Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Inwestycje
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
julian2212
Antyk
Antyk


Dołączył: 18 Lip 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 16:31    Temat postu: Inwestycje Odpowiedz z cytatem

Dzięki inwestycji www.fundico.eu można zarobić 5% w skali miesiąca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lip 18, 2018 16:31    Temat postu:

Powrót do góry
zuzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 479

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pomnażać oszczędności ze sprawdzona firmą, zerknij na http://www.viennalife.pl/oferta/inwestycje/ - ich propozycje inwestowania wolnych środków do mnie przemawiają, są dość bezpieczne i dlatego tyle osób im ufa nie tylko w ubezpieczeniach jak widać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kika
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 180

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli macie swoje firmy, posiadacie na przykład sieć sklepów, to dobrą opcją będzie założenie takiego programu lojalnościowego https://zencard.pl/ , dzięki któremu też lepiej poznacie swoich klientów, a wszystkie zniżki, będą stricte do nich dopasowane, dane klientów będą zapamiętanie.
Takie zniżki i rabaty na pewno skłonią ich do ponownego odwiedzenia waszej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maria30
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 328

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2018 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrymi inwestycjami są nieruchomości, a z firmą taką jak ta http://loco-estate.com/ Uda Ci się szybko i trafnie zainwestować swoje pieniądze, Ta firma podniesie wartosć twojej nieruchomości dzięki czemu bedziesz mógł wynając ją za dobre pieniadze i zacząć zarabiać stałe pieniądze. To bardzo dobry sposób na zrobienie dużych pieniędzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie rozwiazania macie zastosowane w swojej firmie? Wiem, ze tutaj https://www.absolvent.pl/pracodawcy/profil-itmagination/opinie#/ mozna kupic takie specjalne oprogramowanie. To pomoze nam w zarzadzaniu swoja firma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jesli mamy swoja firme to na pewno oplaca sie w niej inwestowac w specjalne oprogramowanie i np. aplikacje specjalnie dla naszego biznesu. Wiem, ze tutaj https://tech.wp.pl/jakim-zmianom-ulegla-technika-projektowania-aplikacji-spytaj-eksperta-itmagination-6300128119584897a mozna poczytac o tym, jak takie rozwiazania wprowadzac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek9390
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pią Lis 16, 2018 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli inwestowanie, to warto korzystać tylko z https://www.viennalife.pl/oferta/inwestycje/ Inwestowanie z nimi to naprawdę ciekawa sprawa. Wystarczy, że wejdzie na stronę i sprawdzicie, jakie opcje Wam odpowiadają. Potem możecie się skonsultować z przedstawicielami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
malinka87
Renesans
Renesans


Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 45

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się w jakie atesty i audyty powinna inwestować osoba prowadząca firmę produkcyjną? Według mnie dobrym rozwiązaniem jest audyt energetyczny który pozwala określić zapotrzebowanie energetyczne i wykorzystanie energii elektrycznej. Podobno tą usługę oferuje coraz więcej firm z branży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 12 Wrz 2018
Posty: 208

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób inwestuje, ale nie ma niekiedy zielonego pojęcia w co lub jak to ma się tak naprawdę do Siebie. Widziałam ciekawy artykuł ostatnio na http://www.viennalife.pl/oferta/inwestycje/alternatywne/ , myślę, że takie informacje o inwestowaniu na pewno przydadzą się wam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula55
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 163

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcecie poczynić jakąś inwestycję, ale nie do końca wiecie jak to zrobić to nie spieszcie się z tym. Lepiej wszystko sobie na spokojnie przemyśleć i wtedy zacząć działać. Musicie również dowiedzieć się jak bezpiecznie inwestować Pozyskanie takich informacji w dzisiejszych czasach nie powinno być trudne, ale musicie naprawdę się na tym skupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Sro Maj 01, 2019 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepszą inwestycją jest ta w rozwój firmy.

Ostatnio zmieniony przez Milosz5 dnia Pią Sie 12, 2022 12:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Acksay
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 186

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio sporo słyszę o czymś takim jak Bitcoin i chciałam się was zapytać, czy możecie mi podpowiedzieć. Na prawdę słyszy się o tym w wielu miejscach, ale ja za bardzo nie wiem jak to wszystko działa. Może ktoś z forum będzie w stanie mi wytłumaczyć?

Ostatnio zmieniony przez Acksay dnia Czw Sie 22, 2019 10:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamil333
Antyk
Antyk


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem każda inwestycja jest bardzo interesująca.Sam ostatnio w rozmowie z kolegą zastanawiałem się nad tym wszystkim.
_________________
globalsanit.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dajana
Barok
Barok


Dołączył: 18 Lip 2018
Posty: 80

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

inwestycje w nieruchomości także za granicą. w przypadku norwegi jest to bardzo proste bo możemy uzyskać pomoc we wszelkich formalnościach i to po polsku https://localmarket.no/pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Isonko
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 24 Mar 2018
Posty: 102

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tym co co wpływa kryptowalut przeczytacie też na stronię Tokeneo. Znajdują się tam też aktualne kursy i inne ciekawe informacje. Zachęcam Was do czytania/weryfkacji, a z czasem i może inwestycji. Osobiście wierzę w to, że wszystko się zwzóci. A ktoś z Was tez tak inwestuje? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lip 24, 2019 22:36    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group