Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezent dla faceta
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasi Mężczyzni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kapuczina
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Lut 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 15:03    Temat postu: Prezent dla faceta Odpowiedz z cytatem

Moze cos z kosmetykow bedzie dobrym wyborem? Jesli to co pomoze .. on zapuszcza brode (wlasciwie ma to w planach).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lut 22, 2019 15:03    Temat postu:

Powrót do góry
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 1304

PostWysłany: Sob Lut 23, 2019 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że kosmetyki będą dobrym wyborem, może być to na przykład coś do golenia. Zamiast kosmetyków możesz też postawić na akcesoria, ja na przykład ostatnio zamawiałam dla męża na stronie https://beardman.pl żyletki do golenia Smile Ogólnie to w sklepie tym jest sporo różny kosmetyków i akcesoriów dla mężczyzn, więc polecam się tam rozejrzeć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martasusel
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 22 Lut 2019
Posty: 21

PostWysłany: Sob Lut 23, 2019 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to bedzie strzal w dziesiatke. Wiekszosc mezczyzn naprawde potrafi docenic tego typu prezent .. pod warunkiem, ze uznaja go za pozyteczny. Wiem to z doswiadczenia .. mozesz mi wierzyc na slowo Smile Przy wyborze kosmetykow warto jest postawic na cos bardziej markowego .. w cenie za wiele nie trzeba doplacic, za to jakosc mowi sama za siebie plus wystarczy danego produktu na o wiele dluzej. Dobrze jakbys podejrzala czego tak wlasciwie mu brakuje badz tez co w planach ma zakupic .. zazwyczaj ostatnia rzecza o jakiej zapominaja brodacze to stosowanie balsamu do brody. Po umyciu jej szamponem nada on o wiele wiekszego komfortu Smile Jesli juz chcesz sie przymierzac do zakupow .. to najwiekszy wybor w zakresie kosmetyki do brody znajdziesz w tym sklepie - https://afterbarber.pl/kategoria-produktu/broda-i-wasy/ Osobiscie nie wyobrazam sobie zycia bez tego ulatwienia .. wystarczy pare klikniec by miec potrzeba rzeczy na drugi dzien Smile Jak mi jeszcze cos przyjdzie do glowy to dopisze, powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela25
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 128

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Ja w zeszłym roku kupiłam chłopakowi na urodziny buty męskie converse. Uważam, że buty czy ubrania to świetny pomysł na prezent, oczywiście o ile znamy gust osób, które chcemy obdarować Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agatula
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 415

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jakaś dobra jakościowo koszula by się sprawdziła ? Jeśli tak to zerknij sobie na te dostępne w sklepie https://www.osovski.pl/pl/menu/koszule-meskie/koszule-meskie-w-krate-207.html . Sama jestem właśnie w trakcie przeglądania ich oferty bo zbliżają się 60 urodziny mojego ojca a wiem, że z takich praktycznych ubraniowych upominków zawsze cieszy się najbardziej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Betti98
Antyk
Antyk


Dołączył: 11 Kwi 2019
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2019 10:01    Temat postu: ENIGMA Odpowiedz z cytatem

No to ja też zaproponuję prezent dla prawdziwego faceta. Zwłaszcza, jeśli jest patriotą. Zobaczcie biżuterię w druku 3d - tylko męską i patriotyczną. SKLEP ENIGMA - BIŻUTERIA PATRIOTYCZNA Są rzeczy bardzo drogie ale też znajdziecie takie na każdą kieszeń. Bardzo dopracowane w detalach. Orginalne i autorskie wzory. Będziemy zaszczyceni jak nas odwiedzicie.
_________________
SKLEP ENIGMA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mickymadam
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 25

PostWysłany: Nie Maj 19, 2019 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie całkiem fajny pomysł na prezent. Brody są teraz w modzie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angells
Renesans
Renesans


Dołączył: 02 Cze 2018
Posty: 57

PostWysłany: Nie Maj 19, 2019 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z facetami jest bardzo różnie, czasami prezent dla mężczyzny jest banalnie prosto znaleźć, czasem to być bardzo trudnym zadaniem. Jeżeli macie w planach taki zakup to warto sobie zajrzeć na stronkę https://www.galante.pl/prezenty-dla-strazaka W tym miejscu znajdziecie sporo eleganckich, ciekawych pomysłów na prezent właśnie dla mężczyzn.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panhard
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 2250

PostWysłany: Nie Sie 18, 2019 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O takich problemach pisza tu https://www.4cab.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panhard
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 2250

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprawdziłem to na https://deliciousdishes.eu i sie zgadza !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula55
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 163

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam, że zegarki to naprawdę dobry pomysł na prezent. Jeżeli nie znacie się na ich budowie czy sposobie działania, a chcecie kupić dobrej jakości model, to zerknijcie na stronę Terdeals Znajdziecie tam ciekawy ranking, który pomoże Wam podjąć dobrą decyzję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElTango
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 578

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem świetnym pomysłem na prezent jest hulajnoga elektryczna. Wiadomo, że to tani prezent nie jest ale jeśli jest jakaś wyjątkowa okazja to można się pokusić i wyskoczyć z większej gotówki. Bardzo duży wybór hulajnóg w przystępnych cenach oferuje sklep Flow Shop. Na ich stronie znajdziecie więcej szczegółów dotyczących oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wisienka22
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 252

PostWysłany: Sob Wrz 07, 2019 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jest akurat prawda. Tania ta " impreza " nie jest, ale na pewno jest warta kupna, jesli bardzo nam zależy. Oczywiście nie radze kupować tego czy innego sprzętu jeżeli przewyższa nasze możliwości. Sama mam na oku taka hulajnogę Wink https://electricfeel.pl/techlife-x6/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marta3
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 24 Sty 2019
Posty: 97

PostWysłany: Nie Wrz 08, 2019 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że nie każdy facet lubi dostawać takie prezenty więc może coś bardziej uniwersalnego? Ja swojemu chłopakowi kupiłam ostatnio bransoletki dla par, nosimy obydwoje takie same i jesteśmy bardzo zadowoleni. Kupiłam je tutaj https://www.decobazaar.com/produkt-regulowane-bransoletki-dla-par-5365331.html. Pięknie, ręczne wykonane i nie były jakoś bardzo drogie, polecam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polina
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 293

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2019 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm a co myslicie o tym, aby swojemu facetowi podarowac np taka skrzyneczke, z grawerem, ladnie ozdobiona - a w srodku dobra jakosciowo whisky? Lub inny alkohol, ktory uwielbia? Zobaczcie np tutaj: https://www.koszeokazjonalne.com.pl/kategoria-produktu/upominki-indywidualne/upominki-okolicznosciowe/ jak to wyglada.
Mysle, ze kazdy facet by sie ucieszyl z takiego prezentu, prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Wrz 11, 2019 18:57    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasi Mężczyzni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group