Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Słabe stawy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elizaglon
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Wto Sty 19, 2021 09:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że porządna rehabilitacja mogłaby wzmocnić stawy. Najlepiej jednak konsultować się u dobrych specjalistów, którzy przyjmują w CM Gamma w Warszawie. Posiadają oni świetną wiedzę i doświadczenie w zakresie ortopedii i rehabilitacji, więc myślę, że bez problemu pomogliby Ci w schorzeniu i zniwelowani ból. Ich placówka mieści się na Mokotowie, na ulicy Bobrowieckiej 8, więc dojazd z każdej części miasta jest atrakcyjny. Pamiętajcie, że nie ma co zwlekać, gdyż zdarza się, że tylko odpowiednie ćwiczenia mogą pomóc uratować wasze stawy i ścięgna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Sty 19, 2021 09:34    Temat postu:

Powrót do góry
wieniawka
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Mar 03, 2021 03:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, ja obecnie szukam sprawdzonej placówki rehabilitacyjnej w Krakowie. Czy jesteście w stanie coś mi polecić? Od znajomych słyszałam o klinice http://rehapro.com.pl ale nikt z nich się tutaj jeszcze nie leczył. Wiecie coś więcej na ten temat?
Powrót do góry
daniel36Wilk12
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Sro Mar 03, 2021 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współcześnie terapia urazów nie kończy się na leczeniu, ale obejmuje także rehabilitację, umożliwiającą powrót do dawnej sprawności. Wiedza na jej temat wciąż jednak nie jest szeroka, a wśród pacjentów krąży wiele niepotwierdzonych informacji. Dlatego polecam dobry rehabilitant Kraków warty polecenia.
Powrót do góry
kosmetyczna91
Barok
Barok

PostWysłany: Pon Mar 08, 2021 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4 flex na stawy jest dobry typowo apteczny produkt
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kosmetyczna91
Barok
Barok

PostWysłany: Pon Mar 08, 2021 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4 flex na stawy jest dobry typowo apteczny produkt
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lilit
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Mar 18, 2021 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wierze w nieocenioną skuteczność kolagenu i to bardzo https://mojasilaruchu.pl/wszystko-o-kollagenie/kolagenowe-q-a-czyli-postaw-na-wlasciwy-suplement-diety więc dostarczam go swojemu organizmowi. Niestety po 30 - tce skóra przestaje kolagen produkować, a jest nam bardzo potrzebny i na stawy i dla ładnego wyglądu skóry, włosów i paznokci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Arczik
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Pon Mar 22, 2021 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba coś z tym zrobić, najlepiej powinna sprawdzić się tu suplementacja, a i też można zmienić dietę tak myślę. Przy różnych problemach ruchowych, typowo ortopedycznych nie raz to i za mało, trzeba jakoś się wspierać urządzeniami rehabilitacyjnymi. Ja takie znalazłam na stronie https://esklep.brandvital.eu/produkty/ortopedia,2,131 Sprawdźcie sobie ofertę tego sklepu internetowego jeżeli będziecie potrzebować kul ortopedycznych, ściągaczy, stabilizatorów.
Powrót do góry
kewlar
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Sro Mar 24, 2021 08:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W problemach ze stawami zawsze najlepiej udać się do dobrego lekarza. Sprawdźcie sobie to centrum medyczne https://cmp.med.pl/cmp-goclaw/reumatolog/. Jest tam bardzo dobry lekarz od stawów.
Powrót do góry
fiona45
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2021 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto tutaj pomyśleć o wybraniu się do poradnia urazowo ortopedyczna , która poradzi co zdziałać na takie potrzeby. Czasem jak szukamy to znajdujemy ciekawe rozwiązania. Bo leczyć warto wcześniej różnego rodzaju urazy.
Powrót do góry
kewlar
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Pon Maj 03, 2021 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie gdzieś czytałem, że na bóle stawów bardzo dobrze sprawdza się biorezonans. Możecie sobie o tym poczytać tutaj https://biorezonans-wilanow.pl/tlenoterapia-hiperbaryczna-warszawa/. Są tam przydatne informacje wlasnie co do leczenia bólu stawów.
Powrót do góry
budka
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wam zweryfikować na własnej skórze ćwiczenia na mięśnie głębokie brzucha, które pomagają usprawnić kręgosłup. Jeśli jesteście zainteresowani tego typu ćwiczeniami, to odsyłam was na stronkę formgl.pl, gdzie zasięgniecie większej ilości informacji.
Powrót do góry
polina89
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Sro Cze 16, 2021 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to dowiedzieć się przyczyny i działać na tym polu, lecząc ją, a nie same skutki. Powiem jednak szczerze, że ja też cierpiałam na podobną przypadłość i rzeczywiście najbardziej pomogły mi odpowiednie ćwiczenia, a na ból stawów olejek laurowy Laurosept, który możecie znaleźć choćby tutaj: https://konopne24.pl/laurosept-q73-olejek-laurowy-100ml . Jako zwolenniczka jedynie naturalnych metod do momentu, w którym już nie ma innego wyjścia, uważam, że naprawdę uratował mi życie nie raz. Przypuszczam, że to przez połączenie wyciągu z drzewka laurowego z kurkumą. Polecam wam serdecznie Smile
Powrót do góry
KarinaMa
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pon Cze 28, 2021 07:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalna sprawa. Ja mogę Wam już teraz polecić, byście zawsze dobierali jak najlepsze jakościowo rozwiązania pod kątem poprawy redukcji bólu. Na pewno już teraz mogę Wam polecić, byście zajrzeli do https://ktomalek.pl/srodki-na-bole-stawow-i-miesni/k-3/1 i dowiedzieli się, co realnie mogłoby Wam pomóc w Waszym przypadku. To ważna rzecz, więc nie ma co tego lekceważyć. Chodzi w końcu o Wasze zdrowie!
Powrót do góry
maria30
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Czw Wrz 02, 2021 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz słabe stawy i ich stan się pogarsza to najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt z tym gabinetem http://reumedis.pl/ Tam znajdziesz specjalistyczne terapie które pomogą zniwelować ból oraz przywrócić stawy do należytego stanu. Pamiętaj że nieleczone choroby reumatyczne będą się pogłębiać i będzie coraz gorzej.
Powrót do góry
frisa
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2021 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj https://zakreconysloik.com.pl/pl/p/Ziola-do-kapieli-Reumatyzm-4x50g-Dary-Natury/6992 już zaglądaliście? Jeśli nie, to uważam, że warto. Mają tam bowiem w ofercie zioła do kąpieli. Jeśli walczycie z reumatyzmem, to warto je wypróbować. Oczywiście można tam zrobić zakupy online. Prawda jest taka, że zawsze należy stawiać na jakość i przede wszystkim rozwiązania dopasowane idealnie do konkretnych potrzeb.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Wrz 12, 2021 15:17    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9
Skocz do: