Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Słabe stawy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
minek
Barok
Barok


Dołączył: 20 Cze 2022
Posty: 67

PostWysłany: Pon Cze 20, 2022 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam dmso na takie rzeczy. Takie w płynie - https://www.izdrowiej.pl/dmso-plyn jest naprawdę fajne i powinno zdziałać wręcz cuda Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Cze 20, 2022 11:14    Temat postu:

Powrót do góry
szafir80
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 17 Cze 2022
Posty: 29

PostWysłany: Pon Cze 20, 2022 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym wypadku chyba najlepszym ruchem byłoby ruszenie do ortopedy, nie sądzisz? Z tego właśnie powodu postawiłem na usługi Centrum Medycznego Janusza Mierzwy https://cmj-mierzwy.pl/specjalisci/poradnia-ortopedyczna/ . Kłopoty tego typu, nie tylko ze stawami zostały rozwiązane własnie na miejscu i pozwoliły na poprawę zdrowia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bubus
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 451

PostWysłany: Wto Cze 21, 2022 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez Bubus dnia Pon Sie 22, 2022 19:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easypizi
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Cze 2022
Posty: 3

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 13:49    Temat postu: Re: Słabe stawy Odpowiedz z cytatem

Jeśli Twoje stawy skokowe są słabe, powinieneś rozważyć użycie wałków piankowych. Jest to rodzaj sprzętu do ćwiczeń, który służy do wzmacniania mięśni wokół kostek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kumi
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Sty 2021
Posty: 516

PostWysłany: Czw Paź 06, 2022 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o opcje terapii, warto zastanowić się nad fala uderzeniowa Wrocław. Szybkie efekty w krótkim czasie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Etusya
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Cze 2022
Posty: 2558

PostWysłany: Pią Paź 28, 2022 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mojego męża ciocia jest osoba w podeszłym wieku. Parę lat temu po upadku złamała biodro, co za skutkowało tym, że jest osobą po części leżącą. Chodzi coraz mniej, a jak już wstanie, to chodzi tylko przy balkoniku. Postanowiłam z moim małżonkiem, że zorganizujemy dla niej rehabilitację domową. Możecie wypowiedzieć się na temat fizjoterapeutów pracujących w gabinecie rehabilitacyjnym https://rehab-gdansk.pl/rehabilitacja-domowa/ ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 1016

PostWysłany: Wto Gru 27, 2022 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znacie Flexistav Xtra? Ja zaczęłam stosować jakiś czas temu, bardzo dobrze się sprawdza, jeśli chodzi o wsparcie stawów (u mnie akurat był problem z kolanowymi). Świetny skład i dobra cena, jak za miesięczną kurację. Wystarczy wypić raz dziennie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sasanka
Renesans
Renesans


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 44

PostWysłany: Sro Sty 25, 2023 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, ja znam, polecił mi go mój fizjoterapeuta. Piję od 3 miesięcy i jest znaczna poprawa jeśli chodzi o kondycję moich stawów. No i smak jest całkiem niezły, w innych produktach jednak mocno mi przeszkadzał smak żelatyny, a Flexistav Xtra jest cytrynowy, więc z łatwością można go wypić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Etusya
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Cze 2022
Posty: 2558

PostWysłany: Sob Sty 28, 2023 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o słabe stawy to warto udać się do odpowiedniego lekarza. Suplementy i witaminy mogą pomóc tylko doraźnie a nie długofalowo. Ja gdy mam jakieś dolegliwości zdrowotne korzystam z rodzinnego pakietu medycznego: https://hms-assistance24.com/pakiety-medyczne-indywidualne-i-rodzinne,15,pl Mam w nim do dyspozycji świetnych lekarzy, którzy niejednokrotnie już na pierwszej wizycie byli w stanie zdiagnozować mój problem, dlatego zachęcam i Was do skorzystania z takiego pakietu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bellina
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 13 Lip 2017
Posty: 97

PostWysłany: Pon Sty 30, 2023 02:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że gdy bolą stawy warto wybrać się do lekarza. Warto dobrze zdiagnozować swoje problemy zdrowotne. Jeśli okaże się potrzebna jest interwencja chirurgiczna, będzie to bardzo ważne. Mnie na szczęście nie była potrzeba pomoc chirurga a tylko rehabilitacja. Fizjoterapeuta prowadzący rehabilitację polecił mi ciekawy nieznany mi dotąd preparat z indyjskich ziół, ajurwedyjski dżemik ASTHIPRASH - kości i stawy https://zielonysklep.com/asthiprash-kosci-i-stawy Asthiprash to odżywczy dżemik ziołowy działający na wzmocnienie tkanki kostnej oraz regenerację stawów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolx
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 27 Wrz 2022
Posty: 22

PostWysłany: Pią Lut 17, 2023 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz spróbować suplementów, ale warto skupić się również na odpowiedniej diecie.
Powinna być bogata w składniki mineralne takie jak wapń, fosfor, białko. Spróbuj więc jeść odpowiednio dużo nabiału i sięgać po chude mięsa, ryby i owoce morza. Zerknij też na https://likebike.pl/ i poczytaj o suplementach i o tym, co warto jeść przed treningiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Etusya
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Cze 2022
Posty: 2558

PostWysłany: Pią Lut 24, 2023 00:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, jaki sport polecacie na wzmocnienie stawów i mieśni? Zalezy mi na tym,by sport był bezpieczny, ale rowniez rozwojowy i zdrowy dla osob po roznych kontuzjach. https://sportfun.com.pl/aqua-aerobik-gdansk/ Co o tym sądzicie? Z chęcią zapoznam się z waszymi wskazówkami, pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vita
Barok
Barok


Dołączył: 22 Sty 2022
Posty: 75

PostWysłany: Sro Mar 08, 2023 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za polecenie tego suplementu Flexistav Xtra. Miałam problem z bólem w stawach, a odkąd stosuję ten produkt, jest zdecydowanie lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sasanka
Renesans
Renesans


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 44

PostWysłany: Pon Mar 13, 2023 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Etusya, jeśli masz problemy z kolanami, to zacznij od wizyty u fizjoterapeuty, pokaże Ci jakie świczenia są dla Ciebie bezpieczne i jak je wykonywać. Potem pomyśl o odpowiednim obuwiu, zwłaszcza jesli myślisz o ćwiczeniach typu aerobik, gdzie jest sporo skakania, które może obciążać stawy. Możesz też spróbować pić kolagen, u mnie sprawdza się flexistav xtra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iris
Renesans
Renesans


Dołączył: 15 Lis 2021
Posty: 53

PostWysłany: Pon Mar 13, 2023 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie też sprawdził się Flexistav Xtra, ma zdecydowanie najlepszy skład, bo aż 10 składników i też lepiej przyswaja się niż kapsułki, bo jest w formie proszku do rozpuszczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Mar 13, 2023 17:41    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group