Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wypoczynek Wakacyjny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polina
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 09:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wakacji jeszcze nie planuję, póki co rozważam wyjazd nad morze na majówkę. Mam już upatrzone miejsce - to Primavera w Jastrzębiej Górze. Organizują tam majówkę w terminach 27.04 – 01.05.2018 oraz 01.05 – 06.05.2018 r. https://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/majowka-nad-morzem-2018/ . Pakiet zawiera noclegi, wyżywienie oraz mnóstwo zajęć dla dzieci i dorosłych. Nawet jak pogoda nie dopisze to na miejscu jest tyle atrakcji, że nikt nie będzie się nudził.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Mar 06, 2018 09:14    Temat postu:

Powrót do góry
bakerdonald
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 07:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja planuję w tym roku wybrać się do jakiegoś miasta w Polsce. Myślę nad Krakowem, bo byłem na konferencji w tym roku w hotelu best western galicya kraków i bardzo mi się tam spodobało. Poza tym samo miasto robi wrażenie, szczególnie gdy się jeszcze nie zwiedzało tamtejszych zabytków.
Powrót do góry
bored
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam sugestię aktywnego spędzenia tego czasu. Np. wakeboarding może być ciekawym urozmaiceniem, jeśli jeszcze tego nie znacie. Warto mieć jakiś w zanadrzu zaufany wake serwis, jeśli coś się zmaści....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wieniawka
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja prawdopodobnie razem z mężem wybiorę się na weekend do Wrocławia, ale jeszcze nie ustaliliśmy konkretnego terminu. Myślę o tym, żeby wybrać apartament od http://www.kingsapartments.pl/apartamenty/ . Od znajomej wiem, że są to najlepsze apartamenty we Wrocławiu ze świetną lokalizacją , no i ogólnie są bardzo zadbane i przestronne. Może ktoś z was już korzystał z tych apartamentów?
Powrót do góry
renatka92
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! :)
Ja na krótki wypad (niekoniecznie na wakacje, chociaż oczywiście - też można!) polecam z całego serca Kraków! Jestem absolutnie zakochana w tym mieście. Znajdziecie tu zieleń (Park Decjusza, Bagry, Zakrzówek, Kopce, etc) ale także jest co robić poza tym - czyli mnóstwo Muzeów, kin, restauracji, klubów, pubów i co tylko sobie zażyczycie. ;) Na pewno nie będziecie się tu nudzić.
Także nie zwlekaj! apartamenty w krakowie zarezerwuj szybko i łatwo w necie i ciesz się świetnym odpoczynkiem. :d
Powrót do góry
Gerard556
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miejsce które koniecznie trzeba odwiedzić to Indonezja, wspaniałe okoliczności przyrody...wyspy,morza, rzeki, góry,wulkany. Niesamowite plemiona i ich kultura oraz sztuka, różnorodne gatunki roślin i zwierząt jak na przykład warany zwane smokami z Komodo. Zajrzyjcie sobie na blog https://duabenua.com/pl/
myślę,że taka wycieczka i Wam zapadnie w pamięci na zawsze.
Powrót do góry
Jureck
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku planuję wypocząć gdzieś za granicą. Mam w planach wczasy w Francji. Znalazłem już nawet ciekawą ofertę wycieczkową do tego kraju na stronie https://tripkiller.pl/ , dzięki której będę mógł zwiedzić Lyon. Zawsze chciałem odwiedzić te stare, francuskie miasto. Ponoć roi się tam od wielu atrakcji turystycznych. Poza tym miasto te słynie z wyrobu wielu doskonałych serów i czerwonych win.
Powrót do góry
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w tym roku zwiedzamy z rodziną Polską, na kolejne miasto idzie Kraków, szukam własnie w necie taniego noclegu w Krakowie i znalazłam to http://www.premiumhostel.pl/ Ładny hostel, super wnętrza, przystępne ceny... Chyba zabukujemy. Plażowanie moze za rok w ciepłych krajach Smile
Powrót do góry
semira9932
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 08:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy lubi wakacje spędzać inaczej. Inni podróżują i spędzają czas aktywnie, a inni imprezują i odpoczywają na plaży. Ja chyba bardziej należę do tego drugiego typu, ale pozwiedzać też lubię. W tym roku z koleżankami wybieramy się na rejs po Wyspach Hiszpańskich z podrozeirejsy.pl. Mam nadzieję, że będzie super.
Powrót do góry
Kicałka
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku chce być aktywny równiez na wakacjach. Chciałbym pojeździć na rowerze w jakiś malowniczym otoczeniu. Mam rower , którym poruszam się u siebie i to raczej na nim wolałbym jeździć na wakacjach. Pomyślałem, że lecąc samochodem zabiorę go ze sobą. Udało mi się trafic na takie artykuł https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/16882/transport_roweru_samolotem_walizki_i_torby i widze, że nie jest to zbyt skąplikowane, tylko jak wygląda to w praktyce. Przewoziliście już tak rower ?
Powrót do góry
agatula
Oświecenie
Oświecenie

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w tym roku wybieramy się całą rodzinką do Chałup. Zatrzymamy się w hotelu Meridian http://www.hotelmeridian.pl/. połozony blisko stacji PKP, nad samą zatoką. Przestronne i komfortowe pokoje, smaczna kuchnia i mnóstwo atrakcji na terenie obiektu - basen, spa, kącik zabaw dla dzieci i bilard.
Powrót do góry
uwędzona
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak jest taka piękna pogoda w Polce, warto korzystać z uroków naszego morza czy gór. Ja w lecie staram się zwiedzać jak najwięcej, bo tyle się mówi, że cudze chwalimy, a swego nie znamy Very Happy Często zabieram ze sobą grill na gaz i nie muszę się martwic o jedzenie. Polecam wypróbować ;p
Powrót do góry
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
munka
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, w tym roku faktycznie jest piękna pogoda ale ja postanowiłam spędzić urlop w górach, tak dla odmiany. Nie znaczy to że nie będę się opalała, będę korzystała z kąpieli wodnych i słonecznych na basenach termalnych https://www.termabania.pl/ w Białce Tatrzańskiej
Powrót do góry
Migigabi
Barok
Barok

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PRzed wakacjami lubię się wystroić, ale jak wyrzucić T-shirty ze swojej szafy? Odpowiedź znajdziecie tutaj: http://fashionableway.net/t-shirty-i-sprzatanie-w-szafie/
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Cze 18, 2018 14:13    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11
Skocz do: