Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kredyt gotówkowy
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fretka1
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 237

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 14:59    Temat postu: kredyt gotówkowy Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zauważyłam iż jest możliwość wzięcia kredytu przez system bankowości internetowej. Czy ktoś z tego korzystał? Na jakiej zasadzie to działa? Czy trzeba potwierdzić taką operację osobiście w banku? Czytałam ranking kredytów gotówkowych i nie wiem na jaki ewentualnie bank się zdecydować .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Kwi 17, 2019 14:59    Temat postu:

Powrót do góry
nowaa
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 18

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zawsze pierwszy wybór jest tym najlepszym. Warto wybrać mądrze i przy pomocy https://www.kredyty-gotowkowe.net co daje Ci pewność, że kredyt upatrzony przez Ciebie jest najlepszą decyzją. Mają także różne rankingi czy panel pomocy związanej z finansami, więc cała masa wiedzy, bardzo przydatnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RafalM
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 90

PostWysłany: Wto Maj 14, 2019 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z usług firmy HabzaFinans i jest bardzo zadowolony z wspólpracy z nimi.
Pomagają z kredytami gotówkowymi, leasingami, a dla zadłużonych z konsolidacja chwilóweklub uzyskaniem pożyczki. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klara435
Antyk
Antyk


Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 13

PostWysłany: Wto Maj 14, 2019 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci są różnego rodzaju porównywarki i rankingi. Warto z nich skorzystać zanim podejmiemy ostateczną decyzję.
_________________
esentire.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można porównywać kredyty i pożyczki jak chce się wziąć jakiś dla siebie. Też widziałam taką opcję jaką jest odnawialna linia finansowania www.finiata.pl i takie szybkie pieniądze są dobrą opcją jak ma się swój biznes. Można w każdej chwili korzystać z takich pieniędzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kordi33
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 108

PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. A jak w Polsce wygląda sprawa pośredników? My w Norwegi mamy stronę localmarket dzięki której możemy skontaktować się z pośrednikiem, który pomoże nam znaleźć usługę w przystępnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pukla123
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 25 Maj 2019
Posty: 164

PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także szukam jakiejś sensownej firmy pożyczkowej. Zamierzam otworzyć własny sklep internetowy. Także trochę kasy na początek się przyda na reklamę w sieci i pozycjonowanie strony. Bo oprogramowanie do sklepu już zakupiłam z tej strony https://sellintegro.pl/17-shoper Teraz można je za darmo testować przez 30 dni, zobaczymy jak się sprawdzi. Na razie wydaje się być ok, jest bardzo intuicyjne i łatwe w obsłudze dla przeciętnego użytkownika Internetu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marta3
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 24 Sty 2019
Posty: 97

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 07:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o pożyczki to ja polecam Intratka.pl. U nich zawsze otrzymuję pozytywną decyzję kredytową, jestem zadowolony z obsługi. Cała procedura złożenia wniosku jest maksymalnie uproszczona, zresztą tutaj https://www.intratka.pl/jak-pozyczyc są wszystkie informacje na ten temat. Polecam wszystkim bardzo serdecznie! Pewna i sprawdzona firma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RafalM
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 90

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawym rozwiązaniem może być restrukturyzacja kredytowa, jeśli ktoś ma kredyty , a potrzebuje gotówki to może przesunąć płatność raty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RafalM
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 90

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo często śledze strony kredytowe, ostatnio znalazłem bardzo ciekawy artykuł o refinansowaniu chwilówek: https://jakwyjsczdlugow.pl/czym-jest-i-na-czym-polega-refinansowanie-pozyczki-chwilowki/
Bardzo pomocny artykuł który, może niektórym pomóc wyjść z zadłużenia i nie wpaść w spiralę długów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marinka88
Antyk
Antyk


Dołączył: 31 Paź 2018
Posty: 4

PostWysłany: Sro Sie 07, 2019 01:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie myślałaś może o otwarciu linii kredytowej? Może to by było dla Ciebie lepszym rozwiązaniem zważywszym, że oprocentowanie nie jest duże i spłacasz to wraz z nabyciem środków na koncie. Moim zdnaiem to bezpieczny 'kredyt', ja sama posiadam takie konto bankowe w Toyota Bank https://www.toyotabank.pl/dla-ciebie/kredyty-i-pozyczki/kredyty-odnawialne/linia-kredytowa/szczegoly/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kordi33
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 108

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 09:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mając kredyt i chcąc kolejny, niezwykle istotne jest, to czy nie jesteśmy/byliśmy wpisani w Krajowy Rejestr Długów. Jeśli nasza historia wskazuje na to, że mieliśmy problemy
ze spłatą jakiegokolwiek kredytu/pożyczki, wtedy bank zapewne nie da nam następnego kredytu. Należałoby wiec sprawdzić czy nie zostaliśmy wpisani w Krajowy Rejestr Długów przed pójsciem do banku niż marnować swój czas.
Możemy to sprawdzić na stronie doradców kredytowych z Habza Finanse - Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patrycja
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 152

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tej stronie w bardzo czytelny sposób przedstawiono jak wygląda wzięcie pożyczki przez internet https://www.latwykredyt.pl/blog/pozyczka-przez-internet-na-konto-jako-uzupelnienie-oferty-nowoczesnych-uslug-finansowych To rzeczywiście bardzo wygodny sposób na szybkie załatwienie potrzebnej gotówki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alane91
Antyk
Antyk


Dołączył: 13 Sie 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to zbyt duże ryzyko.

__

Jak wróżyć z Tarota
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yoda84
Antyk
Antyk


Dołączył: 13 Sie 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiedziałem, że jest możliwość wzięcia kredytu w banku przez internet. Chyba, że to nie o taki chodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sie 13, 2019 21:28    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group