Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Makijaż
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 405

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 10:23    Temat postu: Makijaż Odpowiedz z cytatem

Jaki wykonujecie makijaż na codzień? Makijaz oczu jest dla mnie ważny, duzo czasu poświęcam na to aby oko było ładnie pomalowane. Jakiś czas temu nosiłam także sztuczne rzęsy, musze pzyznać ze robiły robotę bo oko było bardzo efektowne i mega podkreślone. Osobiście wole najpierw obejrzeć produkt, co ostatnio robiłam w sklepie przy ulicy Wiejskiej w Warszawie http://noblelasheswarszawa.pl/ Nowe kępki juz mam, wiec znowu bede zakładac rzęsy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Wrz 24, 2018 10:23    Temat postu:

Powrót do góry
Merlota
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 25 Wrz 2018
Posty: 31

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja robię na co dzień bardzo delikatny makijaż. Trochę cieni i kredka, albo maluję same rzęsy.
_________________
Teraz jest najlepszy czas na depilację laserową! Wejdź na https://www.medme.pl/artykuly/depilacja-laserowa-vectus-gdynia,69540.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1275

PostWysłany: Nie Paź 28, 2018 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja muszę z wami się podzielić świetny odkryciem, a mianowicie znalazłam puder rozświetlający z drobinkami złota Golden Rose Terracotta Stardust https://malahit.pl/?s=golden+rose&post_type=product przeceniony o 20% , czyli z 29,90 zł na 23,12 zł. Super, prawda? W sklepie malahit.pl możecie w tej chwili znaleźć wiele takich promocji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super sprawa.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 16:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara1978
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 34

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również bardzo dużą uwagę przykładam do makijażu oczu i to na nich skupia się cały mój makijaż. Dlatego staram się mieć pod ręką fajne cienie, a nawet paletki cieni (Np. https://www.cocolita.pl/oczy/revolution-pro-paleta-cieni-do-powiek-nath-natalia-siwiec), z których zawsze można wyczarować coś zaskakującego. Lubię łączyć ze sobą różne kolory, a na takiej paletce mam wszystkie, które są mi do tego potrzebne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedziemy za kilka miesięcy na wesele i chciałabym załatwić taka usługę, jak makijaż i fryzura dla kilku Pan, ale żeby profesjonaliści przyjechali do hotelu. Widziałam, że fajną ofertę mają tutaj https://www.facebook.com/Mobile-Salon-Styli%C5%9Bci-z-dojazdem-473721966005656/ i są w stanie dojechać do takiego miejsca, jak Pałacyk Otrębusy gdzie właśnie sie zatrzymamy i mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Jest to wesele w Warszawie, a my mieszkamy dużo dalej, więc nikogo z makijażystów ze sobą nie przywieziemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zmoraja
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 290

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję byście sobie zerkneli do tego sklepu http://jejustore.pl/ Znajdziecie tu bardzo duży wybór kosmetyków koreańskich. Które szturmem zdobywają nasz rynek.Na pewno każda kobieta znajdzie odpowiednie dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brawoja
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 207

PostWysłany: Sob Sty 26, 2019 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam swiety spokoj z makijazem :d skorzystalam z uslug salonu Figaro w Warszawie bo wszystkie moje kolezanki bardzo zachwalaly i zrobilam sobie permanentny Very Happy brwi i gorna kreska, jestem mega zadowolona nie sadzilam ze moje brwi moga tak ladnie wygladac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MniejszaNiż
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 06 Paź 2017
Posty: 821

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy jest makijaż permenentny
Ale warto go zrobić w dobrym salonie kosmetycznym
Dlatego polecam makijaż permanentny Gliwice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tukan
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 367

PostWysłany: Pią Mar 29, 2019 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny! Znalazłam świetne kosmetyki od https://www.yourspa.pl/pl/c/MAKIJAZ/85 . Absolutnie pozbawione chemii, nie testowane na zwierzętach. Kosztują grosze, a są bardzo wydajne. Dla mnie mega odkrycie kosmetyczne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agatula
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 424

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2019 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co sądzicie na temat makijażu pernamentnego ? Ja zrobiłam sobie brwi i kreski na górnych powiekach i uważam, że to super pomysł! Najważniejsze jest to by zapisać się do dobrej linergistki, która zna się na rzeczy. Dla mnie taką osobą jest Dominika Kossakowska z salonu JEST PIĘKNIE ( w Wawie). Utalentowana, doświadczona. Ceny też nie są wygórowane Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicja89
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Kwi 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w zwykłe dni wykonuję zwykły makijaż tj podkład, tusz do rzęs i eyeliner. Nie lubię w tygodniu dużo czasu spędzać przed lustrem, szczególnie jeżeli spieszę się do pracy.
W weekend czy przed imprezą lubię bardziej zaszaleć Smile Ostatnio czytałam na http://dlakobietki.pl, że teraz w trendach makijażowych są błękity czy żółcie. Przy kolejnej okazji na pewno to wykorzystam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela25
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 128

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Ja przy wykonywaniu codziennego makijażu wykorzystuję najczęściej korektor, puder do twarzy, tusz do rzęs oraz róż. Na co dzień staram się unikać ciężkich i kryjących podkładów, które niepotrzebnie obciążają i wysuszają moją skórę. Te kilka wymienionych przeze mnie produktów, w zupełności wystarczają mi do stworzenia naturalnego, lekkiego makijażu, który zakryje moje niedoskonałości i podkreśli moją urodę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kosmetyczka
Antyk
Antyk


Dołączył: 10 Cze 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto Cze 18, 2019 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troszkę znam się na makijażu i postanowiłam zamówić zestaw startowy do przedłużania rzęs Smile udało mi się bez problem je zaaplikować Smile moje oko wydaje się teraz większe i o wiele atrakcyjniejsze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koskor
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Cze 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arrow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Cze 24, 2019 11:48    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group