Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Słabe stawy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urazy stawów i kolana niestety są bardzo popularne i mnóstwo osób je posiada. Ból też wiele utrudnia, dlatego każdy chce, jak najszybciej sobie z tym poradzić. Może wejdź tutaj i sprawdź jakie są metody i co można zrobić. Ból kolana czasami jest przyczyną uprawiania sportów, a czasami wynikiem ciężkiej pracy na co dzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Sro Lis 28, 2018 11:20    Temat postu:

Powrót do góry
klobka
Antyk
Antyk


Dołączył: 30 Lis 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na chore stawy polecam Artroser - naprawdę byłam zadowlona z efektów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to podejść do tematu odpowiedzialnie i wybrać taką metodę, która sprawdzi się u Was najlepiej.

Ostatnio zmieniony przez Milosz5 dnia Pią Sie 12, 2022 11:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mautka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Lis 2017
Posty: 580

PostWysłany: Czw Sty 03, 2019 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie specjalisty dziecięcego i odpowiedniej diagnostyki w Warszawie to podrzucam Wam link do tego centrum: https://www.fitmedica.pl/usg-warszawa/usg-bioderek-niemowlat/ Wykonują badania nawet u niemowląt. A wiadomo diagnostyka w przypadku dzieci jest najwazniejsza, trzeba ją wykonywać jak najszybciej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleksandras34
Antyk
Antyk


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 02:04    Temat postu: Stablilizator Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo pomógł stabilizator stawu kolanowego kupiony w tym sklepie. Naprawdę warto zainwestować, bo pomaga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marta3
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 24 Sty 2019
Posty: 97

PostWysłany: Czw Sty 31, 2019 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli miałeś dłuższą przerwę to bardzo prawdopodobne, że będziesz odczuwał bóle. Ja też często tak mam. Na wszelki wypadek udałem się do specjalisty, który zajmuje się schorzeniami narządu ruchu. Tobie też polecam to rozwiązanie, z pewnością doradzi Ci coś odpowiedniego, preparat czy zestaw ćwiczeń. Jeśli jesteś z Krakowa lub okolic to zerknij tutaj http://ortopedakrakow.com/kontakt/krakow/. Ja byłem właśnie u niego i jestem bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Pią Lut 01, 2019 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bole stawow to nic fajnego, moga byc z czasem bardzo uciazliwe i przeszkadzac. Dlatego trzeba sobie pomagac suplementami, preparatami, jak tylko sie da. Pomocne moga masci konopne byc http://www.molpharma.pl/ To nie tylko ukojenie w bolu, ale tez lecznicze dzialanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, to poważna sprawa.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 16:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moleczqa
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 05 Gru 2018
Posty: 26

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może powinieneś to przedyskutować z neurologiem. Uważam, że wizyta u specjalisty powinna być konieczna, ponieważ lekarz również może przepisać ci leki lub suplementy, które złagodzą ból. Zleci konieczne badania lub prześwietlenie i będziesz wiedział co ci dolega.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamamama
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 220

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba coraz więcej osób ma problemy ze stawami, siedżacy tryb życia robi swoje, mój ortopeda kazał jeść galaretę, zainwestować w dobre obuwie i robić ćwiczenia, a do odbudowania chrząstki stawowej to kazał brać https://www.doz.pl/apteka/p134135-DOZ_PRODUCT_Artiflex_kapsulki120_szt._duopack
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela25
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 128

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2019 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Ostatnio przytrafiła mi się kontuzja kolana w trakcie treningu. Znajoma poleciła mi wybrać się do ortopedy na zabieg, w którym wykorzystuje się osocze bogatopłytkowe. Słyszeliście coś o takim zabiegu, czy to bezpieczna metoda leczenia kontuzji? Będę wdzięczna za pomoc! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Brayank9
Barok
Barok


Dołączył: 24 Gru 2017
Posty: 61

PostWysłany: Sob Kwi 06, 2019 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami to i na zmianę pogody może coś wam strzykać w kościach Very Happy Na starość takie rzeczy się dzieją. Jednak jak nie jesteście jeszcze w podeszlym wieku to reagujcie na takie objawy. Ja planuje teraz wybrać się do ortopedy który przyjmuje w http://inmedico.pl Jest to bardzo polecane centrum medyczne z Tychów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marisol
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja stosuje od jakiegos czasu suplement artoser skład na bolące stawy i jestem zadowolona. Bóle ustały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiaJarecka
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 07 Maj 2018
Posty: 132

PostWysłany: Sob Maj 11, 2019 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby skutecznie uporać się z bolącymi stawami niewątpliwie należy zatroszczyć się o odpowiednią dietę i suplementację kolagenu. Ponadto ciekawym wyjściem będą zabiegi rehabilitacyjne krynica . Dzięki dostępnym w ORW Panorama masażom, jak i zabiegom wodnym na pewno poczujemy ogromną ulgę, a co więcej nasze dolegliwości mogą zupełnie ustąpić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fretka1
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 237

PostWysłany: Pią Maj 17, 2019 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli cierpisz na rozległe bóle stawowe, nie ma co czekać! Czas tutaj Twoim największym wrogiem. Postaw na fizjoterapie, która pozwoli na pracę nad daną partią ciała. Wejdź na stronę http://www.kamildruzd.pl i zobacz c Ci do zaoferowania. Zajmuje się swoimi pacjentami we Wrocławiu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Maj 17, 2019 15:42    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 3 z 10
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group