Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zwiększenie aktywności
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sumplecri
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw Mar 23, 2017 12:47    Temat postu: Zwiększenie aktywności Odpowiedz z cytatem

Przez ostatnie półtorej roku się zapuściłem nie uprawiając żadnego sportu. Czy ktoś ostatnio zaczynał wracać do formy? Skąd bierzecie motywację do aktywności fizycznej?
_________________
Zobacz jak zlikwidować zmarszczkę koło nosa domowymi sposobami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Mar 23, 2017 12:47    Temat postu:

Powrót do góry
nobiera
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 13

PostWysłany: Czw Mar 23, 2017 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skąd? Trzeba się po prostu zaprzeć i wio Wink nikt za mnie nie poćwiczy aby wyglądać lepiej, ale na przykład ja wolę ćwiczyć w domku i wybieram takie ćwiczenia żeby mi się je przyjemnie robiło Wink http://obk.pl/trening-na-seksowne-uda-i-posladki/ teraz walczę z pośladkami Very Happy ale w sumie mi to frajde sprawia. ale gorzej u mnie z dietą :/ ale same ćwiczenia też dają efekty, przynajmniej w moim przypadku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElTango
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Pon Lip 10, 2017 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się też cięzko było zmotywowac do samodzielnych ćwiczeń. Ja potrzebuję drugiej osoby aby mnie motywowała dlatego zapisałam się na trening funkcjonalny do Michała Łapki http://wswietnejformie.pl/trening-funkcjonalny/ . Na początku było mi bardzo ciężko bo trening jest bardzo męczący ale Michał nie pozwolił mi się poddać i namawiał do kontynuacji. Dzięki jego podejściu udało mi się nie porzucić ćwiczeń Smile Teraz chodzę regularnie na treningi i jestem bardzo zadowolona. Widze dużą poprawę kondycji a o to mi własnie chodziło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
makroman
Antyk
Antyk


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 3

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim znajdź motywację i zrób solenne postanowienie. Później już z górki: siłownia, białko, shaker z motywującym tekstem i do lata kaloryfer na brzuchu Very Happy oczywiście żartuję, nie będzie z górki, ale jak się przyłożysz to ten kaloryfer jest jak najbardziej możliwy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kierame
Antyk
Antyk


Dołączył: 11 Lut 2018
Posty: 6

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej.
Ja postanowiłam od nowego roku wziąć się za siebie (odkrywczo... :P). Jednak, że mam straszny problem z chodzeniem na siłownie (nie chce mi się, bo z dojazdem itd. to schodzi długo) to postanowiłam kupić coś do domu. Zainwestowałam w bieżnię i atlas treningowy. I to była decyzja życia! Wieczorem puszczam sobie serial i biegam na bieżni lub ćwiczę z muzyką. Super sprawa serio. Trochę drogie te sprzęty, ale na Ceneo znalazłam fajne promocje. :) Sprawdź, może też coś dla siebie wybierzesz. :) https://www.ceneo.pl/Atlasy_treningowe
Łatwiej się zmotywować, jak w domu stoi sprzęt i patrzy jak taki wyrzut sumienia za Twoje złocisze... ;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heniutek
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 180

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem, że świetnym sposobem na odzyskanie chęci do życia jest dotlenienie krwi poprzez stosowanie chlorelli. Różne specyfiki na bazie naturalnej chlorelli znajdziesz na stronie http://biowitalni.pl/89-chlorella. Nie pytaj mnie proszę tylko, jak i dlaczego to działa, bo nie wiem do końca. Myślę, że każdy dietetyk Ci odpowie na te pytania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Acksay
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 186

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o takim sporcie jak Outdoor fitness? Można go chyba nawet uprawiać zimą i na pewno jest o wiele zdrowszy od zwykłych ćwiczeń na dusznej siłowni. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bored
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozważ jakieś sporty typu vanilla, ale jednocześnie poprawiające ogólną kondycję i to bardzo, np. narty biegowe to jest coś, dla każdego!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aligru
Barok
Barok


Dołączył: 22 Mar 2018
Posty: 61

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znalazłem dyscyplinę, ktora sprawia mi najwięcej radości - rower. Wcześniej próbowałem siłowni i biegania, ale to nie dla mnie. I teraz aktywność sprawia mi sporo frajdy. I zadbałem też o badania, bo wcześniej non stop miałem jakieś mniejsze kontuzje. Chodzę teraz do lekarza medycyny sportowej z http://www.vratislavia-medica.pl/ i czuję się rewelacyjnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1248

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2018 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla dzieci aktywność fizyczna też jest bardzo ważna. Jeżeli chcemy ją zwiększyć możemy przykładowo zakupić taki zestaw https://babyplay.pl/Zestawy-do-cwiczen-c23, który pozwoli dzieciom wykonywać najróżniejsze ćwiczenia i bawić się ruchowo. Według mnie super sprawa. Tak zestaw jest niedrogi, a może wnieść wiele korzyści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ACDC3
Antyk
Antyk


Dołączył: 07 Kwi 2018
Posty: 1
Skąd: Gniezno

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za porady Smile
_________________
fototapeta do sypialni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 405

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kilka lat temu schudłam, potem zaszłam w ciaze i niecałe dwa lata temu urodziłam córeczke. Jednak powrót do formy sprzed ciazy jest mega trudny, ale sie nie poddaje. Grunt, to to, ze mamy jakis cel i nalezy do niego dażyc. Starą zasadą jest, ze ruch i mż poprowadzą cie do wymarzonej sylwetki. U mnie sie to sprawdza w 100% Nic mi nie dolega, czuje sie super i ćwicze na siłowni średnio 3-4 razy w tygodniu. W celu zmniejszenia zmęczenia po pracy z cięzarami uzywam beta alanine http://www.activlab.pl/pl/c/Beta-alanina/91 Ktoś tez to pije?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
claim44
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Kwi 2018
Posty: 5
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej mieć kogoś do wspólnych treningów. Wiem z autopsji, że samemu ciężej się zmotywować.
_________________
Miłość jest po to, by umożliwić ci wzniesienie się ponad klęskę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kalka91
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podejście! No i jasno określony cel i pamiętanie o nim. Pozytywne nastawienie zrobi naprawdę wiele ; )
_________________
Sprawdź, skuteczny zabieg http://www.portalpomorza.pl/wiadomosci/50610,depilacja-laserowa-gdynia-laserowe-depilacja-vectu na owłosienie na nogach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 1310

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja biorę motywację do aktywności fizycznej z tego, że wiem, że może mnie ona uchronić przed wieloma chorobami, które mogłyby pogorszyć jakość mojego życia. W mojej rodzinie bardzo częsta jest miażdżyca tętnic, która może prowadzić do zawału, więc jest naprawdę groźną chorobą. Robię więc wszystko, co mogę, aby się przed nią uchronić. Oprócz dużej dawki ruchu staram się również zdrowo odżywiać, unikać tłustych potraw i jeść sporo warzyw i owoców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Maj 21, 2018 09:53    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group