Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ślub
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Najpiękniejszy Dzień w życiu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Norka
admin
admin

PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 10:36    Temat postu: Ślub Odpowiedz z cytatem

Wzieliście ślub? Mieliście wesele? Opowiedz nam o tym:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Czw Maj 31, 2007 10:36    Temat postu:

Powrót do góry
Zaira
Barok
Barok

PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na najbliższą przyszłość nie planuję,ale jak każda kobieta marzę o tym by pojawić się w trochę mroczniejszym wydaniu na ślubnym kobiercu.Będzie to czarna dopasowana,długa,koronkowa suknia,przeplatana różanymi ornamentami...Wiem ten model odbiega od europejskiego,ale ja lubię taki niekonwencjonalizm Wink
mikasa
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2016 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam ślub dopiero za rok Smile
smalinosik
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Nie Sie 13, 2017 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze ślubu nie miałam, ale mam swój wymarzony obraz jak powinien wyglądać. Chcę, żeby to był wyjątkowy dzień, w którym poczuję się jak księżniczka. Znalazłam nawet hotel https://www.hotelponiatowski.pl/, który ma pałacowy wystrój. Sale balowe wyglądają niczym z bajki. Ciekawa jestem tylko jaki trzeba mieć budżet..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agawosia
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie wizja jest trochę inna. Chciałabym, żeby wesele było zorganizowane w starym wiejskim stylu. Najlepiej w jakiejś drewnianej stodole. Wiem, że to ekstrawagancki pomysł, ale naprawdę niewiele trzeba. Zainstalować zespół, ozdobić i ustawić stoły. Znalazłam już nawet catering w Lublinie w hotelu Locomotiva, więc cześć planu już mam za sobą.
Powrót do góry
moniska
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 14:36    Temat postu: wesele Odpowiedz z cytatem

No... ja mam tuż przed sobą tę małą uroczystość Wink 28 października biorę ślub cywilny, a jakoś w lipcu za 5 lat kościelny, Tak się złożyło. Opowiem wam jak było tuż po ;p .
Wykorzystując ten temat, prosze Was o opinię w kwestii małego profesjonalnego show tanecznego - jakie chcemy urządzić na tym głównym że tak powiem, ślubie. Ma być z pompą, więc o tym pomyśleliśmy. Myślicie, że się sprawdzi?
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, warto odpowiednio przygotować się do tego dnia. Pamiętajcie, że i tak będziecie mieli tyle stresu, że powinniscie wszystko zapiąć na ostatni guzik. Najlepiej zrobicie jak wybierzecie takie miejsca jak sala weselna pod Warszawą. To da Wam możliwość cieszenia się tym wyjątkowym dniem.
Powrót do góry
michalina
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojejku, ślub już tak blisko a ja jeszcze niekoniecznie jestem przygotowana. I musiałam wziąć pożyczkę, choć nie było łatwo. Trochę zaległych długów się nazbierało, ale cieszę się, że znalazłam tę ofertę https://concash.pl/pozyczki-konsolidacyjne. Przekonałam się do połączenia wszystkich długów w jeden. Więc jeśli macie taki sam problem to jest rozwiązanie.
Powrót do góry
Tatjana
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 07:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, na pewno jeżeli chodzi o kwestie finansowe, ślub to spory wydatek. Niemniej jednak jest to przede wszystkim wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego z nas i na pewno wymaga odpowiedniej oprawy. Przede wszystkim musimy znaleźć odpowiednie miejsce, w którym będzie można zorganizować przyjęcie weselne. Moim zdaniem bardzo fajną opcją jest tutaj wesele w Lublinie , a tak konkretnie w restauracji Locomotiva. Obiekt bardzo ładnie się prezentuje, podobnie zresztą jak i sama sala, a jednocześnie możemy tutaj liczyć na bardzo fajne ceny "za talerz".
Powrót do góry
MniejszaNiż
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Pon Lis 06, 2017 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku był to najpiękniejszy dzień w życiu.
Była najbliższa rodzina i znajomi.
Razem około 50 osób.
Sala weselna pod Warszawą To tutaj odbyła się nasz impreza. Piękna sala, pyszne jedzenie super obsługa
Polecam jeśli szukacie sali w tej okolicy
Powrót do góry
modern
Renesans
Renesans

PostWysłany: Sob Gru 16, 2017 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas wydatki zwrocily sie w sumie i to z nawiazka. robilismy wesele dla 70 osob i byla to raczej uroczystosc niz wesele. zalezalo nam na weselu "z klasa". nie chcielismy ani wiszacej na drągach kielby ani pijackich przyspiewek. duza role u nas odegral catering i tutaj polecam macro bios bar - ogromne uznanie za profesjonalizm. dodatkowo tez przystroili nam stoly. jedzenie bylo wytworne podzielone na wegetarianskie i standard dla roznych gosci. jakby co podrzucam linka http://macrobiosbar.pl/oferty-specjalne/dla-ciebie-i-twoich-przyjaciol/
Powrót do góry
maria30
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Pią Gru 22, 2017 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nie brałam, za to mój brat choć młodszy ma już za sobą obrączkowanie. Pamiętam że wybral piękną sale weselną pod Warszawą, bodajże tutaj http://www.hotellamberton.pl/wesele/ Zabawa była przednia! Zresztą byłam na wielu weselach i tutaj muszę postwić wieli plus za organizację oraz obsługę, bo to miejsce bije na głowę konkurencje ! Jeżeli ktoś jeszcze sie nie obrączkował to Polecam ten hotel pod Warszawą!
Powrót do góry
olga32
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na weselach ląduję tylko jako gość na razie, ale to też wiąże się z przygotowaniami. Sam wybór sukienki na wesele jak widać tutaj https://www.kostium.com/sukienki-na-wesele nie jest prosty, bo modeli mnóstwo i każdy piękny. Do tego dodatki, pomysł na prezent itd. Ale fajnie ten dzień dzielić z rodziną i przyjaciółmi.
Powrót do góry
Gefito88
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zerknąć na tę ofertę - http://mawit.com.pl/aktualnosci/projekty-domow-tanich-w-budowie/
Tutaj mają super propozycje na prezent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adam.jarosz.89
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 11:59    Temat postu: Ślub w blasku fajerwerków Odpowiedz z cytatem

Mój najpiękniejszy dzień to ślub z moją ukochaną. Zadbałem o odpowiednią oprawę w postaci pokazu fajerwerków i teraz wspominamy ten dzień również w sylwestra, gdy stoimy razem na tarasie i się przytulamy. Mamy tak jakby dwie rocznice ślubu w roku Very Happy
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sty 25, 2018 11:59    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Najpiękniejszy Dzień w życiu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8
Skocz do: