| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
Zaira Barok


Dołączył: 31 Maj 2007 Posty: 71
|
Wysłany: Nie Cze 03, 2007 17:43 Temat postu: Filmy z przesłaniem |
|
|
Jak kończą mężczyźni,których trzymają się głupie żarty.
Mnie zatkało. _________________ Szczęście jest jak motyl: kiedy usiłujesz je złapać, zawsze wymyka ci się z rąk. Ale jeśli cichutko usiądziesz, to może samo do ciebie przyleci. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Nie Cze 03, 2007 17:43 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Norka admin


Dołączył: 18 Kwi 2007 Posty: 190 Skąd: Toruń
|
Wysłany: Pon Cze 04, 2007 10:35 Temat postu: |
|
|
| Ja generalnie lubię firlmy z cyklu łatwe lekkie i przyjemne, ale to nie znaczy że są one bez głębszego przesłania. Ja zawsze po obejrzeniu filmu odzyskuję wiarę w człowieka:) |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Węgielek Moderator


Dołączył: 31 Maj 2007 Posty: 84 Skąd: z łódki
|
Wysłany: Wto Cze 12, 2007 16:33 Temat postu: |
|
|
Ja wogóle lubię filmy, które są miłe lekkie i przyjemne, nie wymagają ode mnie zbyt wielkigo myślenia xD. Lubię bardzo "Piratów z Karaibów"...Ach , ten Deep jako Sparrow *wzdycha* _________________ Lycantrophy |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Gormit Antyk

Dołączył: 06 Gru 2013 Posty: 16 Skąd: Kraków
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
malamumia Antyk

Dołączył: 18 Lut 2017 Posty: 2
|
Wysłany: Nie Lut 19, 2017 14:13 Temat postu: |
|
|
Myszy i ludzie
film pokazujący historię dwóch przyjaciół żyjących w czasie wielkiego kryzysu. obraz pokazuje, ze mozliwa jest przyjazn miedzy w pelni sprawnym mezczyzną a uposledzonym rowiesnikiem. Pełno emocji i wzruszenia. Do tego genialna kreacja Johna Malkovicha. Polecam! _________________ blog o życiu |
|
| Powrót do góry |
|
 |
lil22 Antyk

Dołączył: 13 Mar 2017 Posty: 1
|
Wysłany: Pon Mar 13, 2017 08:47 Temat postu: |
|
|
Na obcej ziemi - jedyny fajny film z Segalem _________________ http://365sportu.pl |
|
| Powrót do góry |
|
 |
keesdemer Antyk

Dołączył: 29 Mar 2017 Posty: 1
|
Wysłany: Czw Mar 30, 2017 14:14 Temat postu: |
|
|
Mi bardzo spodobał się film Piekny umysł. Opowiada o profesorze chorym na schizofrenię. W pewnym momencie mnie zatkało. _________________ Zobacz jak poradzić sobie ze szparami nakątnymi |
|
| Powrót do góry |
|
 |
lewzyta Antyk

Dołączył: 25 Cze 2017 Posty: 1
|
Wysłany: Pon Cze 26, 2017 11:33 Temat postu: |
|
|
Skazani na Shawshank mnie jakoś poruszyło, sam do końca nie wiem w jakim sensie, żeby brać z życia i korzystać ile wlezie ? Albo coś takiego ^^. _________________ Dezynsekcja owadów |
|
| Powrót do góry |
|
 |
marcjannafrid Antyk

Dołączył: 27 Cze 2017 Posty: 1 Skąd: Tychy
|
Wysłany: Wto Cze 27, 2017 13:30 Temat postu: |
|
|
Bucket list, fajnie daje do myślenia jeśli chodzi o smutną acz prawdziwą kwestię końca życia i zrealizowanych podczas jego marzeń. _________________ Odławianie zwierząt |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Zarysowy187 Antyk

Dołączył: 21 Lip 2017 Posty: 1 Skąd: Kielce
|
Wysłany: Czw Lip 27, 2017 12:11 Temat postu: |
|
|
Chyba Zielona Mila się kwalifikuje do tego typu gatunku filmowego nie ? _________________ producent kosmetyków |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Dostrzezalny667 Antyk

Dołączył: 21 Lip 2017 Posty: 1 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: Czw Lip 27, 2017 20:36 Temat postu: |
|
|
Zdecydowanie choć nie wiem do końca jaki tam jest akurat morał główny . _________________ tanie tusze do drukarek hp |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Pociagajacy368 Antyk

Dołączył: 19 Sie 2017 Posty: 1 Skąd: Katowice
|
Wysłany: Pon Sie 21, 2017 19:48 Temat postu: |
|
|
W sumie te wszystkie wojenne filmy niosą zawsze jakiś morał.
____________
SW11 Medical _________________ SW11 Medical |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Przyrodzony451 Antyk

Dołączył: 25 Sie 2017 Posty: 1 Skąd: Tarnów
|
Wysłany: Wto Sie 29, 2017 08:36 Temat postu: |
|
|
Mój Przyjaciel Haiko - świetny i bardzo wzruszający. _________________ elektroniczna wymiana danych |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Viorika884 Antyk

Dołączył: 25 Sie 2017 Posty: 1 Skąd: Olsztyn
|
Wysłany: Sro Sie 30, 2017 10:48 Temat postu: |
|
|
Nie lubię tego gatunku, zawsze są strasznie płaczliwe a ja chcę się zabawić przed TV a nie smutać . _________________ plastry do tapingu |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Juliusz233 Antyk

Dołączył: 25 Sie 2017 Posty: 1 Skąd: Bydgoszcz
|
Wysłany: Sro Sie 30, 2017 15:38 Temat postu: |
|
|
Ale czasem taki film tak wkręci że to właśnie jest przyjemność . _________________ tanie opony |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Sro Sie 30, 2017 15:38 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|