Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

foteliki do samochodu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Unebring
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 13:33    Temat postu: foteliki do samochodu Odpowiedz z cytatem

Panowie, jest pilna sprawa!
Trzeba wybrać fotelik samochodowy. Myślałem, że po prostu popatrzę po sklepach, wybiorę według najniższej ceny i wsio - a to wcale nie takie proste! Jest tyle różnych modeli, że kompletnie nie wiem które foteliki samochodowe faktycznie warto rozważyć, a które są tylko przebajerowanymi fantazjami projektantów.
Na przykład RWF, takie jak https://www.3kiwi.pl/pol_m_Foteliki_Foteliki_Foteliki-RWF-tylem-do-kierunku-jazdy-1451.html - czyli foteliki mocowane tak, że dziecko siedzi tyłem do kierunku jazdy. Nie wiem po co to komu, ale może jest jakieś racjonalne uzasadnienie?

Ostatnio zmieniony przez Unebring dnia Pon Sie 05, 2019 08:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Lip 29, 2019 13:33    Temat postu:

Powrót do góry
Babel
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziecko ma siedzieć tyłem do kierunku jazdy, żeby zapobiec efektowi nurkowania. tu masz kanał YouTube https://www.youtube.com/user/TV1fotelikinfo/videos pooglądaj sobie.
Tiko
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezpieczeństwo dzieci w aucie jest najważniejsze dlatego zawsze starajmy się mieć to na uwadze. Mam już starsze dziecko i nawet gdy jadę z nim taksówką używam Smart Kid Belt http://smartkidbelt.com/ by należycie był chroniony.
Powrót do góry
mayczak
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra alternatywą dla fotelika samochodowego będzie smart kid belt, jest to pas podtrzymujący który jest w pełni bezpieczny i posiada wszelkiego rodzaju atesty. Mam go od miesiąca i fajnie się sprawdza, kupił bym go ponownie tym bardziej że nie jest drogi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nesska
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Sob Paź 17, 2020 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak udało się już wybrać odpowiedni fotelik samochodowy? Jeżeli jeszcze nie do końca, to myślę że warto abyście także wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez Boboking, gdzie my dobraliśmy dla naszej córeczki na Cybex Sirona S i-Size Autumn Gold 2020 https://boboking.pl/cybex-sirona i przyznam, że na ten moment sprawdza się naprawdę świetnie. Ma opcję montażu tyłem i przodem, ma opcję obrotu o 360* wokół własnej osi oraz w testach bezpieczeństwa ADAC zdał egzamin bo dostał aż 4 gwiazdki Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Paź 17, 2020 11:26    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: