Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowe formy reklamy biznesu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alfred3332
Antyk
Antyk


Dołączył: 26 Lut 2020
Posty: 3

PostWysłany: Sro Lut 26, 2020 08:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie takie coś od bardzo dawna interesuje.Bardzo dobrze że taki wątek jak ten jest.
_________________
logo projekt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lut 26, 2020 08:18    Temat postu:

Powrót do góry
leśnikowa
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 142

PostWysłany: Sro Mar 18, 2020 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze to ja nie wiem jakie są te nowoczesne formy reklamy, ale dla mnie obecnie to skuteczną jest ta prowadzona w internecie. Już kilka kampanii przeprowadziła dla nas agencja http://marketing-net.pl/ która świetnie wie jak trafić do poszczególnych grup wiekowych w sieci. Bo tak naprawdę to oferujemy różne usługi dla ludzi w różnym wieku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panhard
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 2250

PostWysłany: Pon Mar 23, 2020 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesuje Cię ten temat a chcesz dowiedzieć się więcej ? Sprawdź to: https://www.artykuly-sponsorowane.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kazimierz3332
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Mar 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pią Mar 27, 2020 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz bardzo dużo osób zastanawia się nad dobrą formą reklamy.Ja od dawna korzystam z usług firmy grafika i skład DTP i naprawdę nie narzekam.Jest tak jak sobie zaplanowałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CaroCaro_89
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Cze 2020
Posty: 3

PostWysłany: Pon Cze 15, 2020 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może reklama w mediach społecznościowych? Posiadasz stronę internetową? Zawsze byłam zwolenniczką tradycyjnych form reklamy ale trzeba iść z duchem czasu. Skorzystałam zatem z pomocy agencja marketingowa Zielona Góra i to był dobry krok. Wcześniej działając na własną rękę tylko bez sensu wydawałam pieniądze a efektu brak. Teraz jestem zadowolona Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ekhar
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Cze 2020
Posty: 4

PostWysłany: Nie Cze 21, 2020 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to nie nowa forma reklamy, ale bardzo podobają mi się takie "gadżety" jak potykacze i stojaki reklamowe https://retio.pl/potykacze-stojaki-reklamowe - można ustawić przy stoisku na targach albo nawet podczas konferencji, można ustawić jako stojak pod ulotki czy broszury informacyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
megi25
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 16 Sty 2020
Posty: 28

PostWysłany: Sro Lip 15, 2020 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne projekty graficzne zrobią wam graficy ze studia Artlime. Jestem zadowolona ze współpracy z nimi, szczególnie, że wszystko zawsze wykonane jest na czas, no i jaka jakość ! Smile Nie zawiedziecie się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1321

PostWysłany: Wto Lip 21, 2020 05:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najprostsze rozwiązania są zawsze najlepsze. Właśnie dlatego warto sobie tutaj https://www.infobrokering.com.pl/baza-firm-zagranicznych zerknąć. Macie tam bowiem namiar na miejsce, gdzie są dostępne w sprzedaży konkretne bazy firm. Można poszukać idealnego rozwiązania. Jeśli bowiem określicie swój target klientów, to łatwo będzie odnaleźć odpowiednią bazę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korvaa
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Wrz 2020
Posty: 5

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2020 08:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dobrą formą reklamy jest grafika komputerowa różne bannery, loga i tak dalej dlatego sam idę teraz do szkoły policealnej na kierunek https://www.proedukacja.edu.pl/grafik-komputerowy-multimediow i zamierzam w przyszłości na tym zarabiać dobre pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andzejoxmixx
Antyk
Antyk


Dołączył: 26 Sie 2020
Posty: 15

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2020 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj panowie dobrze sobie radzą, może podpatrz stategię od nich?Płyty plexi. Konkurencyjność jest teraz dużo i trudno się poruszać po rynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1239

PostWysłany: Sro Paź 21, 2020 08:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co na ten temat myślicie, ale też wiele osób przykładowo wykonuje sobie różne napisy reklamowe z styroduru. Można byłoby też pomyśleć nad taką opcją. Jakbyście chcieli wykonać sami takie litery, czy gotowe napisy, to możecie zajrzeć do firmy fabertec.pl. Tam dostępna jest chociażby farba kolor ral szary, która przyda wam się do oprawy tego materiału.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1321

PostWysłany: Nie Lis 15, 2020 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszeliście już o Ambasly? Jeśli nie, to myślę, że warto zainteresować się ich propozycją. Dzięki nim można zbudować dużą bazę klientów. Marketing poleceń, to dobre rozwiązanie wielu różnych usług. Polega to na tym, że nasz klient otrzymuje link, dzięki któremu poleca nas swoim znajomym za co otrzymuje różne bonusy. Taki marketing ma naprawdę wiele zalet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JarekIz
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 813

PostWysłany: Nie Sty 03, 2021 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto zastanowić się nad tym jak zostać youtuberem i przede wszystkim warto przekonać się jak dobrze można na tym zarobić rozwijając swoje pasje i zainteresowania. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą temat nam się rozwinie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arnidia
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 15 Sty 2019
Posty: 93

PostWysłany: Wto Sty 05, 2021 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej firmie świetnie sprawdziło się odświeżenie wizerunku. Zamówiłem na stronie https://www.vizer.pl/oferta/litery-przestrzenne/ nowe logo i neonowe litery do zawieszenia nad zakładem i od tamtej pory odwiedza nas dużo więcej klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kabisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 860

PostWysłany: Pią Cze 11, 2021 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast jeżeli szukacie dobrych specjalistów w zakresie działań marketingowych oraz pomocy w budowie Waszego biznesu online to tutaj na pewno warto zwrócić uwagę na agencję BuzzMarket któzy świadczą takie usługi jak Wizytówki NAP i Katalogowanie pozwalają budować zasięgi, ale i swoją pozycję w wyszukiwarce google Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Cze 11, 2021 21:12    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group