Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Samochód używany
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wisienka22
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 257

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2020 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozna kupić używany samochód Wink czemu nie Wink Ale tedy też najlepiej korzystać z jakichś firm, które zajmuja sie sprawdzaniem samochodu przed kupnem jak np tutaj https://motocontroler.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Wrz 21, 2020 10:57    Temat postu:

Powrót do góry
kulkka
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 27 Sty 2018
Posty: 154

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2020 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli będziemy dbali o auto które zakupimy, to mało kto będzie w stanie stwierdzić że faktycznie kupiliśmy coś używanego. Na pewno sporo w tym wszystkim nam pomogą kosmetyki samochodowe , które z resztą sama używam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystianx
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Paź 2020
Posty: 8

PostWysłany: Czw Paź 15, 2020 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

weź se sobą miernik lakieru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Domisiamisia
Antyk
Antyk


Dołączył: 13 Paź 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pią Paź 16, 2020 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz trudno kupić auto używane, żeby nie miało ukrytych wad. Jeżeli właśnie na tym Wam zależy zajrzyjcie do firmy arlpor Toruń samochody używane. Wszystkie tam oferowane auta są po dokładnym przeglądzie i sprawdzone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mannia
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 357

PostWysłany: Nie Sty 24, 2021 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problemem naszego używanego samochodu było to, iż akumulator wymagał natychmiastowej wymiany na świeży egzemplarz. Całe szczęście, natknąłem się na ofertę Bat-Profi https://www.batprofi.pl/oferta u których można zakupić akumulatory wszelkiej maści. Zakupiłem stosowny akumulator i ruszyłem w drogę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1328

PostWysłany: Wto Mar 16, 2021 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zerknąć sobie tutaj https://citymag.pl/zapchany-filtr-paliwa-poznaj-objawy-i-przyczyny-awarii/ . Macie tam bowiem ciekawy artykuł na temat zapchanego filtru paliwa. Warto go przeczytać. Można się tam bowiem dowiedzieć jakie są objawy oraz przyczyny takiej usterki. Myślę, że taka wiedza możne się naprawdę przydać. Będziecie bowiem wiedzieć co się dzieje z waszym autem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Owocowiec
Antyk
Antyk


Dołączył: 17 Mar 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sro Mar 17, 2021 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie kupujecie części? Zajmujecie się tym sami?
_________________
PIT 36
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sima
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 681

PostWysłany: Pią Mar 19, 2021 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to różnie, i najczęściej zajmuje się tym mąż, bo ja mam alergię na tak drogie zakupy Very Happy Ostatnio właśnie zamawiał turbosprężarkę w sklepie Ream Poland https://sklep.reampoland.com/ Nie są to tanie rzeczy, więc wolałam się w tym czasie oddać pasji malarstwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JarekIz
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 837

PostWysłany: Pon Mar 29, 2021 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając fajnych ofert aut nowych i używanych to jak najbardziej warto wymienić salon Auto Res który mieści się w Rzeszowie. Ja jestem zdecydowanym zwolennikiem zakupu aut z pewnym rąk, tym bardziej jeżeli chodzi o modele kilkuletnie. Tutaj wszystko zostało dokładnie sprawdzone, zapewniają dobre ceny i terminowość prowadzonych realizacji również jeżeli chodzi o późniejsze serwisowanie. Wybraliśmy tutaj Fiata Tipo jako auto rodzinne i dla żony Hyundaia i20. Na ten moment nie mam zastrzeżeń!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andrzejek91
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Mar 2021
Posty: 3

PostWysłany: Pon Mar 29, 2021 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli potrzebujecie dobrego używanego auta mogę polecić stronę, z której korzystam od paru lat. Mój najnowszy zakup to Ford Edge Poznań . Jeszcze ani razu się nie zawiodłem, stąd moja pewność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamMannam
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 27 Paź 2020
Posty: 30

PostWysłany: Wto Mar 30, 2021 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie samochód terenowy to zdecydowanie przyda się do niego wyciągarka elektryczna, możecie taką znaleźć na https://terenowiec.pl/pl/482-wyciagarki-elektryczne-230v Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayczak
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 424

PostWysłany: Pon Kwi 12, 2021 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Używane auto też potrzebuje dobrej polisy ac i oc, tutaj https://ubezpieczenieauta.com.pl/ macie stronę na której znajdziecie fajne porady co do wyboru ubezpieczenia. Mi ją polecił kuzyn i przydała się jak szukałem nowej polisy, na rynku ofert jest mnóstwo więc dobrze wybierać z głową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1248

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2021 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto tutaj wspomnieć o firmie e-lakiernik.net link, bo w końcu o każdy samochód trzeba też odpowiednio zadbać. A tam znajdziecie naprawdę wysokiej jakości artykuły przykładowo do polerowania oraz lakierowania karoserii. Ich oferta jest bardzo obszerna i zarazem atrakcyjna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aneaf
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 118

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2021 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sprawie wymiany oświetlenia samochodowego to skierujcie się do sklepu internetowego Moto Parts https://sklep-otoparts.pl/zarowki-led W rozsądnych cenach dostaniecie tam oświetlenie samochodowe, ale też bezpieczniki, czujniki parkowania, ringi czy spryskiwacze lamp. Dodam, że szybko realizują zamówienia, warto mieć na nich namiar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mateo100
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 18 Lis 2020
Posty: 105
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pią Maj 07, 2021 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie zakupić używany pojazd, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://unilink.pl/porady/jak-sprawdzic-samochod-uzywany-i-gdzie-szukac-historii-pojazdu . Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych informacji na temat tego, gdzie należy szukać historii pojazdu. Takie dane są bardzo ważne, aby podjąć słuszną decyzję. Właśnie dlatego warto sobie zerknąć na stronę Unilink . Macie tam również inne porady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pią Maj 07, 2021 09:37    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group