nawet nie wiem jak to się stało że ja gotuję Smile ale oczywiscie zarzekam sie że nigdy nie będę kurą domową chociaż o porządek dbać w domku lubię
Powrót do góry
Węgielek
Moderator
Moderator

PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norka napisał:
Wegielku ja miałam tak samo, a teraz to nawet nie wiem jak to się stało że ja gotuję Smile ale oczywiscie zarzekam sie że nigdy nie będę kurą domową chociaż o porządek dbać w domku lubię

....weź bo się zaczynam bać xD. Bo tez tak mówię i mówiłam, a teraz..to obiadek, jak przyjedzie, a to sałatka, a to ciasto, kanapeczki, batonika się po drodze kupi...o dżizas, ja nie chcę Very Happy, ale to już się stało .
Norka
admin
admin

PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu dbasz o swojego faceta, i o siebie przy okazji tez:) a poza tym naprawde to sa fajne chwile kiedy jesz z ukochana osoba posilek:)
Powrót do góry
Węgielek
Moderator
Moderator

PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak i kiedy ta ukochana osoba jeszcze umie to docenić to już wogóle^^. I mówi jak bardzo to jej smakuje. to miłe.
kathelini
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ultra ważną rzeczą w tym przypadku jest zrobienie czegoś mało oklepanego Very Happy Moim zdaniem na facecie dużo większe wrażenie zrobią świąteczne markizy z tego przepisu https://www.nutella.com/pl/pl/przepisy (nawet jeśli komuś średnio wyjdą) niż nawet najlepszy na świecie bigos Very Happy Warto się na tym polu wyróżniać Smile
uwędzona
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy facet lubi dania z rusztu więc zawsze można coś grillować Very Happy Grill gazowy nie wymaga długiego rozpalania więc łato można przyrządzić coś pysznego i spędzić przy okazji trochę czasu na świeżym powietrzu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja Wam powiem, że cały rok czekam na lato i pyszne potrawy z grilla https://grille-bielsko.pl/ Jest to dla mnie najpyszniejsza rzecz na świecie. Moj mąz w dodatku robi wyśmienite steki na grillu, nasi goście je uwielbiają. Polecam każdemu rodzinne biesiadowanie przy grillu Smile
Powrót do góry
Dajen41
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój narzeczony uwielbia moje dania więc jak tylko ma okazję to mu gotuję.
munka
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie jest podobnie, przeważnie też lubimy te same rzeczy i te same potrawy, nadziewane bakłażany https://www.kamis.pl/przepisy/warzywa-i-grzyby/nadziewane-baklazany ostatnio są u nas na topie, akurat jest na nie sezon więc korzystamy ile się da.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lip 09, 2018 09:26    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Kuchnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: