Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

atrakcyjny Facet
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zaira
Barok
Barok

PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie ,w końcu męski i zadbany facet,byłby dzisiaj w cenie! Very Happy
Reklama

Wysłany: Sro Cze 13, 2007 17:09    Temat postu:

Powrót do góry
rudadagusia
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pon Sie 31, 2015 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczególnie taki, który pięknie pachnie, np. perfumami z https://www.perfumeria.pl/ Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamanaetacie
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Lis 04, 2015 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojj tak, facet powinien pięknie pachnieć i być zadbany! A szczególnie dłonie! Nie cierpię, gdy facet ma zaniedbane ręce! Podobnie zresztą jak kobieta. JA zawsze mam pomalowane jakimś delikatnym lakierem z http://goldenrose.pl/, bo lubię czuć się kobieco. Wiadomo, że facet nie będzie malował, ale co myślicie o manicure męskim?
Powrót do góry
babciabogusia
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Gru 11, 2015 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Broń Boże! Żadnych pomalowanych paznokci! Perfumy też najlepiej tylko na wyjatkowe okazje. Facet musi być męski, wyglądać jak mężczyzna, ubierać się w luźne ciuchy, jeść dużo (mój mąż wciąz potrafi wciągnąć cały bochenek chleba z http://asprod.com.pl/), uprawiać sport, chodzić na mecze z kumplami i być zupełnym przeciwieństwem kobiety!
Powrót do góry
jurek321
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 06:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trudno to tak naprawdę napisać

Babeczka
Barok
Barok

PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 19:29    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Mój jakoś nie ma z tym problemów aby zadbać o siebie. Lubi się dobrze i modnie ubrać, jest czyściochem Very Happy Nawet ostatnio zamawiał sobie sam perfumy przez neta - https://tagomago.pl/producent/129/diesel/ i muszę przyznać, że zawsze pachnie bosko Very Happy
Powrót do góry
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Nie Paź 01, 2017 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to podjąć odpowiednie ćwiczenia, dzięki którym każdy będzie mógł nabrać idealnej formy. Ciekawe sposoby opisane są w http://sportzilla.pl/plank-dziala-sylwetke-plank-wyzwanie/ Myśle, że każda osoba, która się do nich zastosuje, sama zauważy dużą różnicę w samopoczuciu i w wyglądzie. Wy też weźcie to pod uwagę.
Powrót do góry
ElTango
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Pią Lis 10, 2017 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

facet powinien miec jednak troche tych miesni, nie byc jakas piii w rurkach, z latte w jednym reku i bezglutenowym pierozkiem w drugim, przepasany torebka, ktora moze byc zarowno damska jak i meska. Ja stawiam na trening - nie tylko rzezba, ale rowniez masa. Kaloryfer nie tylko na scianie, ale takze na brzuchu - to moj cel. Wspomagam sie w jego realizacji, kupujac suple w sklepie http://bodyhouse.pl/ - chlopaki doradzili mi co i jak brac, w jakich zestawieniach najlepiej wchodzi - efekty sa widoczne!
Powrót do góry
jasz
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wszystko zależy. Każdy ma na ten temat trochę inne zdanie.
Powrót do góry
sambana
Barok
Barok

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 00:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie atrakcyjny facet, to taki który umie się ubrać. I nie lubię takich w sportowym stylu, raczej w garniturze pod krawatem. Mojemu mężowi często kupuję takie eleganckie ubrania, znalazłam nawet niedrogie koszule męskie na modini.pl . Chcę mu kupić kilka w różnych kolorach, by miał ładne, nowe stroje do pracy Smile
Powrót do góry
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko się zgadza. Mój partner na szczęście umie zadbać o siebie Very Happy. Nawet ostatnio stwierdził, że uda się do dr Kierach http://about-hair.pl na zabieg transplantacji włosów bo zauważył u siebie prześwity. Słyszał, że to doświadczony i wykwalifikowany specjalista w tej dziedzinie. W dodatku byliśmy zaskoczeni jak przeglądaliśmy jego galerię wykonanych zabiegów.
Powrót do góry
malinka87
Renesans
Renesans

PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój chłopak trochę się zapuścił ostatnimi czasy, ale jak już kolejny raz usłyszał od babci, że "dobrze wygląda", to powiedział, że koniec. Teraz ćwiczy regularnie, ścisła dieta, a ostatnio mówił, że rozważa skorzystanie ze wsparcia http://apogeepersonalstudio.pl/ studia treningu z Krakowa.
Powrót do góry
makroman
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój facet ostatnio bardzo zaczął o siebie dbać - w wakacje mamy wesele i wkręcił sobie, że musi zrzucić brzuszek, żeby jak najlepiej prezentować się w garniturze Smile Prawie codziennie chodzi na siłownie, nie pozwala mi gotować żadnych smażonych i tłustych potraw, a ostatnio przez dwa dni zastanawiał jaki wybrać szejker, żeby zabierać na trening swoje super działające odżywki białkowe Very Happy
Powrót do góry
kierame
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój chłopak jest bardzo zadbany - jednak bez przesady i uważam, że to najlepsze połączenie. :)
Używa męskiego kremu do twarzy, nie ma na szczęście problemów z cerą ani nic. Razem wybieramy mu też piękne perfumy, więc dobrze pachnie. ;) Je zdrowo i ćwiczy, ostatnio do domu kupiliśmy na ceneo atlasy treningowe i razem robimy sobie treningi wzajemnie się motywując. :) Więc wygląda świetnie! :) Do tego ubiera się w stylu, który lubię - casualowe koszule i jeansy.
Powrót do góry
bored
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie totalnie nic tak nie jara, jak facet, który kocha narty backcountry - w ogóle, mężczyzna, który zdejmie narty, to już dla mnie nie to... co się dzieje, jak oglądam skoki narciarskie, to stara...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Czw Mar 08, 2018 16:44    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: