Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kiedy czujecie się najbardziej atrakcyjne?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
camio
Barok
Barok

PostWysłany: Pią Sty 24, 2020 10:53    Temat postu: Kiedy czujecie się najbardziej atrakcyjne? Odpowiedz z cytatem

Ja najbardziej lubię chodzić w pończochach. Nie znoszę rajstop, bo ze względu na moje niewymiarowo długie nogi, zawsze mi spadają, a pończochy do pasa zawsze mogę wyregulować. Lubię nosić jedwabie, satyny i inne wysokogatunkowe materiały. Tak, są drogie. Ale moje szafa też nie jest duża. Staram się kupować rozważnie i powoli. Ale za to czuć się mile otulona Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Sty 24, 2020 10:53    Temat postu:

Powrót do góry
Bellina
Renesans
Renesans

PostWysłany: Pon Sty 27, 2020 02:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czuję się wyśmienicie, gdy mogę założyć na siebie jakiś superciuszek, w którym wyglądam kobieco i elegancko, który podkreśla co trzeba i ukrywa co trzeba. Mój ostatni taki nabytek to sukienka na wesele z https://sukienki.pl
Powrót do góry
Lidka_111
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Sro Sty 29, 2020 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciuchy, make-up, fryzura... jasne to wszystko wplywa na pewnosc siebie... ale gorzej jesli po zdjeciu ciuchow, zmyciu makijazu, bez uczesancyh, wymodelowanych wlosow, wygladam zle, bo po rpostu zaniedabalysmy pielegnacje i boimy sie wjsc z domu bez tej calej otoczki... Dlatego polecam zadbac o zdrowy wyglad cery, aby zadbac o swoje cialo. Jest mnóstwo różnych zabiegów, dostepnych w ofertach salonow kosmetycznych. Ja proponuje skosultowac sie z kosmetyczka, ktora dobrze Ci doradzi. Jesli chodzi o salon kosmetyczny, do ktorego warto sie udac w tej kwestii to polecam: https://salonceleste.pl/
Powrót do góry
antropatka
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pią Mar 20, 2020 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy Jan Rodzeń, dyrektor klubu Księgarza, upadnie i ten głupi ryj rozwali Smile

A tak na serio, to odkąd zaczęłam wcielać w życie filozofię wellness, to dużo zmieniło się u mnie na plus. Jestem bardziej świadoma, spokojna i pewna swojej kobiecości.
Reklama

Wysłany: Pią Mar 20, 2020 13:53    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: