Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

atrakcyjny Facet
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Norka
admin
admin

PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 10:32    Temat postu: atrakcyjny Facet Odpowiedz z cytatem

Kobitki jak dbają o siebie Wasi I nie Wasi faceci? Ograniczają się tylko do mycia zębów i prysznica? Faceci w tej dyskusji są wręcz pożądani:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pon Cze 04, 2007 10:32    Temat postu:

Powrót do góry
Zaira
Barok
Barok

PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę,że mój mężczyzna raczej nie ma z tym problemu,aczkolwiek jeśli czasem zdarzy mu się "olać" dość ważną,choć nie najważniejszą kwestię,to delikatnie zwracam mu uwagę.Jak dotąd nie było zbyt wielu takich momentów Wink
Norka
admin
admin

PostWysłany: Wto Cze 05, 2007 08:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hihi jak pamiętam nasze początki znajomości( oczywiście mam na myśli siebie i swojego mężczyznę) to on starał się golił włosy na krociutko, oraz miał gładziutką buzkę to w efekcie sprawiało że wyglądał na strasznie młodziutkiego. Teraz zasugerowałam żeby nosił brodkę ładnie przystrzyzoną, dłuższe włosy, zmienił wodę po goleniu i jest elegancki zadbany facet. Kurcze parę drobnych szczegółów a wiele potrafią zmienićSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tradycyjny Facet
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam standardowo rano prysznic i ząbki a wieczorem no to jak wyjdzie. Reszte picowania odkładam na bok, no golenie 2 razy na tydzień. Dawniej jak nie musiałem wychodzić gdzieś dalej to się specjalnie nie przejmowałem, aż spodobała mi się jedna dziewczyna z sąsiedztwa. Siostra odrazu stwierdziła, że coś jest nie tak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norka
admin
admin

PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A no to to racja, po facecie to zawsze widać jak jakaś dziewczyna wpadła mu w oko bo taki odpicowany chodzi Very Happy
Powrót do góry
Węgielek
Moderator
Moderator

PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta...odrazu zaczyna się inaczej ubierać, zwraca uwagę, co się nosi. Chociaż ja tam nie wymagam, żeby broń boże depilował klatke, nogi, pachy, bo to mi zahacza o metroseksualizm ktorego nie lubie.
Norka
admin
admin

PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chociaż chyba w telewizji ostatnio uslyszałam, że zadbany facet powinien golić pachy....
Powrót do góry
Zaira
Barok
Barok

PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sądze Ilonko,aby to zahaczałoo metroseksualizm,to tak samo jakby wszyscy sportowcy ,pozbywający sie nadmiernegoowłosienie dla uzyskania bardziej opływowej powierzchni ciała byli 'metro'.Społeczeństwo się zmienia,coraz więcej rzeczy nowszych generacji wymyślają zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn właśnie.Przecież dla mężczyzn nietrudno znależć krem do twarzy dla suchej cery.Powinniśmy iść naprzód.Kiedyś też przecież wstydlwe było pokazanie kobiecych kostek,na drodze ewolucji wstydem jest pokazać się nago.Choć teraz coraz bardziej przez media upowszechnia się demonstrowanie swojej golizny.Ja uważam,że mężczyźni też mogliby się "tam golić" oraz pachy.Włosy na nogach niekoniecznie,bo to jeszcze odróżnia czasem mężćzyznę od kobiety.Ja w chwili obecnej nie wiem jak przekonać albo jak rozpocząć rozmowę na ten temat z moim mężczyzną.Boję się ,że ogranicze go w jakiś sposób,bo w końcu nam tez często doskwiera golenie nóg,pach i łona ,a czasem nawet całego ciała.To sprawia,że czasem nie możemy założyć spódniczki ,bo widać odrastające włoski.Słyszałam,że kobieta nigdy nie pójdzie do łóżka z nieogolonymi włosami na nogach?Pewnie to generalizacja,ale tak bardzo nam to doskwiera.
Gdy słyszy się w towarzystwie męskim,szczególnie po alkoholu,jak rozmawiająo koietach ,które się nie golą "tu i tam" i jak bardzo im to przeszkadza.A oni? Oni nie potrzebują conajmniej 30 min. przygotowania do wyjscia ,bo ni epotrzebują wykonywać większych ruchów maszynką.To może im wydac się "niemęskie",lecz oni tego nie robią z czystej wygody.IM SIĘ PO PROSTU NIE CHCE! Confused A kobieta nieogolona ,to albo stara panna albo ma okres... Rolling Eyes Powiedzcie ,czy nie?
Węgielek
Moderator
Moderator

PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam, że facet powinien być męski a nie golić sobie wszytsko. Sportowcy to sportowcy i nie ma co porównywać naszych facetów do sportowców. Dla mnie depilowanie się wszędzie zaczyna byc metroseksualizmem..nim się spostrzegnę on będzie chodizł na solarium, wcierał żel we włoski, aż pewnego dnia zauważę, że podbiera mi błyszczyk , albo krem do rąk..no błagam. facet moze byc zadbany a nie koniecznie odrazu wydepilowany wzsedzie..
Zaira
Barok
Barok

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 06:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To gdzie ta nowoczesność ? Rolling Eyes
Węgielek
Moderator
Moderator

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mówiłam, że w każdej kwestii jestem nowoczesna, w tej akurat nie. I zdania raczej nie zmienię.
Zaira
Barok
Barok

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok,szanuję Wink
Tradycyjny Facet
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy się nad tym nie zastanawiałem ale teraz jak myślę to wydaje mi się to trochę dziwne, czułbym sie trochę jak ciota. Choś jak bym wyczuł jaki jest stosunek do tego dziewczyny wiedziałbym że moge ją tym zaskoczyć i zadowolić to może, ale nie bez wyżutów, zdecydowałbym się na ten eksperyment. Ale na pewno było by to incydentalne a nie stałe zachowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norka
admin
admin

PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tradycyjny może spróbujesz i zostawisz tak na stałe Wink Kto wie kto wie
Powrót do góry
Węgielek
Moderator
Moderator

PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie, poza tym znowu...hmm...jakby to określić. Wszytsko będzie własnie zależało od dziewczyny, z którą się będziesz spotykać. Ale znowu na siłę się nie można zmuszać.
Reklama

Wysłany: Sro Cze 13, 2007 14:44    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: