Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pielęgnacja ciała
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ela25
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 128

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2019 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Od lat męczę się z żylakami i nieestetycznymi pajączkami. Niedawno znajoma poleciła mi zabieg skleroterapii, który podobno ma usunąć żylaki. Czy istnieją jakieś skleroterapia przeciwwskazania, przez które nie można skorzystać z tego zabiegu? I czy naprawdę jest on skuteczny? Podzielcie się swoimi wrażeniami! Z góry dziękuję za pomoc! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Wrz 27, 2019 12:08    Temat postu:

Powrót do góry
pukla123
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 25 Maj 2019
Posty: 164

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie najbardziej sprawdzają się adres https://naturalsecrets.pl/21-glinki-kosmetyczne maseczka z takiej glinki swietnie oczyszcza, odświeża skóre, nadajac jej blask i wygładzając zmarszczki. Polecam tą markę, to kosmetyki wolne od parabenow i konswerantów. Polecam samemu sprobowac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Czw Paź 03, 2019 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram się dbać o moją skórę i też starannie dobieram kosmetyki. Nawilżenie ciała to od zawsze dla mnie podstawa i wybrałam balsam do ciała z avokado Hildegard Braukmann. Pozwala to na nawilżenie i wygładzenie skóry. Jak używam tego balsamu to skóra jest gładka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pelargonia
Antyk
Antyk


Dołączył: 06 Paź 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie Paź 06, 2019 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zaczęłam chodzić na kriolipolizę ZLIPO+ZWAVE PRO w Alluresthétique clinique. Jestem już po dwóch zabiegach i nie mogę się napatrzeć na efekty Smile Skóra jest gładka i miła w dotyku, a uda są szczuplejsze Smile pewnie jeszcze ze 2-3 zabiegi i będzie idealnie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
małpeczka
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 06 Sie 2019
Posty: 88

PostWysłany: Nie Lis 17, 2019 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z zabiegów w klinice Miracki https://klinikamiracki.pl/ jestem bardzo zadowolona z efektów a skóra wygląda zdrowo i promiennie . Każdy znajdzie coś dla siebie Smile myślę jeszcze o zabiegu redukcji tkanki tłuszczowej .Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ramonka
Renesans
Renesans


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 56

PostWysłany: Pon Sty 06, 2020 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystam z różnych zabiegów w klinice Novoderm w Łodzi https://novoderm.pl/ .Jestem z nich bardzo zadowolona:) widzę efekty i czuję się młodziej. Moje dzieci chcą zafundować babci jeden zabieg z okazji nadchodzącego dnia babci Smile Myślę że każda z nas powinna skorzystać minimum raz w życiu z takich zabiegów by poczuć się piękną nawet babcia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wisienka22
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 257

PostWysłany: Czw Sty 09, 2020 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A powiedzcie mi jeszcze w jaki sposób pielęgnujecie swoje tatuaże ? Bo sa super fajne kosmetyki do pielęgnacji tatuażu o wegańskim składzie a są to dokładnie Tattoo Butter Loveink https://loveink.pl Pięknie pachną i nie mają żadnych świństw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bellina
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 13 Lip 2017
Posty: 97

PostWysłany: Pon Sty 27, 2020 02:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do ciał regularnie używam, zwłaszcza od kiedy dbam o moja skórę na brzuchu po porodzie, Profesjonalny Collagen z kolagen sklep Idealnie się wchłania i wzmacnia kolagen w mojej skórze, który odpowiada za jej jędrność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Acksay
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 186

PostWysłany: Czw Sty 30, 2020 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się czy ktoś z was ma może problem z łuszczycą tak jak ja? Jeśli też się z tym borykacie, polecam wam zajrzeć tutaj https://apteline.pl/artykuly/luszczyca-leczenie-przyczyny-rodzaje . Dowiecie się jakie są przyczyny jej powstawania i jakie istnieją rodzaje łuszczycy. Na pewno warto jest się z tymi informacjami zapoznać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiunia
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 184

PostWysłany: Sro Lut 12, 2020 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewne każdy z nas dba o swoje ciało, jednak warto pamiętać także o zdrowiu naszych kochanych seniorów. Oni często sami nie radzą sobie nawet z tak wydawać by się mogło łatwymi rzeczami. Tutaj https://wykwalifikowanaopiekunka.pl/kapiel-seniora/ możesz znaleźć na ten temat wiele cennych porad.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antropatka
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 20 Mar 2020
Posty: 29

PostWysłany: Pią Mar 20, 2020 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dbanie o ciało to nie tylko kosmetyki. To raczej cała filozofia życia, poczytaj sobie na przykład o wellness
_________________
Podpowiem Ci jak zostać konsultantką. Napisz do mnie na priv Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bendy
Barok
Barok


Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 79

PostWysłany: Sob Mar 28, 2020 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skóra może się stać w którymś momencie przesuszona lub zmęczona i wtedy warto pomyśleć o zabiegu z Restylane SkinBoosters, dzięki któremu uda się całkowicie nawilżyć ciało. Zabieg daje lepsze efekty niż kosmetyki. Można pomyśleć o tym, by w ten sposób ujędrnić swoją skórę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anita.maciak
Renesans
Renesans


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 47

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, jakiś czas temu, ku zgrozie, zorientowałam się, że moja waga odbiega od przyjętych standardów. Długi okres czasu nie miałam pojęcia co robię nie tak. Nie jadłam praktycznie żadnych słodyczy, fastfoodów, ziemniaków, białego ryżu, mięsa (poza rybami), nic nie smażyłam, „pochłaniałam” ogromne ilości warzyw, owoców i codziennie trening a waga stała w miejscu. Moja sylwetka nie podobała mi się i źle się czułam w swojej skórze. Dopiero dzięki Adipex Long mój metabolizm jakby się rozbudził i ożył. Przestałam odczuwac uczucie głodu takie jakie wczesniej mi towarzyszyło a miałam energię na lekkie ćwiczenia tj spacer, tańce. Waga momentalnie spadła do poziomu o którym marzyłam, jednocześnie znikęly boczki, fałki i inne mankamenty. Jeśli macie podobne problemy to polecam http://www.studioodchudzania.dx.am , studioodchudzania(małpa)protonmail.com Warto!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pelargonia
Antyk
Antyk


Dołączył: 06 Paź 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2020 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jeszcze niedawno zamówiłam sobie przez neta nowy biobalsam do ciała intensywnie regenerujący z Eveline i jestem nim zachwycona Smile świetny skład, bardzo dobrze regeneruje skórę i widać różnicę jeśli chodzi o nawilżenie, jędrność, czy odżywienie Smile dobrze zainwestowana kasa Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rosska
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Lis 2019
Posty: 6

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2020 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żadne balsamy i inne mazidła nie dadzą takiego efektu jak profesjonalne zabiegi. Sama chodze do kliniki Demeter w Warszawie, aby zadbać o swoje ciało i twarz. I tam specjaliści jak np. doktor Maj, pomagają dobrać mi zabiegi do moich potrzeb i oczekiwań, Efekty są takie że po prostu dobrze wyglądam nieskormnie mówiąc Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Kwi 28, 2020 19:26    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group