Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wypoczynek Wakacyjny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
will
Antyk
Antyk

PostWysłany: Nie Maj 12, 2019 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię podróżować do ciepłych krajów ponieważ nie znoszę zimy i chłodu. Najbardziej lubię Włochy - ludzie są uprzejmi, kuchnia przepyszna, każdego dnia można byczyć się na plaży, morze gorące... Szkoda tylko, że urlop jest taki krótki, a płacić trzeba w Euro.
Reklama

Wysłany: Nie Maj 12, 2019 20:53    Temat postu:

Powrót do góry
mareknowak007
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź  hotel pracowniczy łódź , jeśli szukasz czegoś taniego to w tym wypadku będzie najtaniej. Jeśli mają miejsca to na pewno użyczą Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moleczqa
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 12:09    Temat postu: hiszpania autokarem Odpowiedz z cytatem

Na wakacje zawsze wybieram takie kierunki, w których mam pewność, że pogoda będzie lepsza niż w Polsce. Szukam ciekawych ofert i wtedy decyduję się gdzie najlepiej pojechać. Aby nie przepłacać to zwykle wybieram opcję podróżowania autokarem i w tym roku wybór padł na Hiszpanię, ponieważ znalazłam ciekawy wyjazd na stronie: https://www.europol.com.pl/hiszpania. W tym kraju jeszcze nie byłam, ale o Hiszpanii słyszałam wiele dobrego, więc liczę, że to będą super wakacje.
Powrót do góry
dajana
Barok
Barok

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli możemy sobie na to pozwolić to na pewno idealnie sprawdzi się wycieczka na Bali
Powrót do góry
tukan
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam pomysłu, jaki kierunek podróży warto wybrać, żeby przeżyć super przygodę? Marzy mi się Azja typu Wietnam chociaż na własną rękę nie chce planować takiej wyprawy. Polecano mi skorzystać z oferty biura podróży CT Poland: http://ctpoland.com.pl/ , a mają zorganizowane wycieczki w azjatyckie rejony. A Wy jaki polecacie egzotyczny kierunek na wakacje?
Powrót do góry
wieniawka
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Czw Cze 13, 2019 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nadal nie macie żadnych pomysłów na spędzenie wakacji, to ja od siebie polecam wam Zakopane. Dla mnie jest to magiczne miejsce i mogłabym tam jeździć kilka razy do roku. Co do noclegów, to apartament najlepiej zarezerwować przez stronę https://www.goralpoleca.pl/ - dzięki temu możecie sporo zaoszczędzić.
Powrót do góry
Miroslawa
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Cze 13, 2019 23:04    Temat postu: A wakacje po wegańsku? Odpowiedz z cytatem

Hej, a co myślicie o wyjeździe na luksusowy camping? Nazywa się to glamping - czyli namiot z luksusami jak w hotelu...

Ostatnio znalazłam ekstra ofertę od https://veganhouse.pl/ i jestem bardzo szczęśliwa, bo jest to jedyny wegański ośrodek turystyczny w Polsce! W końcu mam gdzie jechać!
Powrót do góry
kasiakowa06
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Cze 17, 2019 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo często praktykuję taką formę wakacji. Zbieramy znajomych, wypożyczamy busa i jedziemy w góry. Fajna sprawa bo i koszt transportu niższy, i można się zrelaksować w czasie jazdy. I można wszędzie dojechać. Kiedyś jeździliśmy pociągami ale to nie na nasze nerwy. Mogę polecić zaufaną wypożyczalnię wynajem busów 9 osobowych Szczecin. Pozdrawiam
Powrót do góry
wieniawka
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Sro Cze 19, 2019 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wszystko zależy od tego jak sprecyzujesz swoje poszukiwania wymarzonej wakacyjnej oferty... Jeśli planujesz jechać gdzieś w Polskę , to może Zakopane? Apartament bez problemu możesz znaleźć na stronce http://apartamentyzakopane.pl/stoki.php - ja zawsze z niej korzystam i jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
bienia11
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wakacje warto zaplanować ze sprawdzonym biurem podróży, który nie tylko da nam gwarancję wyjazdu ale również zapewni na miejscu niebanalne atrakcje, zwłaszcza dla dzieci, które oczekują na wspólnym wyjeździe ciekawych aktywności. Polecam ofertę biura podróży https://www.coraltravel.pl/. W ich ofercie znajduje się również wiele propozycji spontanicznych wyjazdów, które nie tylko są w promocyjnej cenie ale przede wszystkich są możliwością, dla tych co urlop planują z różnych względów na ostatnią chwilę.
Powrót do góry
chorygen
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam na weekendowy wypad miasteczko w województwie lubuskim Wschowa. Piękne Lapidarium, średniowieczny rynek. Pod miastem browar regionalny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Super_ceny
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wakacyjne wycieczki z dzieckiem polecamy nosidełka i chusty dla dzieci Lenny Lamb. Przydadzą się szczególnie w miejscach, gdzie korzystanie z wózka jest utrudnione. Przekonaj się sam! Z maluchem wakacje też mogą być aktywne!
Powrót do góry
Lejla
Barok
Barok

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety pogoda nad polskim morzem to loteria dlatego znacznie lepiej udać się na wakacje zagraniczne! Szczególnie jeśli podróżujecie z dziećmi!
Powrót do góry
stecskowa
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak dla was, ale dla mnie najlepszy wypoczynek to aktywny wypoczynek Smile Lubie zwiedzać miasta, jeździć na rowerze. Pewnie wielu z was też preferuje takie spędzanie wakacji. Na takich wyprawach warto postawić na wygodne bagażniki samochodowe. Na stronie https://auto-carrier.pl znajdziecie spory wybór takich akcesoriów na wynajem
Powrót do góry
mayczak
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wypoczywałem w stolicy tydzień czasu było bardzo fajnie, super wspominam. Zatrzymałem się wraz ze znajomymi w hotelu http://hotellord.pl/ i chciałem ich pochwalić za bardzo dobrą obsługę oraz pokoje które były wyposażone we wszystko czego mogłem potrzebować. A sam hotel jest reprezentacyjny, takie lubię najbardziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Wto Lip 09, 2019 16:54    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11
Skocz do: