Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wypoczynek Wakacyjny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martaaa
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Maj 26, 2020 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w te wakacje w końcu chcę nauczyć się windsurfingu i zarezerwowałam już nawet kurs. Ktoś z Was potrafi surfować?
Reklama

Wysłany: Wto Maj 26, 2020 21:35    Temat postu:

Powrót do góry
Mannia
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Cze 03, 2020 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wymarzyłam sobie wypoczynek w górach. Za miejsce noclegu wybrałam miejsce z widokiem na Karkonosze, czyli hotel https://www.lesny-kurort.pl/ . I wszystko wskazuje na to, że był to w pełni udany wybór. Na miejscu wypoczęłam za wszystkie czasy , przy okazji zwiedziłam wszelkie szlaki turystyczne. Istna rewelacja!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majowa
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sob Cze 06, 2020 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku wybieram się do rodzinki do Anglii. Ale chyba zamiast samolotu, wybiorę bezpieczniejszą opcję- podróż busem.
nedo
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Lip 02, 2020 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas już jest pełna radość Smile właśnie zarezerwowaliśmy sobie piękny apartament w Chorwacji Smile znaleźliśmy cudem wolne miejsca na koniec lipca przez http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/ - już nie mogę się doczekać bo myśleliśmy, że w tym roku nici z wakacji ale jednak chyba się uda całe szczęście odwiedzić te piękne okolice Smile
Powrót do góry
fondej13
Barok
Barok

PostWysłany: Wto Lip 14, 2020 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy kiedykolwiek byłeś w Świnoujściu? Jeśli nie to serdecznie zachęcam odwiedzić te magiczną okolicę. Pamiętaj, że o jakości wyjazdu w znacznym stopniu decyduje nocleg. Dlatego wybrałem ofertę http://www.villaherkules.pl/ . Miejsce te wywarło na mnie spore wrażenie, w szczególności ze względu na bardzo komfortowe warunki!
Powrót do góry
panhard
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Wto Lip 21, 2020 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat https://bremaboats.de/info/aluboot
Powrót do góry
adam22
Barok
Barok

PostWysłany: Sro Lip 22, 2020 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pensjonat w Szczawnicy https://willalala.pl oferuje noclegi z wyżywieniem dla osób, które cenią sobie unikalną domową atmosferę. To doskonałe miejsce na weekendowy wypoczynek ale także na dłuższy pobyt z rodziną i cieszenia się ze spokoju w otoczeniu przyrody.
Powrót do góry
konwalia
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Pon Lip 27, 2020 09:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przynajmniej raz na rok odwiedzam polskie morze, bardzo lubię tam jeździć, ostatnio odkryliśmy z mężem super hotel w Gdańsku ttps://www.famagdansk.pl/ . Lokalizacja to największa zaleta bo dosłownie sama starówka, ale dodatkowo dobre jedzenie i przestronne pokoje.

Ostatnio zmieniony przez konwalia dnia Czw Lip 30, 2020 09:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
PatrycjaKa
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Pon Lip 27, 2020 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o tym, zeby np wynająć jacht i popłynąć sobie nim np do Chorwacji ?Smile Znalazłam bardzo fajną opcję https://www.sailor.pl/pl/czartery-jachtow-w-chorwacji Najchętniej udałabym sie do Splitu i stamtąd sobie popływała Wink Uprawnienia mamy, więc nie będzie potrzeby skorzystania z pomocy Skiper Wink
Powrót do góry
Dianka
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Czw Sie 06, 2020 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku kierunek campingi Europa i to samochodem. Jakoś wolę trzymać rękę na pulsie, a też nie chcę całkowicie rezygnować z wyjazdów Smile
Powrót do góry
marzenka22Walc1
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Sie 12, 2020 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadę na wakacje i interesuje mnie to miejsce hotel Radom. W ofercie maja śniadanie i miejsce do zabawy dla dzieci. Blisko miasta ale na uboczu. Co sądzicie ? Widząc te tłumy na plażach i w górach to raczej nie zachęca do rezerwacji dlatego postawiłem spróbować blisko Warszawy. Może ktoś był?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Trini
Oświecenie
Oświecenie

PostWysłany: Czw Paź 01, 2020 05:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś nigdy nie pomyślałam by urlop spędzić w Radomiu. Zdecydowanie wolę bardziej wakacyjne klimaty. W tym roku padło na Rewal, bo wczasy za granicą odpadały ze względów bezpieczeństwa. W Rewalu wynajęliśmy domek w ośrodku Adamówka - http://www.wakacjewrewalu.com.pl/wakacje-w-rewalu/ i bardzo dobrze spędziliśmy czas. Ośrodek jest położony blisko morza, ale w cichej i spokojnej okolicy. Domków jest tylko 8 i są od siebie oddalone o 3-4 metry, tak więc każdy może wypoczywać bezpiecznie na swoim tarasie. Dodatkowo domki przed przyjazdem nowych gości są dezynfekowane, a więc w pełni bezpieczne. Właściciele są mili i chętnie służą pomocą. A cały ośrodek nowy, zadbany, fajnie urządzony.
Powrót do góry
olechnatalia0
Antyk
Antyk

PostWysłany: Nie Lis 01, 2020 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wspaniale wspominam wakacje w zeszłym roku póki cała ta pandemia nie zniszczyła ludziom większości planów. Wyjechałam wtedy do Hiszpanii gdzie odnalazłam bajeczne apartamenty na wynajem alicante. Polecam każdego taką ucieczkę od codzienności do malowniczej Hiszpanii!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dianka
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Pią Lis 06, 2020 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko na wypoczynek wakacyjny, ale nawet na weekendowy wypad, z całego serca polecam stolicę włoskiego resenansu. Florencja mnie naprawdę ujęła Smile
Powrót do góry
Majkax
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Lis 10, 2020 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro mają to być porządne wakacje i solidny wypoczynek to ja polecam SPA. Można się bardzo zrelaksować podczas takiego wyjazdu. Świetne spa znajduje się także tutaj http://morskiwidok.com.pl/zabiegi-spa/ wybraliśmy się tam ostatnio z mężem. Cicha i malownicza okolica. Hotel, w którym znajduje się spa leży w pobliżu bardzo leśnej ścieżki widokowej, po której mieliśmy okazję się przejść, bo niestety na kąpiel w morzu było już za zimno. Zakres zabiegów w spa szeroki, każdy znajdzie coś dla siebie. Używane tam kosmetyki świetnie pachną, a przy masażu człowiek tak odpływa, że można łatwo zasnąć
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Lis 10, 2020 14:07    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
Strona 14 z 15
Skocz do: