Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

rejestrator samochodowy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamamama
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 220

PostWysłany: Wto Lut 05, 2019 11:54    Temat postu: rejestrator samochodowy Odpowiedz z cytatem

Czy możecie polecić jakiś fajny model dla maniaka motoryzacji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lut 05, 2019 11:54    Temat postu:

Powrót do góry
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 1303

PostWysłany: Sro Lut 06, 2019 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o dobrej jakości, a jednocześnie niedrogie wideorejestratory, to polecam zajrzeć na stronę internetową https://kupiewszystkieauta.pl/skup-aut-poleasingowych/. Znajdziesz tam naprawdę spory wybór tego typu urządzeń. Ja akurat kupowałam tam kamerkę wbudowaną w lusterko i muszę przyznać, że to naprawdę świetny gadżet, sprawdza się świetnie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamamama
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 220

PostWysłany: Czw Lut 07, 2019 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie w oko wpadł mi model mikavi pq2, ma opcję nagrywania nie tylko tego co przed maską ale też wnętrza pojazdu, myślę ze to fajna sprawa jeśli ktoś obawia się włamania do auta gdy je gdzieś zostawia poza domem, jak myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janne1
Antyk
Antyk


Dołączył: 10 Lut 2019
Posty: 14

PostWysłany: Nie Lut 10, 2019 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja myślę że dobry pomysł, ale do dlatego że mam taką kamerkę u siebie:) Tylko ta druga kamerka na wnętrze to raczej przyda Ci się w czasie jazdy. Ja kupiłam z racji mojej pracy (taxi) i wtedy mam trochę większe poczucie bezpieczeństwa jak nagrywam pasażera, wiem że nic raczej nie zrobi. Jeśli chcesz się ustrzec przed włamaniami lub uszkodzeniami to dobry alarm. A w kamerce masz jeszcze funkcję trybu parkingowego i czujnik ruchu. Więc jak ktoś będzie chciał coś majstrować przy aucie to kamerka się wlączy i wszystko nagra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamamama
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 220

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to dzięki za wyjaśnienie, rozumiem, że tę funkcję da się wyłączyć tą nagrywania wnętrza pojazdu jak nam w danej chwili nie potrzebna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janne1
Antyk
Antyk


Dołączył: 10 Lut 2019
Posty: 14

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, bez problemu. Jak nie chcesz nagrywać tego co się dzieje w środku to jak najbardziej, tu masz filmik jak to wygląda https://www.youtube.com/watch?v=YNAKhM9TjlI, gość ma nagrania w różnej wersji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamamama
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 220

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, kamerka kupiona, obdarowany się bardzo ucieszył, kamerka non stop w użyciu, nagrywanie w środku fajna sprawa, można potem się pośmiać ze swoich min. Dla osób które jeżdżą zawodowo to na pewno taka opcja się przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JarekIz
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 813

PostWysłany: Czw Lut 18, 2021 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak fajne propozycje rejestratorów samochodowych to na pewno warto sprawdzić propozycje z oferty producenta Manta u którego znajdziecie takie modele jak na przykład MM310X którego używam w swoim aucie. Posiada takie funkcjonalności jak detekcja ruchu, nagrywanie w pętli, rozdzielczością 720p, 30fps i akumulatorem akumulator 180 mAh Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Markoss
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 792

PostWysłany: Pon Lip 25, 2022 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeżeli chodzi o rejestratory samochodowe to może warto sprawdzić także ofertę producenta Manta u którego opcji nie brakuje również w lusterku cofania na przykład Manta DVR201H z kamerą cofania w którym jest rozdzielczość: 720p, do tego ma takie funkcje jak detekcja ruchu, nagrywanie w pętli, WDR. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzalipska12
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 22 Sie 2022
Posty: 175

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2022 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polecam te z https://www.fastcam.pl/ Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Wrz 01, 2022 08:51    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group